1464
1482
ای خواهر اینترنت داخلی با محدودیت و شرایط خاص!

وا😨😨😨😨😰😰😰😒😒😒😒ده مسخره تراز این از این نیس خودشونو مسخره کردن باو 

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍😍باردارنیستم😃✋ ......❤💚💞تیکرتولد یکسالگی دوتا عشقمه👩👨..........👫فاطمه 👧👦محمدحسین 💃😍😘
ای جانم😍😍😍 خدا حفظشون کنه نی نی های خوشگلتو. شما از چند ماهگی کمکی رو شروع کردین؟

ممنون گلم همیچنین گلدختر خودتو 

من ازاول ۵ماهگی از اخرای۴هم بهشون کمو وبیش غذا دادم چون خیلی بالامیاوردن دکترش گفت شروع کنم منم شروع کرده بودم 😂

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍😍باردارنیستم😃✋ ......❤💚💞تیکرتولد یکسالگی دوتا عشقمه👩👨..........👫فاطمه 👧👦محمدحسین 💃😍😘
یلدا به حرف من گوش بده. منم رشدش عقب بود.  قاووت بگیر هر روز شیرموز و شیر بادام درست کن قاووت ...

ارزو جان تو شير از لبنياتي ميخري چقدر ميجوشونيش؟ من حدوداي ١٠ دقيقه جوشوندم 

كمه؟ يا كافيه؟

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

اره خیلی خوبه واقعا حالا که موتورش گرم افتاده دوباره زود ب زود ببرش سفر 🤓

فاطمه تو از كي شلوار بارداري خريدي؟ من چند تا ديدم همش بالاش كشه

نميشه كش نباشه؟ 

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام خواهری شکر خوبم .خیلی خوب بود جاتون خالی پرنسس هم دوباره بارداره اینم خبر مهههههههههههم

بگو بخدا 😔 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز  ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا مامان شدن شکر خدای مهربون 
1473
اره عزیزم فرداش رفتم چیز خاصی نگفت گفت شیافتو دوباره شروع کن خیلیا تا 12 هفته دارن بعدش خوب میشن😕

خب پس طبق نظر دکترت جلو برو

هروقتم تونستی در اولین فرصت برو پیشش شرایطتو باز بهش بگو

وا😨😨😨😨😰😰😰😒😒😒😒ده مسخره تراز این از این نیس خودشونو مسخره کردن باو 

حسنا جان‌خوبی...جریان شوهرت به کجا رسید

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز  ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا مامان شدن شکر خدای مهربون 
مرسی عزیزم نه  نگران نیستم واقعا.اینبارم ب بدشانسی خوردم.درواقع طبق نظر دکترا بارداری اتفاق افت ...

بهار جون چن درصد احتمال داره کروموزوما جور نشن جنین از بین بره؟ هیچ علائم خاصی نداره؟ ینی همه علائمش مثل بارداری معمولیه؟

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1485
😂😂😂  مثلا از پارچه خود شلوار باشه دكنه داشته باشه به اون يكي ببندي گشادتر بشه شكمش😃

یادمه خواهر من باردار بود ازین مدل شلوار داشت

از الان زود نیس برا شلوار؟ اونوخ چن ماه دیگه باز باید سایز بزرگتر بگیری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ارزو جان تو شير از لبنياتي ميخري چقدر ميجوشونيش؟ من حدوداي ١٠ دقيقه جوشوندم  كمه؟ يا كافيه؟

حمیده جون دکتر من گفته فقط لبنیات پاستوریزه بخورم. چون یه باکتری هایی توی شیر هست که با جوشوندن از بین نمیره و برای باردارا ممکنه خطرناک باشه. همینطور تب مالت خدایی نکرده. شیر از لبنیاتی ها نگیر فقط پاستوریزه بخور حتی ماست و دوغ

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام خواهری شکر خوبم .خیلی خوب بود جاتون خالی پرنسس هم دوباره بارداره اینم خبر مهههههههههههم

خداروشکر که خوش گذشته یه کم حالو هوات عوض شد.

عه!  چه زود حامله شده پسرش که هنوز کوچیکه پدرش درمیاد.

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهار جون چن درصد احتمال داره کروموزوما جور نشن جنین از بین بره؟ هیچ علائم خاصی نداره؟ ینی همه علائمش ...

والا نداجون گفت از هر ده بارداری یکی اینطورمیشه.خودمم از دکترم پرسیدم همینطور از پنج تا سونوگرافیست ک رفتم! گفتن شایع هست و تا یکبار اگه اتفاق بیوفته طبیعیه و ما پیکیری نمیکنیم علتش رو حتی. علایم بارداری هم کاملا شبیه بارداری معمولیه چون درواقع باردار میشه ادم اما جنین زود ازبین میره اما هورمونها تولید میشن و علایم بارداری رو ادم داره ولی از هفته هفت و هشت دیگه علایم کم کم از بین میرن.

مرضیه چرا الکی فکرای منفی میکنی ها؟ تو لقاخت دیربوده سونو.هم کفته پنج هفته ای.تو.پنج هفته که نمیشه جنین رو دید. کی میشی هفته هفتم؟

1403
والا نداجون گفت از هر ده بارداری یکی اینطورمیشه.خودمم از دکترم پرسیدم همینطور از پنج تا سونوگرافیست ...

بخدا دست خودم نیس شبا همش خواب بد میبینم

من سونوم دقیقا ۱ هفته عقب تر از تاریخ واقعیم بود

ینی الان که تاریخ واقعیم ۷ هفتس درواقع ۶ هفته هستم

نوک سینه هامم بزرگ و سفت و یکم تیره شده و بقیه علائم

من هنوز به مامان و بابامم نگفتم ولی چون محیط کارم خطرناکه مجبور شدم سرکار به مدیر و ... گفتم که جامو عوض کنن همه هی میان بهم تبریک میگن منم حرص میخورم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب دیگه کاریش نداشته باش.دیگه اینم ازش برنمیومد ک طلاقش داده بودن.

چیکارش دارم بابا.انشالله خدا عاقلش کنه به من حرص نده فقط .

به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشتغم هم میگذرد....

😢بچه میشه بهم انرژی مثبت بدید ،

از استرس لکه بینی همش دراز کش هستم 

امروز میشه روز هشتم انتقالم، از پنجشنبه لکه بینی ام شروع شده،🤔مثل آب قهوه ای پر رنگ هست، آخه لک بینی لانه گزینی اگر میبود نباید تموم میشد ؟

1508