1421
1389

اینم دخمله که پز النگوش رو میده 😘😘😘😘😘😘

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍  ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲
مگه طبیعی نیستی؟ ماشالا ۳ ک خیلی خوبه میخوای چیکار تپل تر😬😬 نافو باید باز بذاری که زود خشک بشه بی ...

چرا عزیزم طبیعی هستم

این ناف بند رو از دارو خونه گرفتم توریه  پهن فکر کنم واسه اینه که گیر به لباس نکنه  

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

من جای پارلا باشم اون گوشیو میکوبم تو دیوار راحت شی😑😑😑😁😁😁

عقیق واقعا من چیکار کنم چجوری ترک کنم؟

یا رب شکر که دخترمو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
چرا عزیزم طبیعی هستم این ناف بند رو از دارو خونه گرفتم توریه  پهن فکر کنم واسه اینه که گیر به ...

آخی حلما کوچولو چه بزرگ شده ماشاءالله

یا رب شکر که دخترمو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
1390
نمیدونم والا خواهر من که میگفت تو بیمارستان تا بچه تخت بغلیش گریه میکرد بچه اونم بیدار میشد

دختر منم تو بیمارستان همون شب اول قاشق از دست مامانم افتاد از خواب پرید 

خـُـداجـونمـ شـُکرت ❤
1376
خواهري تو نت بزن درمان گياهي رحم سرد برات مياره بعدم پريود ك شدي اصلا سردي نخور ميوه و لبنيات نخور ...

ممنون خواهرجان از راهنماییت.دست گلت درد نکنه باشه چشم همه رو انجام میدم 

نه عکس رنگی نگرفتم

زنده باشه عزیزم ، خدا حفظش کنه برات . یه ماهگی نبردی ؟

فدات شبنم جون نه بهداشت گفت ۴۰ روزگیش بیار

من تو ساک نینی دو دست لباس سایز یک گذاشتم(من اصلا صفر نخریدم ) کلاه. دست کش . پاپوش. ناف بند . پوش ...

عزیزم دختر من به دنیا اومد 3300 بود سایز صفر اندازش بود سایز یک زار میزد تو تنش ، الانم که یک ماه و نیمشه هنوز همون سایز صفر براش میپوشم ماشاالله ریز هم نیست خوبه . ب نظرم تا هنوز میتونی بری خرید برو براش حداقل دو دست سایز صفر بگیر چون بعد زایمان سخته بری خرید 

خـُـداجـونمـ شـُکرت ❤
1427
عزیزم دختر من به دنیا اومد 3300 بود سایز صفر اندازش بود سایز یک زار میزد تو تنش ، الانم که یک ماه و ...

فکر میکردم سایز صفر خیلی کوچیکه

باشه عزیزم توی این هفته میرم سه چهار دست واسش میگیرم

خخخخ دقیقا بذازر بگرخه حس میکنم هرگز تنهاش نذاشته بودی نه؟ترس از دست دادن داره

ي بار يا دوبار با خودش اومده بودم فقط

برگشته بود من دو روز مونده بودم 

ولي ب اين شكل ك بابام بياد دنبالم نشده بود 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ايشالا كه همينطور بشه مشكل يكي دوتا نيست كه خواهر الانم با خواهرم دعوا كردم مغزم داره ميتركه 

اي خدا اين دردسر و گرفتاري با خانواده خودمونو ديگ شده قوز بالاي قوز خواهر

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند وقتش بود دقیقا که شروع کردی با چه وزنی ؟  الان دخترم ۵ ماهو چند روزشه . از وقتی شروع کردی ...

باران ب خاطر رفلاکسش یکماه استپ وزن داشت. منم 5 ماه و سه روزگیش با وزن 5500 با نظر دکتر شروع کردم.اره یکم وزن گرفت.تو دو هفته 200 گرم اضافه کرد

باارانم😍نیمه جانم😍خوش اومدی ب زندگیمون😘
1339