1464
1411
اون فكر كنم مال مدل جنينه پاهاش فشار مياره

دیشب سونو شدم سفالیک شده

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

پرولوتون رو زدي ؟ خيلي خوبه  از نظر من كامل بزن

تازه رسیده به دستم.هنوز نزدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
پي ار پي براي چي؟

برای نتیجه دهی بهتر

چن روز قبل انتقال از مادر خون میگیرن ی کارایی روش میکنن بعد تزریق میکنن

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...و من در انتظار معجزه لحظه شماری میکنم.....
1436
اره منم همیشه دو روز قبلش درد دارم ولی نه 7-8 روز قبلش ولی بازم بعید نیست بخاطر iui باشه شاید زده ...

اره من همه علائمارو داشتم به جز درد زیر دل هر ماهم میگم آخه چرا درد نمیگیره این زیر دلم که مثلا حامله باشم دیگه😄

دیشب سونو شدم سفالیک شده

پس همون پرولوتون و استراحت نياز داري 

وقتي از همه كس و همه جا نا اميد شدي ، تازه خالص شدي براي صدا كردن خدااااا ..... وقتي صداش ميزني و خالصانه باهاش حرف ميزني، وقتي با تمام وجودت حس ميكني غير از اون كاري از دست هيچكس برنمياد ، اون لحظه چشم هايت را ببند،در دلت با خداي خود سخن بگو ، به همان زبان ساده ي خودت بگو ، هر چه ميخواهي بگو، او ميشنود . اگر به خدا اعتقاد داري  اگر باهاش حرف بزني و ازش كمك بخواي نميذاره دست خالي بموني . همه ي مشكلاتت رو رها كن و بگو خدايا خودت درستش كن ، چون تو قدرتش رو داري و من ضعيفترينم. اونوقت اروم باش و ببين كه چطوري همه چي درست ميشه .خدايا شكرت دوستت دارم.♥️
ميتوني؟

مجبورم. بنده خدا شوهرم از سرکار میاد کارا رو انجام میده. ناهار روز بعدم آماده میکنه. من فقط صبحانه میذارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
مجبورم. بنده خدا شوهرم از سرکار میاد کارا رو انجام میده. ناهار روز بعدم آماده میکنه. من فقط صبحانه م ...

خدا حفظش کنه دستش درد نکنه کمکه

خدای مهربون بخاطر همه نعمتهایی که بهمون دادی سپاسگزارم  خدا جونم مطمئنم همین روزا یه نی نی سالم و صالح بهم میدی   
پس همون پرولوتون و استراحت نياز داري 

اوهوم

انشاالله به سلامتی تموم شه این بارداری پرماجرای من

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😭😭😭 چرا

تصور کن تو سن ۱۱ الی ۱۲ مامان بابام دعوا داشتن بعدشم طلاق

ما نقل مکان کردیم از تهران رفتیم روستا.

۷ روز بعد از طلاق بابام از لج مامانم ازدواج کرد

دوری از مامانم غریب بودنم اینا به کنار زن بابا هم داشتم

دلم میخواست ازدواج کنم برم پیش مامانم

ازدواج کردم اما اون چیزی که میخواستم نشد

سعید به هیچ عنوان با مامانم خوب نبود نمیزاشت مکالمه یا دیدن کنم حالامن چند سالمه ۱۳/۱۴ 

دور از همه ی اینا تا تقی به توقی میخورد منو میزد

انقدر ازش کتک خوردم که حتی نمیتونی تصورش رو بکنی

از همه چیز دور شدم 

درسم . خانوادم.

دوران خیلی سختی بود

هیچ انگیزه ای نداشتم !

تنها چیزی که نزاشت از سعید جدا شم حسم به بابام بود

دلم نمیخواست بابام ناراحت بشه

قبل طلاق بابام مایه دار فامیل بود ولی بعد از ازدواج دومش اوضاع مالیش خوب نبود

جهیزیم رو با قرض بابام خرید

همش با خودم میگفتم بابام هنوز قسط اینا رو نداده من جدا شم؟ باچه رویی؟؟

همیشه تنم کبود بود ولی دم نمیزدم تا ۱۸ سالگیم همش از سعید کتک میخوردم 

همشم سر چیزای الکی اگه تعریف کنم میخندی

ببخش سرتو درد اوردم.

خلاصه الان از زندگیم خیلی راضی ام همه چیز بهتر از گذشتس

تولید انواع مبلمان ال یو و کنج دکور/۰۹۳۸۸۹۴۳۷۵۸ برای دیدن از نمونه ها در تلگرام یا واتساپ پی ام بدین. خرید مستقیم از تولیدی و بدون واسطه بارنگ بندی دلخواه مشتری💜💛💚💙🧡❤🖤
ااا تاثير داره واقعا؟؟

اره میگن داره

خب شانس مثبت شدن انتقالو تا حدودی بالا میبره

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...و من در انتظار معجزه لحظه شماری میکنم.....
تازه رسیده به دستم.هنوز نزدم

بزن ديگه نزار درد بكشي و انقباض 

اگر گرم شدي فكر نكن تب كردي 

خيلي خوبه همون پروژسترونه خودمونه ولي با ساختاري كه يك هفته تو بدن اثرش بمونه 

يادت نره كه مدت زدنش  اروم اروم باشه

بعدش هم ماساژ بده اذيت نميشي ديگه

وقتي از همه كس و همه جا نا اميد شدي ، تازه خالص شدي براي صدا كردن خدااااا ..... وقتي صداش ميزني و خالصانه باهاش حرف ميزني، وقتي با تمام وجودت حس ميكني غير از اون كاري از دست هيچكس برنمياد ، اون لحظه چشم هايت را ببند،در دلت با خداي خود سخن بگو ، به همان زبان ساده ي خودت بگو ، هر چه ميخواهي بگو، او ميشنود . اگر به خدا اعتقاد داري  اگر باهاش حرف بزني و ازش كمك بخواي نميذاره دست خالي بموني . همه ي مشكلاتت رو رها كن و بگو خدايا خودت درستش كن ، چون تو قدرتش رو داري و من ضعيفترينم. اونوقت اروم باش و ببين كه چطوري همه چي درست ميشه .خدايا شكرت دوستت دارم.♥️
1474
اهان خوب بعد چی گفت بهت

هیچی لحنش اروم شد گفت خانوم من میدونم شما زحمت میکشی ولی شما کارمند مطمئن من هستید تو دفتر شما باید هر کی اشتباه میکنه بیایید به من بگید نه که بیان بگن فلانی این کار رو کرده ،کلا منظورش این بود خبر ببرم براش که غلط کرده من از این کارا نمیکنم بعدشم این عمرا میفهمید من رفتم بیرون ، اینو یکی از همکارای اقامون  واسه خودشیرینی رفته بهش گفته ،پشت سر من حرف زده ،

دعا کنید یه نی نی بیاد تودلم ،❤
مجبورم. بنده خدا شوهرم از سرکار میاد کارا رو انجام میده. ناهار روز بعدم آماده میکنه. من فقط صبحانه م ...

ااا خوبه باز درك ميكنه 

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا حفظش کنه دستش درد نکنه کمکه

فدات

آره اصلا نمیذاره پاشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزن ديگه نزار درد بكشي و انقباض  اگر گرم شدي فكر نكن تب كردي  خيلي خوبه همون پروژسترونه ...

باشه😢😢😢😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تصور کن تو سن ۱۱ الی ۱۲ مامان بابام دعوا داشتن بعدشم طلاق ما نقل مکان کردیم از تهران رفتیم روستا. ...

واي چه وحشتناك

چي شد ديگه نزد؟ 

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331