1395/04/14
|
15:58
برای مقابله با کاهش طبیعی میزان استروژن که اغلب با کاهش میل جنسی در زنان همراه است مقداری نعنا، زنجبیل و هل تهیه کنید. این گیاهان باعث تنظیم میزان استروژن می‌شوند...

برای مقابله با کاهش طبیعی میزان استروژن که اغلب با کاهش میل جنسی در زنان همراه است مقداری نعنا، زنجبیل و هل تهیه کنید. این گیاهان باعث تنظیم میزان استروژن می‌شوند.

1 قاشق چای‌خوری نعنا، 2 قاشق چای‌خوری زنجبیل تازه رنده شده و 2 قاشق چای‌خوری هل در یک لیوان بزرگ حاوی آب جوش بریزید و اجازه بدهید دم بکشد. به مدت یک ماه 1 الی 2 فنجان از این دم کرده بنوشید. اگر لازم بود می‌تواند به مدت 3 ماه و هر ماه 20 روز از این جوشانده استفاده کنید.

نازی عزیزم من آدمی هستم بینهایت سرد از اول ازدواج همین بودم تو خونواده ی مامانم ارثیه اما شوهرم برعکس من گرمه منم ماجرا زیاد داشتم تو زندگیم ولی تصمیم گرفتم به خاطر ارامش همسرم باهاش همراه باشم با اینکه هیچ لذتی نمیبرم از رابطه ولی همین که همسرم خوشحاله برای منم کافیه زندگیتو تلخ نکن مگه همش چقدر طول میکشه ؟
خدایا شکرررررررررر

فروش ویژه پوشاک و کفش مردانه


تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: mds-15

سلام دوستان
منم 1سال و 3ماهه که ازدواج کردم

چند ماهه که
خیلى خیلى خیلى سرد شدم وکلا از رابطه متنفر شدم

در عوض همسرم تازگى ها خیلى گرم شده خیلى تند تند ازم میخاد
وقتى ازم میخاد از اون هم متنفر میشم

توروخدا به من هم کمک کنید
پسرم روز به روز بیشتر عاشقت میشمممممممممممممممم
عزیزم روی روحیه ات هم کار کن . برو کلاس رقص یا ایروبیک با این خانم های شیطون اونجا آشنا بشی خیلی کمک میکنه. باید ذهنتم اماده کنی مگرنه هر چی بخوری فایده نداره. سعی کن خودت هم تو ذهنت از این چیزا خوشت بیاد . تازه خوشت هم نیودمد اداشو در بیار کم کم درست میشه.
Lilypie Second Birthday tickers
چهار گیـاه تقـویـت کنـنـده میل جنسـی .
بازدیدها: 5072 بخش: بهداشت ازدواج و تنظیم خانواده - بهداشت ازدواج . .سلامت: عوامل مختلفی‌ از جمله مسایل روحی روانی، نوع تغذیه، تحرک، شرایط آب‌وهوایی، سن، بسیاری از داروها و بعضی از بیماری‌ها می‌توانند در کاهش یا افزایش میل جنسی در مردان و زنان تاثیرگذار باشند. بسیاری از گیاهان نیز با توجه به مواد موجود در آنها می‌توانند برای کاهش یا افزایش این میل موثر باشند...البته قدرت گیاهان از این نظر یکسان نیست و مواد موثر و میزان مصرف آنها در این اثر دخالت دارد. در این مقاله به چند گیاه افزایش‌دهنده میل جنسی در مردان و زنان و یک داروی گیاهی که فقط در خانم‌ها باعث افزایش میل‌جنسی و برطرف‌کردن بی‌میلی و سردمزاجی می‌شود، اشاره می?کنم.1 )دارچـیـندارچین پوست درختی بسیار معطر است. دارچین را از زمان‌های قدیم به عنوان دارو و غذا استفاده می‌کردند و در حال حاضر از پرمصرف‌ترین ادویه‌های معطر جهان است. خواص مهم دارچین شامل آثار ضددرد، ضدمیکروب، ضدتهوع، ضداسهال، ضدهیستامین، کاهش‌دهنده پرفشاری خون، کاهش‌دهنده چربی خون، محرک و مقوی معده و چند اثر ارزنده دیگر است. یکی از خواص دارچین به دلیل طبیعت گرم آن، افزایش‌دهنده قوای جنسی است. دارچین به صورت پودر می‌تواند به اشکال مختلف مصرف شود. مقدار مصرف معمولی و بدون ضرر آن تا 4 گرم در روز است و بهتر است در 2 یا 3 نوبت مصرف شود. مصرف مقدار زیاد آن باعث بی‌خوابی و حرکت تند قلب می‌شود. پودر دارچین را باید در ظروف شیشه‌ای رنگی یا فلزی نگهداری کرد و در آنها را محکم بست تا رایحه آن از بین نرود. همچنین باید آن را از محل گرم و نور آفتاب حفظ کرد چون باعث کاهش و تخریب رایحه آن شده و از آثار آن کاسته می‌شود.

