1507
1521

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

یعنی بعدسونو بقایا داشتی بعد خود بخود افتاد؟ زود رفتی سونو؟

من شبش دردم شدید بود ولی صبح جنین افتاد همون موقع رفتم سونو گفت بقایا مونده ساک قشنگ معلوم بود که پایینش پاره بود از اونجا رفتم بیرون انقد گشتم که تا رسیدم خونه بقایا هم اومد

خدایا حرفی دارم؛                                                      خواسته ای دارم؛                                                       پول کار نمیخواهم؛                                                   قدرت و شهرت نمیخواهم؛                                         فقط از تو میخواهم؛                                                 هیچ امیدی رو ناامید نکنی💔💔
1436
دوستای گلم من هر ماه بیستم پریود میشم این ماه 18.20.22پری اقدام داشتم اما 3 روزه میگذره پری نیومده& ...

سیکلت چند روزه هست؟

خدایا حرفی دارم؛                                                      خواسته ای دارم؛                                                       پول کار نمیخواهم؛                                                   قدرت و شهرت نمیخواهم؛                                         فقط از تو میخواهم؛                                                 هیچ امیدی رو ناامید نکنی💔💔
28 روزه همیشه یا بیستم یا ه1جدهم پری میاد اما ایندفعه.... 

نمیدونم عزیزم چی  بگم یه تست بزن ولی نمیدونم ۱۸ سیکل امکانش باشه یا نه کار خداست شاید نی نی داری

1334
از آشناییتون خوشوقتم خانونمممم من آزمایشگاه بقراط هستم بخش هورمون شناسی. من خودم تحقیق کردم برا سو ...

سر پيروزي؟

وقتي از همه كس و همه جا نا اميد شدي ، تازه خالص شدي براي صدا كردن خدااااا ..... وقتي صداش ميزني و خالصانه باهاش حرف ميزني، وقتي با تمام وجودت حس ميكني غير از اون كاري از دست هيچكس برنمياد ، اون لحظه چشم هايت را ببند،در دلت با خداي خود سخن بگو ، به همان زبان ساده ي خودت بگو ، هر چه ميخواهي بگو، او ميشنود . اگر به خدا اعتقاد داري  اگر باهاش حرف بزني و ازش كمك بخواي نميذاره دست خالي بموني . همه ي مشكلاتت رو رها كن و بگو خدايا خودت درستش كن ، چون تو قدرتش رو داري و من ضعيفترينم. اونوقت اروم باش و ببين كه چطوري همه چي درست ميشه .خدايا شكرت دوستت دارم.♥️
دوستای گلم من هر ماه بیستم پریود میشم این ماه 18.20.22پری اقدام داشتم اما 3 روزه میگذره پری نیومده& ...

بیبی چک بزن عزیزم

به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشتغم هم میگذرد....
نه نرو الان صب کن چند روز بگذره بعد برو من دیشب رفتم نشون نداد

آزمایش که منفیه بارداری منتفیه نشون نداد چی بود دیگه.

1474
نه نرو الان صب کن چند روز بگذره بعد برو من دیشب رفتم نشون نداد

آزمایش که منفیه بارداری منتفیه نشون نداد چی بود دیگه.

یعنی بعدسونو بقایا داشتی بعد خود بخود افتاد؟ زود رفتی سونو؟

بهار انشالله که همش دفع شده و دردات کم میشه

امیدوارم با اولین اقدام باردار بشی

خدای مهربون بخاطر همه نعمتهایی که بهمون دادی سپاسگزارم  خدا جونم مطمئنم برام معجزه میکنی  
از آشناییتون خوشوقتم خانونمممم من آزمایشگاه بقراط هستم بخش هورمون شناسی. من خودم تحقیق کردم برا سو ...

فكر كنم منظورت سونوگرافى دكتر صدرى توى سيدخندان خواجه عبداله

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1514