1147
648
لایک برای امضات، از خدا میخوام یه نی نی سالم صالح بهت بده 

ممنون اُرکیده جونم...قربونت برمن

ممنونم بابت دعای قشنگت

ان شاءالله عزیزدلم🤲🤲🤲💜

هنوز مادر نشدم،اما میدانم ک خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی ک جای خالی اش تنهادغدغه زندگی ام شده.این روزها تنهاخدا میداند و میبیند ک مادرانگی هایم راچگونه درتنهایی و خلوتم بروز میدهم.با کودک نداشته ام راه میروم و حرف میزنم و مدام زیرلب میگویم کی ازپیش خدا می آیی؟ملاقاتت باخدا تمام نشد!آه نمیدانی اینجابرای نداشتنت هزارراه نرفته را میروم تا تو را به دست آورم.می دانی فرزندم تا پای جان هم برای داشتنت رفتم.تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تاروزی تورا در آغوش بگیرم.این روزها ک همه ب مادرانشان هدیه میدهند،من اما از تو میخواهم خودت را ب من هدیه کنی،مهمانیت باخدا بس است!بیا ک دیگر تاب نگاه های سنگین جماعت را ندارم!بیاو درمقابل دیدگان پدرت سرافرازم کن.راستش رابخواهی از روی پدرت هم خجالت میکشم.امسال هم گذشت ونیامدی ومادرنشدم.اماهیچ کس نمیداند حس مادرانگی ازتمنای وجودم لبریز شده.هیچ کس نمیداند درونم داغ نداشتنت مثل کوه آتشفشان درحال انفجار است.فرزندعزیزم،اینجابرای داشتنت دست ب هرکاری زدم،هزاردرد را تحمل کردم،انصاف نیست کسی را ک برایت این همه بیتابی میکند را بیشتر از این چشم انتظاربگذاری.من خودم راهمین حالامادرمیدانم بخاطر حسی ک برای داشتنت از وجودم لبریزشده،ب خاطرتمام سختی هایی ک برای داشتنت ازیک مادرواقعی بیشترکشیدم،بی منت!اماهیچکس مرامادرخطاب نمیکند،میدانی تا تو رانداشته باشم هیچکس مرا مادر ب حساب نمی آورد.عزیزترین آرزو هایم،بیاو رویاهایم را سروسامان بده!
برو واسه خودت یه تیکه طلا بخر اخه انقدیم نیست بخوای بزاری بانک سود بگیری منم همیشه به داوود میگفتم ...

اره بابا ول كن

دعا كن ....💫دعا كن شايد بزرگترين آرزوي تو كوچكترين معجزه خداوند باشد.،،، 
اووو دو هفته دگ 😭😭😂😂

ان شاءالله بزودی میگذره

هنوز مادر نشدم،اما میدانم ک خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی ک جای خالی اش تنهادغدغه زندگی ام شده.این روزها تنهاخدا میداند و میبیند ک مادرانگی هایم راچگونه درتنهایی و خلوتم بروز میدهم.با کودک نداشته ام راه میروم و حرف میزنم و مدام زیرلب میگویم کی ازپیش خدا می آیی؟ملاقاتت باخدا تمام نشد!آه نمیدانی اینجابرای نداشتنت هزارراه نرفته را میروم تا تو را به دست آورم.می دانی فرزندم تا پای جان هم برای داشتنت رفتم.تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تاروزی تورا در آغوش بگیرم.این روزها ک همه ب مادرانشان هدیه میدهند،من اما از تو میخواهم خودت را ب من هدیه کنی،مهمانیت باخدا بس است!بیا ک دیگر تاب نگاه های سنگین جماعت را ندارم!بیاو درمقابل دیدگان پدرت سرافرازم کن.راستش رابخواهی از روی پدرت هم خجالت میکشم.امسال هم گذشت ونیامدی ومادرنشدم.اماهیچ کس نمیداند حس مادرانگی ازتمنای وجودم لبریز شده.هیچ کس نمیداند درونم داغ نداشتنت مثل کوه آتشفشان درحال انفجار است.فرزندعزیزم،اینجابرای داشتنت دست ب هرکاری زدم،هزاردرد را تحمل کردم،انصاف نیست کسی را ک برایت این همه بیتابی میکند را بیشتر از این چشم انتظاربگذاری.من خودم راهمین حالامادرمیدانم بخاطر حسی ک برای داشتنت از وجودم لبریزشده،ب خاطرتمام سختی هایی ک برای داشتنت ازیک مادرواقعی بیشترکشیدم،بی منت!اماهیچکس مرامادرخطاب نمیکند،میدانی تا تو رانداشته باشم هیچکس مرا مادر ب حساب نمی آورد.عزیزترین آرزو هایم،بیاو رویاهایم را سروسامان بده!

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

خیلی کاره خوبی کردی انا که میخوان زر بزنن حداقل ادم دلش نسوزه  من نوه خاله داوود 1 سالش شد دی ...

