1232
1226

سلام خانوما ، ممنون میشم جوابمو بدید

من تو اقدامم

و 5 روز مونده به موعدم

و حالم چند روزه خیلی بد

بی حالم و بدن درد دارم

کمخونی ندارم ، فشارم همیشه هشت و نیم الی نه بود

امشب رفتم فشارمو گرفتم ، ده و نیم بود

دستامم سرده

دکتر گفت اگه خوب نشدی بیا بهت سرم بزنم .

معدمم سنگین ، همش انگار یه چیز زیاد خردم

کسی بوده مثل من باشه ؟ بخاطر اقدام ؟ 

یا فصل بهار انقدر کسل و بی حالم کرده

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

وجدانا چطور تهران زندگی میکنید و راحتید😶 یه تب و لرزساده ۵۰ تومن شد دزفول ویزیت ۶ تومنم هس

من‌ امروز  فتن ی آمپول هاش سی جی تو دفتر چه برام بنویسه 20 تومن پول ویزیت دادم

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1156
سلام خانوما ، ممنون میشم جوابمو بدید من تو اقدامم و 5 روز مونده به موعدم و حالم چند روزه خیلی بد ...

ان شاء الله ک باردار باشی دوستم 

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای وای خب باید چه کنین ؟؟؟

سه ماه قرص مصرف کنه اگر فشارش,و پتاسیمش نرمال شد اجازه آنژیو داده خواهد شد

میگن شبا ، فرشته ها از آرزوی آدما ، قصه میگن واسه خداخدا کنه همین حالا رویای تو گفته بشه پیش خدا
1233
😢😢😢😢😢😢 ثمین،بخدا دلم برات خونه هروقت پیامهاتو میخونم از تهههههه دل و قلب و وجودم از خدا میخو ...

مرسی عشقم خدا دردونتو صحیح و سالم سالیان سال برات نگهداره الهی همیشه خوشبخت و شاد باشید

میگن شبا ، فرشته ها از آرزوی آدما ، قصه میگن واسه خداخدا کنه همین حالا رویای تو گفته بشه پیش خدا
ثمین جان فدای دل پر دردت اما همینجوری نمی مونه خواهری  نه شادی پایداره نه غم. روزای خوبت میرس ...

کاشکی....

انشاءالله به حق صاحب این شب خدا خودش حاجت دلتو بعد این همه سال بده ،من زیاد نمیان تایپیک مامانم مریض ...

الهی آمین خدا مادرتو شفا بده خواهری

1167
بچه ها من سارام.. دو سال و دوماه اقدام.. 😉😉😊 پلی کیستیکم هستم     اینماه ماه دومیه ک ...

از چی میترسی؟برو که انشالله همین ماه ننه میشی

چ کنم دیگ پیش اومد😁 باغ پرندگان و ارم رفتم امروز از صب انقدر مسخره بازی در اوردیم زبونمونم دزفولی ...

خوبه شوهر خشنت اجازه داد؟

سلام عزیزم خوبی؟ دوقلوها چطورن؟ حسینم خوبه،دندون درآورده آتیش میسوزونه خوابشم تقریبا همونجوره،شب ...

منم خوبم شکر خدا دوقلو هام خوبن کم کم دارن شلوغ میشن و خوابشون کمتر رفتم خونه خودم بعد ظهرا برا استراحت و اینکه حوصله ام سر نره نیام خونه مامانم

مبارک دندون حسین 

رفتی مشهد برا ما هم دعا کن تا هرجه زودتر دعوتمون کنه آقا 

خیلی دلم تنگ مشهد بچه های نذر اونجا هستن یه بار حتما باید ببرم پابوس 

امام رضا ازت دوقلو خواستم الان دوقلو تو دلمه خودت حافظشون باش و شفاعت منو پیش خدا بکن❤❤
1241