1147
1226
عنوان

تصادف و فوت فرزند

32321 بازدید | 57 پست
روزی که در مسجد برای سوگواری فرزند نازنینم نشسته بودم گویی در کابوسی بی انتها به سر می بردم. حرف و نصیحت هیچکس تسلی ام نمی داد ،ناگهان خانمی که اصلاّ نمی شناختم دستم را گرفت و گفت "من میفهمم که چه میکشی منهم پسر 17 ساله ام را از دست داده ام."مانند غریقی که در بین موجها تخته پاره ای یافته باشد از او آویختم"تو چه کردی.......؟
اگر شما هم فرزند خود را از دست داده اید شاید در اینجا دوستی را برای همدلی و درد دل پیدا کنید.
سلام میترای عزیز . من همیشه به یادت هستم . در طول روز گاهی اتفاقاتی میوفته که یادت میوفتم. من معمولا به اینجا سر میزنم ولی زیاد پست نمی ذارم چون واقعا نمی دونم به خانم صبور و به تمام معنایی چون شما که اینجوری صبر پیشه کرده چی باید بگم. وقتی دلت شکست برای منم دعا کن که منم عشق واقعی رو درک کنم. ازت ممنونم.
تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد / زندگی درد قشنگی است که جریان دارد...
سلام به همه دوستای خوبم
من تازه عضو این سایت شدم و امروز حرفاتونو خوندم
الان چند دقیقه اس همینطور اشک می ریزم.بخاطر تماما مادرای داغداری که اینجا حرفشون رو زدید و همینطور میترای عزیزم و داوودی عزیز.ازخدا می خوام به همشون صبر بده و پاداش این امتحان سختشونو به خوبی بهشون برگردونه.
فقط یه نکته که به نظرم اومد.مشاور به میترا گفته بود که بچه های پرورشگاه ژن های خوبی ندارن و اکثرا حاصل زنای محارم هستند.اینو که خوندم مغزم داغ کرد.واقعا اینطور آدمها رو باید....وقتی خدا به اونها حق زندگی داده توی بنده چطور می تونی در مورد صلاحیت زندگی اونها نظر بدی...مگه به خواست خودشون اومدن تو این دنیا که حق یه زندگی سالم با پدر و مادر رو نداشته باشن.میترا جان منظورم به تصمیم شما نیست.هرکسی صلاح زندگی خودشو می دونه .منظورم به اون مشاور....که به همین راحتی حق حیات رو از یه بچه معصوم که خودش هم از این موضوع خبر نداره می تونه بگیره...من که اگه زمانی که تصمیم به بچه دار شدن گرفتم خدا نخواست(بخاطر مشکلی که دارم احتمالش هست) تصمیم دارم حتما یه بچه از پرورشگاه بیارم و حتما زشت ترین بچه رو انتخاب خواهم کرد.کمی عمیقتر به این چیزها نگاه کنیم.

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156
میترای عزیز اتفاقی که برای آرشت افتاده قلبم را به لرزه در آورد و اشکم جاری شد از خدا برایت طلب صبر می کنم چون می دونم بیشتر از هر چیز به صبر و شکیبایی احتیاج داری عزیزم. در ضمن خواستم بهت امیدواری بدم که حتما خداوند بهت دوباره یک فرزند با ایمان و باهوش خواهد داد. پسرخاله من هم مثل شما پسر چهارساله اش رو در تصادف از دست داد و یک دختر داشت ... همسر ایشون هم چون خیلی سریع خامله می شد لوله هاش رو بسته بود اما چند روز پیش که با مادرم صحبت می کردم گفت که خانم پسرخالم حامله شده ( پس از چند بار ای وی اف) و من براش بسیار خوشحالم هر چند که یاد و خاطره مهدی همیشه با ماست.
سلام مونایی عزیز الهی خوشبخت شی عزیزم. می خواستم یه چیزی رو همون اولا بهت بگم اونم اینکه از اسم کاربریت و همینطور عکس کاربرین بسیار بسیار خوشم میاد . به نظر من نشونه روح بسیار لطیف و معصومته. در زندگی خوشبخت باشی. اختیار زندگیتو هیچ وقت دست دیگران نده و با مشکلات پیش رو (البته خدا نکنه) با درایت و مطالعه و استفاده از تجربه دیگران رو به رو شو نه با احساس .
سلام دوستان عزیزم.
از ابتدای ایجاد این تاپیک تمام یادداشتهای دوستان را می خواندم و فقط اشک میریختم زیرا در توان خود نمی دیدم که بتوان چیزی بگویم تا درد مادرانی دلشکسته مثل میترای بردبار و داوودی صبور را تسلی دهم. اما امروز تصمیم گرفتم که بنویسم میترای عزیزم همانند خواهر دوستتان دارم و شما را معلمی بزرگ می دانم که باحلم و صبر بسیار بسیار به من آموختید که خدا بسیار بسیار بزرگ است و چه خوب حق معلمی را ادا کردید و داودی عزیزم برایت آرزوی بهترینها را دارم و میگویم که ندیده دوستتان دارم.
8
می دونم همه تون خیلی درد کشیدید منم بعد از شش سال حامله شدم و نی نی را در سه ماهگی توی شکمم مرد و ده روز پیش دفنش کردم پیام یکی از دوستان را براتون می نویسم به یادم باشید و برایم دعا کنید خدا بهتر ازاون رابه زودی به من بده....
خدایا برای همه داده هایت ونداده هایت وگرفته هایت شکرگزارم...چراکه داده هایت نعمت نداده هایت حکمت و گرفته هایت قسمت است التماس دعای مخصوص خیلی دلم گرفته وتنهایم.
الهم اغفرلی ذنوب تحبس دعا......از بس همه برام دعا کردند و مستحاب نشد از خدا روز عاشورا فقط یه چیز خواستم واونهم بخشیدن گناهانی که باعث عدم استجابت دعا می شود/// آمین یا رب العالمین خدایا هزاران بار دلم را شکستی خیلی ها کفتند باهات قهر کنم اما من گفتم من لیاقت قهر کردن را ندارم
آیداگل ایشالا به زودی یه نی نی ناز خدا بهت بده. خدا دلتو آروم کنه. میترا جون نمی دونم چرا دیگه نمی یای بخونی اینجا رو امیدوارم با خیر بارداری و خبر های خوش بیای
زندگی عزیز راستش امشب حالم خوب نیست و گریه داره دلم فقط چون شب ولادت حضرت امام حسین (ع) است دارم خودمو تسکین میدم. میدونی یادمه یه روحانی یه بار میگفت اینکه در آیه امن یجیب میگیم مضطر ، مضطر کسیه که از همه قطع امید کرده و فقط دیگه گره کارش به دست خدا باز می شه و می گفت کسی اگه به این مرحله برسه خدا اجابتش می کنه. من الان به نقطه ای رسیدم که به هر چی متوسل شدم برای حل مشکلم بی فایده از آب در اومد ( منظورم توسل به امور دنیوی و مشاوره و پا درمیونی و صبر و ..)دیگه فقط امیدم به خداست که منو از این مهلکه نجات بده و واقعا وقتی میگم التماس دعا از سر تعارف یا لقلقه زبان نیست بلکه از ته دله. به امید باز شدن گره های بسته...
1167
داوودی عزیزم.
شاید همه این سختیها اگر چه تحملش برات سخته اما یه امتحانه. و من مطمئنم که حکمت خداست. از صمیم قلب برای تو آرزوی بهترینها رو دارم و می دونم که توی این امتحان سربلندترینی.
سلام داوودی عزیزم ببخش دیر پیغامت رو خوندم ممنون دوستی که به فکرم بودی

