1600
1605
😂😂😂😂😂 من ک خسته نمیشم. ب رحمم استراحت ازینهمه دارو خوردن و جلوگیری نکردن. این ماهم یکمی تغذی ...

خوبه عزیرم انشاالله موفق باشی.منم رو روال عادیم.توقویت خاصی که نه همون غذاهای همیشگی.تفذیم کلا همیشه بد نبوده. اما برای شوهرم یکم ویتامین سی و ای و اینجیزا گرفتم.

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید

1522
نه دیگه بهونه باشه عیبی نداره اینکه نگفته میخوای فرار کنی بده.

😄😄

فعلاکه قراره فردا برم دکتر

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿
ديدي گفتي معلوم نيست ميخواي بزارم دوباره فردا چيزي معلوم نميشه  ميرم همونجا كه سارا رفت به س ...

تو بیا عکس سونو رو بذار من خودم بهت میگم نینیت چیه

به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشتغم هم میگذرد....
8
🙈😂  بابا شمال هوا خيلي خوبه از وقتي برگشتم حالم همش بده😔🙁

عهههه کجاش خوبه لامذهب سرده سرد

تهوع نداری که؟

کار دادگاه به کجا رسید؟

ناراحت نباش گلم انشالاخدادلتوشادکنه همه اینایادت بره.ثمین من یه دخترخاله دارم خیلی باهام لج میکنه وب ...

عشقم من مجبورم باهاش زندگی کنم تو میتونی اصلا جواب تلفنشو ندی .خودتو عذاب نده خدای ماهم بزرگه به ما هم میده .

بخدا مین خوندن قلبم هزار تیکه شد عزیزم ان شاالله خدا یه بچه سالم بزاره تو دامنت راستی حتما برو کلین ...

ببخش ناراحتت کردم رفتم خواهر رفتم .خدا ذلیلشون کنه هر بار کلی هزینه و رفت وامد اخرشم هیچ

پس خاک تو سرم.که احتیاط نکردم.ادعام میشه عاقلم بعد یهو یه سوتی بزرگ میدم    

الان جریان چیه تو خودتو چس کردی ؟مثلا اگر باردار بشی چی میشه ؟

1601
مرسي خواهرييييي  اونم خوبه گلم خوب بودنشو ك خوبه استفاده زيادش ضرر داره مثل هرچيزي ك زيادش ضر ...

باااااااووووووو

مرسی عزیزم

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿
موضوع اینه که من ی جاری دارم 15سال ازم کوچیکتره اصلا من اینو برا برادرشوهرم گرفتم خیلی خوب بود تا زم ...

ای وااای خدااا چقد بی تجربس این دختر

امیدوارم زودتر بزرگ شه و پخته تر شه و بفهمه اینجور چیزا دست آدم نیس و بچه آوردن افتخار نیس

چقد بی انصافی میکنه در حقت خیلی ناراحت شدم ازش

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1578