1542
1541

خيلي ترافيك بود منم خيلي تو راه بودم 

نبات از كرج راه افتاد با من رسيد 

وقتي از همه كس و همه جا نا اميد شدي ، تازه خالص شدي براي صدا كردن خدااااا ..... وقتي صداش ميزني و خالصانه باهاش حرف ميزني، وقتي با تمام وجودت حس ميكني غير از اون كاري از دست هيچكس برنمياد ، اون لحظه چشم هايت را ببند،در دلت با خداي خود سخن بگو ، به همان زبان ساده ي خودت بگو ، هر چه ميخواهي بگو، او ميشنود . اگر به خدا اعتقاد داري  اگر باهاش حرف بزني و ازش كمك بخواي نميذاره دست خالي بموني . همه ي مشكلاتت رو رها كن و بگو خدايا خودت درستش كن ، چون تو قدرتش رو داري و من ضعيفترينم. اونوقت اروم باش و ببين كه چطوري همه چي درست ميشه .خدايا شكرت 💚لطفا من رو ببخش🤲🏻 دوستت دارم.♥️
تارزان شد برا من  ما ميگيم يارداري ها ضايع شده شيافم بگير تو ميگي ورزش

نه كه الان اگه دكتر اجازه بده

فقط نگران پارازيتم

راستي اون قرصا كه گفتي اصلا نفهميدم چي هست؟

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

نه كه الان اگه دكتر اجازه بده فقط نگران پارازيتم راستي اون قرصا كه گفتي اصلا نفهميدم چي هست؟

من قرص نگفتم برات 

وقتي از همه كس و همه جا نا اميد شدي ، تازه خالص شدي براي صدا كردن خدااااا ..... وقتي صداش ميزني و خالصانه باهاش حرف ميزني، وقتي با تمام وجودت حس ميكني غير از اون كاري از دست هيچكس برنمياد ، اون لحظه چشم هايت را ببند،در دلت با خداي خود سخن بگو ، به همان زبان ساده ي خودت بگو ، هر چه ميخواهي بگو، او ميشنود . اگر به خدا اعتقاد داري  اگر باهاش حرف بزني و ازش كمك بخواي نميذاره دست خالي بموني . همه ي مشكلاتت رو رها كن و بگو خدايا خودت درستش كن ، چون تو قدرتش رو داري و من ضعيفترينم. اونوقت اروم باش و ببين كه چطوري همه چي درست ميشه .خدايا شكرت 💚لطفا من رو ببخش🤲🏻 دوستت دارم.♥️
1546

اهان فميبيون 

ويتامين سه ماه اول بارداريه 

نبود همون فوليك اسيدت رو بخور

اهان فميبيون  ويتامين سه ماه اول بارداريه  نبود همون فوليك اسيدت رو بخور

اها باشه💖

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
خوابم نمیبره خیلی کلافه ام

چي شدع؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عشقم .کوچولو خوبه ؟خودت خوبی جیگرم مرسی عزیزم  سرهمی چی بیارم بهتره الان رو به سرماس جنس ...

سلام ب روي ماهت

مرسي خاله ش خوب

اره سرهمي مخملم بيار اونام گرمن برا الان خوبه 

بسلامتي 

خدا پر سود كنه پر رزق و روزي 

8
آره عزیزم  والله سونو گفت ریزه حتما تغذیت خوب نیست  ولی من زدم تو نت زده بود تو این هفته ...

سلام عزیزم بهتری ؟ منم از وقتی اومدم تو ماه هشت استرس گرفتم ، دردای عجیب غریب دارم ، یه شب کمرم داشت از وسط نصف میشد خدامیدونه چه دردی کشیدم ، از هجده هفته ام سونو نرفتم ، همه ام میگن شکمت هیچ تغییری نکرده پنج ماهته !😞

خدایا زایمان همه مامانا راحت باشه دخترمنم سلامت بهم برسون میشه برام دعا کنین🌸🌸🌸،خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)
سلام عزیزم تو خوبی؟؟قربونت ماهم خوبیم ...انشاالله خدا نی نی توروهم حفظ کنه

فدات شم،ایشالله تنتون سلامت باشه ،ممنون عزیزم

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن
سلام قربونت خوبیم هر دو از دیروز تکوناشو حس میکنم وای ک چقدر حس قشنگیه خدایا قسمت همه کن این لحظ ...

خداروشکر،ای جونم عزیزم پس دیگه الان حسابی باهاش زندگی کن همین دیشب تودلیه عزیزم داشت تکون میخوردگریم گرفت خداروشکرکردم که این معجزه روبهم داده ایشالله که همه اونایی که منتظر این نعمت بزرگن به زودی خدانصیبشون کنه بخصوص منتظرای این تاپیک 

جفت من خلفیه شاید به خاطر اونه من خیلی زود تکوناشو حس کردم اما میگن بهترین حالت جفت قدامیه فکرمیکنم مال شما هم قدامیه  ایشالله صحیح وسلامت زایمان کنی ومسافرعزیزتو بغل بگیری 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن
نه عزيزم طبيعي از وقتي رفتم باشگاه فوليكول خوب دلشتم 😍 ٢ روز عقب انداختم  واقعا خداروشكر

خیلی برات خوشحالم بااین همه اذیتی که واسه اقدام میشدی ولی خواست خدا این بوده ایشالله میری ازمایش و بعدازاین همه چیز برات خوب پیش میره تبریک میگم بهم   

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1396
ممنونم. من ۳۸ سالم هست. دومین ماه اقدامم بود اصلا فکرش رو نمی کردم که مثبت بشه چون بهم گفتن که چون ...

حرف مفت میزنن.شمافقط دوماه اقدامین چطور بهتون میگن احتمال بارداری طبیعی ندارین؟بخدا تعجب میکنم از این ادما.

1578