داوودی عزیزم امروز صبح که از خواب بیدار شدم به فکر شما بودم اولش با خودم فکر کردم آخه چرا داوودی اینقدر خودش رو اذیت می کنه و رابطه رو قطع نمی کنه بعدش یهو توی ذهنم اومد که تو کمی دیگه سختی می کشی اما بعدش کارت به خوبی خوشی می رسه باور کن داوودی جان یک دفعه شعر یوسف گم گشته باز آید به کنعان غم مخور کلبه احزان شود روزی گلستان غم نخور اومد توی ذهنم و به خداوندی خدا ایمان دارم این یک پیغام خدا برای تو بود که البته من نمی گم که بنده شایسته خدا هستم اما هر از چند گاهی پیشگویی هام گل می کنه

دوست خوبم مطمئنم از خدا جوابت رو خواستی و همین شعر جوابته
نگران نباش بزودی غم ها تمام میشه همه چی روشن می شه خورشید خوشبختی تو هم طلوع می کنه فقط کمی دیگه صبر کن و در این مدت به فکر غم های پوچ نباش و سعی کن برای آینده ای زیبا خودت رو بسازی

خدا از همه همه کسانی که دورو برمون هستند به ما نزدیکتر ه فقط کافیه احساسش کنی و بهش اعتماد کنی دیگه کارت نباشه خدا خیلی خیلی خیلی بزرگ و مهربونه و بیشتر از پدر و مادرامون مارو دوست داره عزیزم

آرزوی روزهای نورانی و پرا زشادی برات دارم آمین
آساره عزیز و سونیا جان ممنون از دلداریتون. آساره جون طرف من اینقدر ظلم و تعدی و بدی در حق من کرده که اگه یه دفعه الان فرشته هم بشه انگیزه و توانی در من برای ادامه باقی نمونده ضمن اینکه امید به بهیودی و درست شدن این ادم بیشتر شبیه یه جوک خنده داره برای من. چون بعد هفت سال دیگه به نظرم غیر ممکن میاد. ولی من به امید خدا هستم و میدونم ایشالا همونطوری که گفتی آفتاب خوشبختی منم بالاخره طلوع می کنه و از پس ابر در میاد ولی ی؟ دیگه طاقتم کم شده ، صبرم لبریز شده ، سلامتی جسمی و روحیم از بین رفته. همش می گن انرزی مثبت فکر خوب و... باور کنید وقتی مغز آدم قفل شده و دل آدم لب به لب پر از غصه است جایی برای فکر مثبت و ... نمی مونه.خیلی خیلی خیلی دلم گرفته. .اقعا یعنی روزگار سیاه من هم یه روز روشن میشه؟؟؟
سلام داوودی گلم

منظور من برگشت خوشی و خوشبختی به زندگیت بود نه اون فرد خاص هر چند که ما از کار خدا خبر نداریم بعضی اوقات اتفاقاتی می افته که آدم خودش هم باورش نمی شه

میشه داوودی جان همه چی میشه هر آنچه که تو حتی به ذهنت خطور نکرده

موفق باشی دوستی گلم
حرفات خیلی امیدوار کننده است. از ته دلم دوست دارم آساره جون. از امروز تصمیم گرفتم اگه خدا بخواد انرزی منفی نداشته باشم و شکوه نکنم و کار رو به کارساز هستی بسپارم خوبه؟ دعا کن موفق بشم در این راه پر پیچ و خم
1241