2726

سلام به همه من ۷ ساله ازدواج کردم .کوچکترین میل جنسی نداشتم .ولی هیچ وقت به شوهرم نه نگفتم .همیشه همکاری کردم ولی هیچ وقت لذت نبردم .تقریبا یک ماهی میشه دمنوش رازیانه میخورم .کارم به جایی رسیده شوهرم کم میاره   طوری شده که مجبور شدم دم نوش رازیانه ارو هفته ای دوبار بخورم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه من ۷ ساله ازدواج کردم .کوچکترین میل جنسی نداشتم .ولی هیچ وقت به شوهرم نه نگفتم .همیشه هم ...

جدی میگی؟ از کجا میتونم تهیه کنم. چون همسرم قرصای آرام مخش و ضد افسردگی میخوره. میل جنسی نداره. واس دل من وارد رابطه میشه ولی بازم سرد و بی روحه. بر عکس من. نمیدونم چیکار کنم برگرده

2728
سلام به همه من ۷ ساله ازدواج کردم .کوچکترین میل جنسی نداشتم .ولی هیچ وقت به شوهرم نه نگفتم .همیشه هم ...

سلام خسته نباشید ببخشید خود رازیانه رو دم میکنید میتونید لطف کنید روش درست کردن و مقدارشو بگیدممنون میشم 

سلام ميشه لطفا روش و مقدار مصرف دمنوش رازيانه رو بگين؟ زمان خاصي از شروع پريودي بايد مصرف كرد يا هر وقت باشد اشكال ندارد؟ ممنون

دوستان عزیز گل سرخ با گل محمدی متفاوت هستش و من قطره افشره گل سرخ رو پيشنهاد می‌کنم از داروخانه تهيه ...

ببخشید دکتر چی شما رفتید؟

دکتر زنان یه چیز دیگع؟

میشه یه صلوات برام بفرستی همین .ممنون
نازی عزیزم من آدمی هستم بینهایت سرد از اول ازدواج همین بودم تو خونواده ی مامانم ارثیه اما شوهرم برعک ...

ببخشین برای درمانش کاری هم کردین ؟؟ منم سردم وخیلی ناراحتم چون کامللا میخوام خودمو گرم نشون بدم تا همسرم از کمبود من ناراحت نشه ولی میبینم احساسم ناخوداگاه به همسرم انتقال میدم

ببخشین برای درمانش کاری هم کردین ؟؟ منم سردم وخیلی ناراحتم چون کامللا میخوام خودمو گرم نشون بدم تا ه ...

سلام عزیزم شما برای مشکلت دکتر رفتی کاری کردی 

بهتر شدی میشه لطفاً منم راهنمایی کنید🌹

هیچ کسی رو به مقام خدایی بالا نبر...میره اون بالا واست عذاب نازل می‌کنه!!
2706