2 )زنـجبـیـلزنجفیل یا زنجبیل ریزوم نوعی ریشه‌ گیاهی است که به‌صورت متورم و گره‌دار است. زنجفیل به دو شکل تازه و خشک در بازار وجود دارد و گاهی نوع خشک آن را آسیاب و پودر می‌کنند. زنجفیل طبیعت گرمی دارد و مزه آن تند و سوزاننده است و دارای رایحه‌ای قوی و خوش‌بوست. زنجفیل از قدیم به‌خصوص در نواحی شرقی دنیا به‌وفور به‌عنوان معطرکننده غذاها، داروها و به عنوان یک گیاه دارویی مهم استفاده می‌شده و امروزه یکی از پرمصرف‌ترین گیاهان دارویی و غذایی است. آثار مهم زنجفیل شامل خاصیت ضدتهوع و استفراغ قوی، ضداکسیدان و ضدسرطان، کاهش‌دهنده چسبندگی پلاکت‌ها (رقیق‌کردن خون)، هضم‌کننده، محرک و مغذی معده، ضدمیکروب، کاهش‌دهنده کلسترول، معرق، صفراآور و چند اثر مهم دیگر است. یکی از آثار زنجفیل، افزایش قوای جنسی است. مصرف زنجفیل، تا روزی 3 گرم بلامانع است که می‌توان آن را در 2 یا 3 نوبت استفاده کرد. مصرف بیش از حد زنجفیل باعث تحریک مخاط‌ها می‌شود و ممکن است به روده و معده آسیب برساند. افرادی که داروهای قلبی و ضدانعقاد خون مصرف می‌کنند باید با احتیاط از زنجفیل استفاده کنند. به تازگی یک محصول استاندارد و صنعتی به نام قطره �آرومین� از زنجفیل به بازار ارائه شده که در داروخانه‌ها موجود است و بدون نسخه در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد. این قطره را می‌توان روزی 1 تا 3 نوبت و هر نوبت 40 قطره در آب یا مایعات دیگر رقیق و مصرف کرد. همچنین می‌توان آن را در چای یا غذا هم مورد استفاده قرار داد.

3 )فـلفـل (سبز یا قرمز)فلفل‌سبز گیاهی است که از میوه‌های آن استفاده می‌شود. فلفل قرمز نیز همین گیاه و میوه است که با گذشت زمان و پس از رسیدن کامل فلفل‌سبز تغییر رنگ می‌دهد و کم‌کم قرمز می‌شود. فلفل از ادویه‌های تند بسیار پرمصرف‌ دنیاست که نقش مهمی در تغذیه دارد و مخصوصا در قسمت‌های شرقی جهان مورداستفاده قرار می‌گیرد. به غیر از مصرف خوراکی، داروهایی نظیر شمع‌های طبی و پمادهایی از فلفل تهیه می‌شود که به عنوان ضددردهای اسکلتی مصرف زیادی دارد. مهم‌ترین آثاری که تاکنون در مورد فلفل مطالعه و به اثبات رسیده است شامل آثار ضددرد، رقیق‌کننده خون‌ (افرادی که خونشان غلیظ است)، ضدمیکروب، ضدسرطان، آنتی‌اکسیدان، ضدنفخ و اسپاسم، ضدتب، محرک گردش خون، معرق، محرک و مقوی معده، هضم‌کننده غذا، اشتهاآور، کاهش‌دهنده چربی خون و آثار دیگر است. با توجه به طبیعت گرم قابل‌توجه، فلفل دارای اثر افزایش قوای جنسی است و جزو ادویه‌‌های محرک محسوب می‌شود. مصرف فلفل درحد خوراکی بدون عارضه است و فقط ممکن است بعضی‌ها به آن حساسیت داشته باشند. مصرف بیش از اندازه فلفل ممکن است باعث التهابات غشای مخاطی روده و معده شود.

