1421
1411
اوووووووففف ایشالله که زوده زود بی دردسر باردار شی زیاد استرس و اینا نداشته باش خدابزرگه ❤😥

ان شاءالله. من که استرس داره منو میکشه😐

ممنون بابت دعای قشنگ و آرامش بخشت.

ان شاءالله که بحق همین شب قدر بهترین خیرها برای شما رقم بخوره.

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

بد نیست خواهر ولی عالی هم نیست وقتی با لتروزول فولی بالغ داری واسه چی بری ای وی اف؟شوهرت اگر سالمه و ...

بله عزیزم همسرم سالم هستند.خودم با لتروزول فولی دارم بالغم هست نمیدونم چرا باردار نمیشم .البته فکر میکنم تعداد دفعات کافی نیست ماهی یه بار اونم شب تخمک گذاری بوده.توکل بخدا ببرم پیش دکتر ببینم چی میگه 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
1432
ان شاءالله. من که استرس داره منو میکشه😐  ممنون بابت دعای قشنگ و آرامش بخشت. ان شاءالله که بح ...

مرسی عزیززززم 😍

استرس میدونی که سمه پس سعی کن بزاریش کنار منم فردا باید برم مرکز اگه فولیام خوب باشه قراره آی یو آی کنم استرس دارم ولی همش خودمو سرگرم میکنم 😥

مگر یک انتظار را چقد میشود کشید 🙁خدایا یه نی نی ام بمن بده 🙂💕

سلام دوستان خوبین خوشین؟چه خبرا؟خبرای جدید رو بی زحمت بدین. من الان دو سه روز درگیر زانو درد هستم دوستانی که زایمان طبیعی داشتید من امروز یه ماه از زایمانم میگذره یه دو هفته ای بود خونریزی قطع شده بود لکه بینی بود از دیروز دوباره خونریزی دارم آیا نگران کننده هستش؟ 

یا رب شکر که دخترمو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
مرسی عزیززززم 😍 استرس میدونی که سمه پس سعی کن بزاریش کنار منم فردا باید برم مرکز اگه فولیام خوب با ...

خاهش میکنم گلم.

ان شاءالله که حتما جواب میگیرین و سال دیگه این موقع در کنار نی نی و همسرتون زندگیتون با شادی جریان داشته باشه

خاهش میکنم گلم.  ان شاءالله که حتما جواب میگیرین و سال دیگه این موقع در کنار نی نی و همسرتون ز ...

ایشالله ایشالله 😍😍😍😄

مگر یک انتظار را چقد میشود کشید 🙁خدایا یه نی نی ام بمن بده 🙂💕
1394
میگم من 5روز تا موعدم مونده.براساس تجربه ای ک دارم میخام بی یی چک بزنم ولی مطمعنم ک هورمون hcgوارد ب ...

بهترین حالت که درست نشون بده وقتیه که عقب بندازی 

به ندرت پیش میاد قبل از موعدت درست نشون بده

یک نفر باشد که وقتی نگاهش میکنی نه اینکه غصه هایت یادت برود،نه،ولی یادت بیاورد،دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری،و تو پسرم بزرگترین دلیلی عزیزترینم❤❤❤❤
تحرکش چنده؟تزریق اسپرم توی تخمک میکرو هستش بیشتر برا کسیه که تحرک اسپرمش پایینه  ولی ای وی اف ا ...

نمیدونم عزیزم این ازمایششه

یه روز بچه هام اونقدشیطونی میکنن 😍که تک تک این ثانیه های 7سال سکوت وسوت وکوربودن خونمون جبران بشه.الهی آمین 
چی بگم والا اول باید باردار بشم بعد برم سراغش دیگه مگه اینطور نیست؟

نه بابا برا مشکلت میگم پیشش برو.زنگ بزن یا ساعتهای مطبشو دربیار حضوری برو ببین چه خبره تا تهران هستی

💜فَاذْكُرُوا آلَاءَ اللَّهِ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُون💜
سلام دوستان خوبین خوشین؟چه خبرا؟خبرای جدید رو بی زحمت بدین. من الان دو سه روز درگیر زانو درد هستم دو ...

چیزی که قاعده آور باشه نخوردی؟ من یه بار لکه بینیم کم شد. رازیانه خوردم به خاطر شیرم باز خونریزی پیدا کردم . اما در کل تا 42-3 روز ادامه داشت 

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین
1387
ببین اینو به حسین داد ولی باز اگه خواستی خودت از داروخونه بگیری حتما بپرس از دکتر داروخونه ...

اتفاقا بردم دکتر همین شربتو بهش داد.مرسی

باارانم😍نیمه جانم😍خوش اومدی ب زندگیمون😘
پره از لباس بچه  .دقیقا من الان میخوام برم برا ویهان لباس بخرم

ای ول ب تو زن عمو

تو برو نگاه کن ببین چطوره.برا بچه 9 ساله هم لباس داشت؟

باارانم😍نیمه جانم😍خوش اومدی ب زندگیمون😘
قربونت توخوبی عزیزززززم نی نیت خوبه 😍 اصلا حس و حال نی نی سایتو ندارم خودم کم غصه دارم میام اینجا ...

مرسي عزيزم زنده باشي اره خاله جونش خوبه

آخييييي واللا الان همه جا شده درد و فكر و خيال 😢😢😢😢

خودت چيكارا كردي؟!

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35