2726
عنوان

تصادف و فوت فرزند

| مشاهده متن کامل بحث + 51374 بازدید | 184 پست
سحر جان دوست عزیزمون میترا خانم دوباره مامان شدن و کودکشون هم دنیا اومده! این تاپیک دو ساله پیش ایجاد شده بوده و الان خبر مادر شدنشونو اضافه کردن.!!!!!!!!!!!
جر و بحث کردن با بعضیا مثل اینه که بخوای رو چرتکه، ویندوز 8 نصب کنی![smiley]s/sm_16.gif[/smiley]

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از دوستان عزیز تشکر می کنم امروز با میترا تلفنی صحبت کردم وگفتم شما براش پیام گذاشته اید باور نمی کرد. چون ازخیلی وقت پیش دیگر ننوشته بود.او بعد از چهار آی وی اف ناموفق بالاخره در بار پنجم باردار شد می توانید تصورکنید چقدر مشکل بوده.پزشکش توصیه به استراحت جسمی و روحی داده بود وبرای آنکه از استرس دور باشد قدغن کرده بود به این سایت و مشابه آن مراجعه نکند.قدرت خدا پسر کوچکش شباهت عجیبی به آرش دارد.او را (شکر خدا)صدا می زند.البته این نام واقعی اش نیست اما از من خواست همین اسمش را به شما بگویم و...... راستی داشت یادم می رفت گفت حتمآ بگویم که (دوستتان دارد)
میترا جان دوست عزیز به تو افتخار می کنم .امروز که سر خاک نازنینت دیدمت علی الرغم غم سنگینی که بر شانه هایت فشار می آورد و خمیده ات کرده اما لبت مثل همیشه خندان بود و با وقار برای گل پسرت صلوات می فرستادی و به دیگر مادران آن دور وبر سر می زدی و دلداری اشان می دادی . می دانم که پسرت هم به تو افتخار می کند .برایت زندگی شادی آرزو مندم.
خدا جونم شکرت هزاران بار
میترا نازنین من اولین باره تاپیک رو میخوندم ولی دوستت دارمممممممممممم
در این سرزمین هر آنچه برما گذشت نیک و بدش از آن ماست مائیم وارث این سرزمین و اندیشه پدران.
سلام به همه دوستان خوب
من این تاپیک را تا انتها خواندم تمام متن ها پر بود از دردها غمها و....
اما پایانش نشانگر این است که :
تا شقایق هست زندگی باید کرد
در تمام ساعاتی که متن ها را می خواندم برای دوستانم وخودم گریستم هیچکس نمیداند که من در این سالها چی کشیدم هر کس ظاهر من را میبیند میکه خدا را شکر چه روحیه ای چه صبری منکر کمک خداوند و صبری که به من عطا کرد نیستم اما فقط مادران داغدار حرف یک مادر داغدیده را می فهمند به خاطر همین نیمه های شب خواننده این تاپیک ها می شوم و دل سیر گریه میکنم و صبح به لطف خداوند روزگار نو را آغاز میکنم وشاکرم از داده های خدا واز گرفته هایش میدهد و میگیرد و باز میدهد و ....خدایا شکرت شکرت شکرت

[QUOTE=87160388]سلام به همه من 20 روزه دخترمو از دست دادم دارم دیوونه میشم حتی نمیتونم نفس ......😢😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2957813/مادرهایی-که-بچه-از-دست-دادین-والان-دوباره-یا-اقدامین-یا-باردارین-و-یا-هم-دوباره-مامان-شدین-بیان-با?postId=96844904

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2957813/مادرهایی-که-بچه-از-دست-دادین-والان-دوباره-یا-اقدامین-یا-باردارین-و-یا-هم-دوباره-مامان-شدین-بیان-با?postId=96844904

2706