4 )پنـج انـگشـتیک داروی گیاهی که در زنان باعث افزایش قوای جنسی، جلوگیری از بی‌میلی و سردمزاجی می‌شود، قطره ویتاگنوس (Vitaxnus) است که به شکل قرص هم ارائه شده است. این دارو از گیاه پنج انگشت (Vitex agnus – castus) تهیه شده و به صورت قطره یا قرص مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دارو در درمان سردمزاجی زنان از مصرف بالایی برخوردار است. آثار مهم این قرص و قطره شامل آثار رفع اختلالات قاعدگی، رفع اختلال‌های یائسگی، موثر در کیست‌های رحم و تخمدان، موثر در فیبروم، جلوگیری از تنبلی تخمدان، موثر در بعضی ناباروری‌ها، موثر در رفع آکنه و جوش صورت خانم‌ها و انواع دیگر مشکل‌های زنان است که مربوط به اختلال‌های هورمونی است. ویتاگنوس با عمل تنظیم هورمون‌ها علاوه بر آثار ذکرشده می‌تواند در بی‌میلی و سردمزاجی خانم‌ها موثر باشد. این داروی گیاهی به دو شکل قرص و قطره تهیه شده و دارای آثار یکسانی است. ویتاگنوس در تمام داروخانه‌های ایران و بدون نسخه به مصرف‌کنندگان عرضه می‌شود. اطلاعات لازم در راهنمای همراه دارو ارائه شده است.گیاهان دیگری که در افزایش قوای جنسی می‌توانند موثر باشند شامل: انار، انجیر، پسته، خرما، جوز بویا، کنجد، نخود، نارگیل، برنج، شاهی و خارخسک هستند
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
امروزه افراد زیادی از مشکلات جنسی رنج می برند و از خرید دارو ها خجالت می کشند ما به شما بهترین برند ها را معرفی می کنیم قطره تحریک جنسی بانوان spanish fly بازگرداندن و افزایش میل جنسی نه نتها در افراد مسن بلکه در افراد جوان است.بنابراین عملکرد لذت و رضایت بهبود یافته است.
دستور مصرف:
10 الی 20 فطره از راه دهان با مایع جدود 30 دقیقه قبل مصرف شود.
برای خرید این محصول واطلاع ازمحصولات دیگر ما می توانید به سایت http://www.aryanashopping.com مراجعه کنید.

قطره تحریک جنسی بانوان spanish fly
http://www.aryanashopping.com/main1/index.php?route=product/product&path=65_582&product_id=1236

خانومهای عزیز باید به عرض برسونم که گل سرخ همون گل محمدی هست. یعنی اون افشره گل سرخ که توی فروشگاههای هست همونه. این قطره گویا اثر داره
ولی خب باید به فکر درمان اساسی موضوع باشید نه درمان دارویی. باید ببینید چه غذاهایی میخورید در طول هفته؟ آیا غذاهاتون سرد یا فست فود هستند یا غذاهای گرم و خانگی؟
برای اینکه هردو تقویت بشید، بهتره غذاهای گرم زیادتر بخورید. برنج مثلا سرده ولی غذاهایی که سیر و پیاز و ... داره گرم هست و باعث تقویت میشه.
دارچین و زنجفیل و ... رو در چای بریزید هم باعث خوش عطر شدن چای میشه و هم تقویت جنسی میکنه
سیر و پیاز خیلی مؤثر هست. ترشیجات برعکس عمل میکنه و سرد کننده است.

