2737
2739
هیچ شناختی روی خانومه نداشتم، حس خوبیم به این مسافرت نداشتم اما شوهرم اصرار کرد که بیا بریم، خوش میگذره، فوقشم بد بود دیگه باهاشون نمیریم،، حالا بعد از دو سال و خورده ای که جایی نرفته بودیم، اینم از دماغم دراومد ما وقتی مسافرت میریم هیچ وقت غذا نمیپزیم همیشه رستوران میریم،، شوهرم گفت که دوستش گفته ما بر عکس ، تو سفر وسیله میبریم و غذا خودمون درست میکنیم،،، گفتم اصلا فکرشم نکن،، من با سه تا بچه حوصله این کارا رو ندارم، بعدشم تو صندوق ماشین فقط میتونیم چمدون بزاریم، چجوری قابلمه و بند و بساط بردارم، گفت دوستم گفته که خانومش غذا درست میکنه ، تازه کمک حال تو هم هست، بهرحال با کلی غر و نق ، راه افتادیم،،، از شنبه تا به الان شمالیم، نشون به اون نشون که خانومه فقط خوابه،،، روزا رو میخوابه، شبا با پسرش تا صبح بیدارن،، تن صداشم وحشتناک بالاست، این سه شب یه خواب راحت نکردم، داد میزنه حرف میزنه، یکسره قربون صدقه های ناجور برای شوهرش میره تازه ادعای خیلی
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
خیلی مذهبی بودنم داره،،،، غذا هم فقط دوبار برنج شفته درست کرده، بقیه اش با من بوده، سفره بچین، ببر و بیار و بشور،،،، روانیم کرده
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم از اینجور خانواده ها خوشم نمیاد بابا یه دوروز رفتم مسافرت اونجاهم باید بپزم حالا شام فرق داره ولی نهار دیگه یعنی چی بشین برنج بپز مثلا اومدم مسافرت
خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
2731
ووووی من بودم دوروزه برمیگشتم
😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
چه بد.منم دقیقا با همکار شوهرم که تا حالا ندیده بودم رفتیم شمال اونام گفتم میپزیم غذا برعکس ما که بیرون غذا نمیپزیم.ولی عابی بود.فقط خانونشون آشپزی کرد.شوهرشون کارارو انجام میداد.بچه هاشونم بشدت زرنگ بودن.خیلی عالی بود
هیچی ندارم بگم فقط خدا بهت صبرجلیل بده😢

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.

ویلا گرفتیم، به چنان وضعی دچارش کردن که فقط دلم میخواد بشینم گریه کنم
2738
از این وعده برین بیرون غذا بخورین به شوهرت بگو این بند و بساط آشپزی رو جمع کن بیخودی زیر دست و پا نمونن برای بقیه چیزا نمیشه کاری کرد هر کسی یه اخلاقی داره چاره ای نیست
 لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
☹️
آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
وای خیلی بده اینطوری خودتون میرفتین عالی بود الانم وقتو تلف نکنین به شوهرت بگو بهشون بگه یه مشکلی پیش اومده باید برگردین برین یه ویلایه دیگه بگیرین و یا یه شهر دیگه برین
💕
ازغذاش نخور بگو ما بیرون میخوریم یا اینکه هروقت داد زد شب اسمت بچتو بیار بلند بگو بخواب چقدر حرف میزنی تیکه بندازبهش ادم میره سفر که ارامش داشته باشه نه اینکه اعصاب خوردی شدیذ
من چه خوشبختم که دارم دختری. دختری زیبا رخی تاج سری خدا یا شکرت ت 
2706