اره والا

منم حموم چله میخواستم بگیرم اما از دست مادرشوهره کلافه شده بودم برگشتم تهران. خودم تنها حموم کردمش

تولدای بچمم با اون نکبتا نمیگیرم از بی فرهنگن ابروی ادمو میبرن

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام   
زیاد عرق کنه خیس بشه سریع عرقسوز میشه و دونه قرمز میزنه. پسر من که اینطوریه با چی چرب میکنی پوستشو؟ ...

جدي من روغن بچه روغن بادام شيربن لوسيون بدن 

1156
زیاد عرق کنه خیس بشه سریع عرقسوز میشه و دونه قرمز میزنه. پسر من که اینطوریه با چی چرب میکنی پوستشو؟ ...

ميگم سيب تو شيردهي بدني؟؟؟؟شام ميخام عدس پلو بزارم والا خسته شدم چيزي ب دهنم نميرسه فعلا گوشت قرمز و لبنيات حذف كردم ميگم شايد حساسبت داره

وای متنفرم از بیلیارد داوود یکسال اول زندگیمون در هفته دو شب سه شب تا 1 شب بیلیارد بود منم تک و تنها ...

اينم همينه

جدي من روغن بچه روغن بادام شيربن لوسيون بدن 

اره من روغن بدنم میزدم یه روز زدم بدتر شد وحشتناک

کل تنش دون دون شد

سریع بردم دکتر گفت اگزما و عرق سوز شدنه، شامپو بدنش عوض کرد و کرم نرم کننده پوست ایروکس داد اونو میزنم یه روزه دونه ها خوب میشن

کرم نرم کننده فقط بعد از حمام کردن میزنم، کل بدنش رو میزنم

دگ راحت شدم پوستش نرررررم و عالی شد

اره والا منم حموم چله میخواستم بگیرم اما از دست مادرشوهره کلافه شده بودم برگشتم تهران. خودم تنها حم ...

منم حموم خودم ميبرمش فقط ده روزه مادرشوهرم بردش. بعد ش هي زنگ زد بيام ببرم گفتم نه بردمش از الكي انقد تو نت نگا كردم ياد گرفتم 

بچها ديشب با گريه پسرم منم گريه ميكردم خداياااااا نميدونم چشع انگار ب قطره كوليك ايد حساسيت داره از ...

صدا سشوار ضبط کن بذار

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! بذار که طعم شیرین مادر بودن رو بچشم ای مهربان ترین😍 
1125
اره من روغن بدنم میزدم یه روز زدم بدتر شد وحشتناک کل تنش دون دون شد سریع بردم دکتر گفت اگزما و عرق ...

جدي ابجي اينم بعد حموم دون ميزنه شامپو بدن چي بزنم بگو منم بزنم اين. چيكو فك كنم خوب نبس

فسقل من۱۷۰۰ گرم بود

۳۰ هفته و۴ روز

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! بذار که طعم شیرین مادر بودن رو بچشم ای مهربان ترین😍 
اره والا منم حموم چله میخواستم بگیرم اما از دست مادرشوهره کلافه شده بودم برگشتم تهران. خودم تنها حم ...

ماها اینجوری مینالیم دوست خواهر من با یه پسره خرمایه ازدواج کرد یعنی درحد چی بگم پولدار اون از فرهنگ بالای مادرشوهرش اذیت میشد  

مهمونیای زنونه تو هتل میگرفت مادرشوهرش اینم میفرستاد شینیون سرر و صورت میگفت عروس من باید فلان باشه بیسار باشه

این اولین سال نو هفت سین سنتی و سفالی چیده بود مادرشوهره با یه هفت سین چندمیلیونی اومده بود که روش ورق طلا کار شده خیلی شیک وسایل اینو جمع کرده مال خودشو چیده و اجیل و شیرینی میوه گذاشته رفته اینم حرصش گرفته بود میگفت من سنتی دوست دارم این زرق و برقی اورده

یعنی کلا درحال جنگ بودن باهم

مثل سیندرلا رفته بود تو قصر شاهزاده هی میخواست همه چی ساده باشه ندیمه نمیذاشت  

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
ميگم سيب تو شيردهي بدني؟؟؟؟شام ميخام عدس پلو بزارم والا خسته شدم چيزي ب دهنم نميرسه فعلا گوشت قرمز و ...

نه بخور سیب شیرتم خوشمزه میکنه

عدسم چندساعت خیس کن تو اب تا نخفش بره، بعده شامم دم کرده زیره بخور خودت حتما

1167
فسقل من۱۷۰۰ گرم بود ۳۰ هفته و۴ روز

عزیزممممم جوجه کوچولو

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
باشه باشه

یه برنامه هست صدای جاروبرقی و سشوار و اینارو داره پلی میکنی واسه بچه پخش میکنه بگرد تو APPLE STORE پیدا میکنی من دیدم فقط اسمش یادم نیست

ماها اینجوری مینالیم دوست خواهر من با یه پسره خرمایه ازدواج کرد یعنی درحد چی بگم پولدار اون از فرهنگ ...

والا من راضی بودم اگه از من سر تر بودن 😂😂😂

به شوهرم میگه حیف تو که همچین خونواده ای داری 

مالی نیستن دلقکا اما ناز و گوزشون گوش همه رو کر کرده 😂😑

835