1265
1292
خخخ بسلامتی باشه عزیزم چون محل کار سعید همین وراست نمیتونیم زیاد دور بشیم. اره بابا مخصوصا افتاده ...

خونه تكوني و اسباب كشي چطوري باهمن؟ 

حواست باشه ما عادت داريم اونا كه اسباب كشي ميكنن باردار ميشن 😍

خداوندا باور دارم هر آنچه را صلاح بدونى در وقتش بمن خواهي داد! باور دارم كه هميشه همراهمى و آغوش گرمت را حس ميكنم💚
چرا قبلی سز شدی؟

آره

آب دور جنین کم شد هفته36 سز شدم

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم، دخترگلم و نی نی توراهیمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

😆😆😆 میخواد فیس بیاد برات ای خدا دلخوشی مردمو نگا😁 حدیثه دارم می میرم از خواب امروز خودکشی کرد ...

اره پس چی 😆این فیس نیاد کی بیاد

😂😂 چ کنیم دیگه

خیلی به خودت فشار نیار یهووو دلت میخواد بیام بزنمتااا

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوند مهربان من .دلم❤، به سان قبله نماستوقتی عقربه اش به سمت تو باشد،در آرامشم   ...
1307
قربونت برم اره بخدا همسایه خوب خیلی دارم  فقط یکی بد بود که این جوری شد ۴تومن دیه گرفت تو ای ...

٤ تومن ديه از شما؟ سر چي؟

خداوندا باور دارم هر آنچه را صلاح بدونى در وقتش بمن خواهي داد! باور دارم كه هميشه همراهمى و آغوش گرمت را حس ميكنم💚
نیلو فکن از پارسال شهریور خونه تکونی نکردم من عیدم ک فقط چنتا کار کوچیک شوهرم کرد دیگه نمیتونم بشی ...

😍😍😍

خواهشا مراقب خودت باش واسه شمال رفتن، انشالا بهت خوش بگذره منم دلم لک زده یه جایی برم این هفته بعد ...

چشممم خواهری 😍😍مرسی عزیزدلممم .

😟کاش بری یه جایی حال و هوات عوض بشه 

ایول خونه باباتم خوبه اگه دیگه حرص اون پسرتو نخوری ک شیطونی میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوند مهربان من .دلم❤، به سان قبله نماستوقتی عقربه اش به سمت تو باشد،در آرامشم   ...
1323
اره پس چی 😆این فیس نیاد کی بیاد  😂😂 چ کنیم دیگه خیلی به خودت فشار نیار یهووو دلت میخواد بی ...

خخخخ دیگه نمیگم چه کارایی میکنم😅 

خسته میشم ولی روحیه م خوب میشه واقعا

از یه جا نشستن خیلی بدم میاد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبه.مواظب باش.شکمتم پایینه.کمربند ماشینو بنداز زیر شکمت.کار سنگینم‌نکنی

چشم عزیزدلم 😍😍 

کمربند هبچوقت نمیبندم نفسم میگیره 😑 

😅😆نه ساختمش شوهری رو ک نمیتونم کار کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیخیال بگم منو میکشید😂

الان خوندم فهميدم بلا 

خونه تمييز حال ميده ولي فك كنم تو بيشتر دنبال زايماني 😂

🙄🙄🙈🙈 دیگه با سنم نمیاد رو زمین😁 دیگه فقط مونده پرده اتاق خواب و بوفه و یه کم اتاق بچه ها رو م ...

ماشالله 😞😞 کتک لازمی فاطمه ..

خودت ب من میگی مراقب باش انوقت خودت مراعات نمیکنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
😂😂😂 اره واقعا ایشالا خرمم از اسباب کشی نتیجه بگیره😄

اره ايشالا

من كجا برم؟ 😂😂😂 

چشم عزیزدلم 😍😍  کمربند هبچوقت نمیبندم نفسم میگیره 😑  😅😆نه ساختمش شوهری رو ک نمیتونم ...

افرین باللخره یاد گرفتی.خوش باشی عزیزم.ان شاءالله به سلامت بریو برگردی

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چشممم خواهری 😍😍مرسی عزیزدلممم . 😟کاش بری یه جایی حال و هوات عوض بشه  ایول خونه باباتم خوبه ...

منم دلم شمال ميخواد 😭

چشم عزیزدلم 😍😍  کمربند هبچوقت نمیبندم نفسم میگیره 😑  😅😆نه ساختمش شوهری رو ک نمیتونم ...

عادت بده خودتو خيلي خطرناكه 

ماشين بوق نميزنه نميبتدي؟

3قلو نباشه صلوااات 😁😁😁😁

🤣🤣🤣🤣

ولی جدی از وقتی موید گفت بنظرش سر بچه پایینه هوایی شدما

تا روز قبلش دیگه میگفتم بیخیال نمیچرخه تامام خخخخ

ولی الان خودمم میبینم یه قلمبه پایینه، یکی بالا، بغلشم یکی کوچیکتر مث با سن و کف پا مثلا

ولی باز میگم من ک چیزی از چرخیدن حس نکردم، سکسکه هاش ک وسطاس ضربان قلبش هم زیر دلم نیس 

بعدم اون زیر ضربه ها انگار بیشتره

نمیدونم والا 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40