2726
عنوان

تصادف و فوت فرزند

| مشاهده متن کامل بحث + 51374 بازدید | 184 پست
میترا جونم با تمام وجودم درکت میکنم و از خداوند برایت صبر جمیل خواهانم. یادداشت ها خیلی دردناک بود .چون از اعماق دل بیرون امده بود بردل می نشست.. عزیزم آرش مهربان در بهشت منتظرت است . خواهش میکنم با دل شکسته ات برای ما هم دعا کن
میترا جونم با تمام وجودم درکت میکنم و از خداوند برایت صبر جمیل خواهانم. یادداشت ها خیلی دردناک بود .چون از اعماق دل بیرون امده بود بردل می نشست.. . خواهش میکنم با دل شکسته ات برای ما هم دعا کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میترا جونم با تمام وجودم درکت میکنم و از خداوند برایت صبر جمیل خواهانم. یادداشت ها خیلی دردناک بود .چون از اعماق دل بیرون امده بود بردل می نشست.. . خواهش میکنم با دل شکسته ات برای ما هم دعا کن
2728
سلام....من نمی دونم مرگ فرزند چیه اما می دونم که خیلی سخته...الان 2 روزه که دوستا و همکلاسی های من دیگه پیش خانوادشون نیستن و اورم خوابیدن (بر اثر تصادف‌) ....(گریهههههههههه) برای مادراشون دعا کنید که غم جوونای 20 سالشونو بتونن به دوش بکشن...
میتراجون منم تسلیت می گم بهت امیدوارم خدا کمکت کنه تا هر چه زودتر بتونی به فراموشی برسی... حتی شده برای چند لحظه یا چند ساعت...
فافاجون مگه دوستات چی شدن/؟؟؟؟
آتلیه تخصصی کودک دریچه اصفهان www.darichestudio.com و عکسهای جدید در @photodariche
دوستان عزیز میترا از من خواسته از جانب او به همه شما سلام برسانم و تشکر کنم که در سخترین شرایط مونس و دعا گوی او بودید.او دیگر عضو سایت نیست ولی هفته پیش که برای دومین سالگرد پسر نازنینش رفته بودم از من خواست به این صفحه بیایم وبه همه دوستانش مژده دهم که شش ماه قبل پسر گلش که با روش ivfبه ثمر نشسته بوذه به دنیا آمده ولطف الهی شامل حالش شده است.او گفت شما را فراموش نکرده و دعاگویتان است شما هم فراموشش نکنید واز محبت خدا نا امید نشوید.
بغض گلوم گرفت

خدا رو شکر می کنم من به یادش بودم خیلی خانوم نازنینو صبوری بود . سلام خیلی زیاد خدمتش برسون از طرف ما هم تبریک بگو
امیدوارم هیچ دردی نبینه و همیشه شادیها در انتظارش باشه

چیزی ندارم بگم جز هیجانی که وجودمو فرا گرفته.

ممنون از شما دوست عزیز که از ایشون خبر دادید و اونم همچین خبری
خدایا راست میگی؟؟
حیف که دیگهخ نمیتونه بیاد....چقد دوستش داشتم.....واقعا قلب یه مادر رو داشت
خواهش میکنم از طرف من بهش تبریک بگو
من سولماز مامان پارسا هستم
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
سلام

حالتون خوبه

تسلیت میگم

الان در 42 سالگی میخواین باردار شید ؟

کاش لوله هاتون را نمیبستید

شما اگر باز هم باردار بشید هیچکس جای این پسر خوبتون را نمیگیره
میگن روزگار گلچین میکنه
من یک خواهر گل داشتم که متولد 1350 بود دانشگاه هم قبول شد بعد در سن 20 سالگی در اوج سلامتی ظاهر ام اس گرفت و بعد از 15 سال عذاب الیم و در حالیکه فلج کامل بود و غذاش سرم بود فوت کرد
من که خواهر کوچیکشم هرگز فراموشش نمیکنم و هر بار یاد عذابهایی که کشید میفتم و یاد اینکه چطور میتونستم باهاش خوب باشم و نبودم اشک میریزم از ته قلبم
مامانم که جای خود دارد

خدایا صبر بده و هرگز برای هیچ مادری نخواه
خواهر من هم خیلی با ادب و مهربون بود اسمش ساناز بود و واقعا مثل گل بود که پر پر شد
در آن سرای که زن نیست انس و شفقت نیست /در آن وجود که دل مرد مرده است روان
2706