از همه مهمتر اینکه ببینید آیا نگاهتون به رابطه جنسی درست هست یا خیر؟ مثلا وقتی همسرتون خسته و کوفته است و از سر کار اومده، باید بهش اجازه بدید که بخوابه و استراحت کنه ولی از قبلش قرار بذارید. مثلا روز پنجشنبه صبح قرار بذارید که امروز از غروب هردو خونه باشیم و همه کارهامون رو بذاریم کنار و بعد از شام و یه تفریح یکی دو ساعتی بیرون، بیاییم خونه و ...

در گیریهای کاری مهمترین دلیل سردی هستش. باید سعی کنین این درگیریها رو دور کنید.
در ضمن در حین رابطه جنسی، طوری عمل کنید که طرف مقابلتون احساس نکنه که نسبت به شما ضعیف تره یا اینکه وسیبله ای برای ارضای شماهست.

مثلا ممکنه خانم تأکید زیادی داشته باشه که آقا باید منو بخوره. در حالی که آقا نمیتونه زیاد این کارو بکنه و حتی ممکنه حالت تهوع بهش دست بده ولی بخاطر همسرش این کارو میکنه ولی این باعث میشه برای دفعات بعدی میل زیادی نشون نده.

باید طوری عمل کنید که خودش به سمت شما حمله ور بشه و وقتی اون حمله ور شد، شما هم به اون حمله ور بشید نه اینکه حیای بی مورد از خودتون نشون بدید

اینها نکاتی هست که اگر رعایت کنید باعث میشه برای هر دفعه، طرف مقابلتون مشتاق تر از دفعه قبل باشه
عزیزم بهترین و مطمعن ترین راه یک دکتر هستش که بری و مشکلت رو مطرح بکنی
یعنی بگم شاید الان تو این زمونه از نون شبت هم برات واجب تر باشه (البته به معنی مهم بودن مساله)
الکی این عطاری و اون عطاری نرو اول ضربتی با دکتر عمل کن بقیه رو میتونی با درمان خانگی رفع بکنی
CafeMom Tickers
سلام مامانای عزیز - من برای عکاسی از کوچولوهای دوست داشتنی و عکس بارداری به منزلتون میام - این شیوه عکاسی در زمان تولد کودک بسیار مناسب است چون موقعیت عکاسی با کیک تولد ، تزیینات، اتاق کودک و ... فراهم میشه و نوزاد فرصت استراحت و خوردن شیر داره - کارهای گروه ما کاملا در حد آتلیه و ژورنالی است برای دیدن نمونه کارها به سایت http://www.axkadeh.com برید. تمامی کارهای در سایت در محیط خارج از آتلیه گرفته شده است . شماره تماس 09390519965
سلام به همه
راستش منم این مشکل دارم شوهرم خیلی گرمه برعکس من که نیتونم درست رابطه برقرار کنم البته اینم بگم که از اول اینطوری نبودم و چون هیچوقت لذت نبردم کم کم سرد شدم اینم بگم که شوهرم هرکاری کرد که بتونه منو گرم کنه نمیشد دکتر هم رفتم ژل ایونشن داد که اونم یکبار استفاده کردم تاثیری نداشت بیشتر سوزش دارم هنگام رابطه راستش کم کم داره رو زندگیمون تاثیر بدی میذاره تازه باردار هم شدم که این خودش اوضاع بدتر کرده چون همون یکم میلی هم که داشتم از بین رفته تو رو خداغ کمکم کنید واقعا موندم
راستی این گل سرخ من باردارم بد نیست واسم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه کسی میدونه جواب بده لطفا


امام صادق :کسی که دیگری رو به خاطر گناهش مورد قضاوت قرار دهد نمیرد تا خود به ان گناه گرفتار شود.
ارسال نظر شما

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات نی‌نی‌سایت می‌باشید