1464
1411
شایدم داره حمیده جون خدارو چه دیدی ان شاالله که بارداری

نه عزيزم 

وضع ما خراب تر اين حرفاس

دستو پامم يخ كرده از علائم پريوده برام

دروغ چرا امروز گريه ميكردم كه اي خدا خب چرا حداقل عين ادم اصدام نميتونم بكنم كه وقتي دير ميشه منم يكم دلخوش شم؟ حداقل دير نشه بيشتر اذيت نشم 

اين پريود لعنتي به ريش من نخنده

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

براي زودرس نگران نباش حتما بخواه هفته ٢٨ بتا بهت بده  قندت رو از الان بيار پايين حسابي رژيم قن ...

آسپرینو که میخورم ولی سلکسان نه. سلکسان تزریقش دور نافه؟ من با تزریق تو با سن مشکل دارم

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
😂😂😂اميدي وقتي نيست چيكار كنم؟  تو فك ميكني من دلم نميخواست صبح با هيجان بي بي ميزدم؟ 🥺

عزیزم امیدوارم مشکلت زود حل شه و نی نی دار بشی ،امیدوار باش

دعا کنید یه نی نی بیاد تودلم ،❤
1457
ی مقدار یعنی چند؟چه کاریه بری دکتر حرف منو گوش کن استرادیول بخور روزی دوتا و پماد استرومارین

روز ۱۲ ضخامتم ۵.۵ بود البته ماه های قبل بهتر بود 

دعا کنید یه نی نی بیاد تودلم ،❤
انشالللللللله باردار بشی ترانه بخدا اسم ای وی اف میاد اشکم در میاد  خیلی از نظر بار روحی و روان ...

چقدر ناراحت کننده... همه چیز یه طرف اون فشار روجیش هم یه طرف

انشالله هیچکس براش پیش نیاد این شرایط

اون پدرشوهر بیشعورت نوبره واقعااااااا

خدای مهربون بخاطر همه نعمتهایی که بهمون دادی سپاسگزارم  خدا جونم مطمئنم همین روزا یه نی نی سالم و صالح بهم میدی   
اگر بدتر اعصابت خرد میشه نزن یکی دو روز صبر کن ببین چی میشه

هيچي نميشه نهايت فردا پريود ميشم 

فك كردي من اميد دارم به بارداري طبيعي كه موعدم بگذره هيجاني شم؟ 

احتمالا هر دوتا تخمك رشد كردن بخاطر همين عقب انداختم

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واييي من منتظر پريودم خيلي ميترسم🥺 

يه چك بي بي بزار منفي باشه يك ربع بعد پريودي 

اين يك قانونه تو بي بي چك🥺😐

وقتي از همه كس و همه جا نا اميد شدي ، تازه خالص شدي براي صدا كردن خدااااا ..... وقتي صداش ميزني و خالصانه باهاش حرف ميزني، وقتي با تمام وجودت حس ميكني غير از اون كاري از دست هيچكس برنمياد ، اون لحظه چشم هايت را ببند،در دلت با خداي خود سخن بگو ، به همان زبان ساده ي خودت بگو ، هر چه ميخواهي بگو، او ميشنود . اگر به خدا اعتقاد داري  اگر باهاش حرف بزني و ازش كمك بخواي نميذاره دست خالي بموني . همه ي مشكلاتت رو رها كن و بگو خدايا خودت درستش كن ، چون تو قدرتش رو داري و من ضعيفترينم. اونوقت اروم باش و ببين كه چطوري همه چي درست ميشه .خدايا شكرت دوستت دارم.♥️
1444
اره ولی من موقع پریود درد نمیگیره و اینکه خب برا پریود یکی دو روز قبلش درد میگیره نهایتا نه یک هفته ...

اره منم همیشه دو روز قبلش درد دارم ولی نه 7-8 روز قبلش

ولی بازم بعید نیست بخاطر iui باشه

شاید زده یه زخمی چیزی ایجاد کرده اونجا

خدای مهربون بخاطر همه نعمتهایی که بهمون دادی سپاسگزارم  خدا جونم مطمئنم همین روزا یه نی نی سالم و صالح بهم میدی   
نه عزيزم  وضع ما خراب تر اين حرفاس دستو پامم يخ كرده از علائم پريوده برام دروغ چرا امروز گري ...

اگه بخاد بشه همون یه بار اقدامم کافیه عزیزم و اینکه الان هوا خیلی سرد شده دست و پای همه یخ کرده باور نکن🤣

1418
آسپرینو که میخورم ولی سلکسان نه. سلکسان تزریقش دور نافه؟ من با تزریق تو با سن مشکل دارم

اره ديگه سلكسان همون انوكساپرين هست اسم هاي كارخونشون فرق ميكنه 

جرم مولوكوليش با هپارين فرق داره اول اين رو ميدن نزديك هاي زايمان تبديلش ميكنن به هپارين 

دور ناف و ران پا ميشه زد

اصلا هم درد نداره 

وقتي از همه كس و همه جا نا اميد شدي ، تازه خالص شدي براي صدا كردن خدااااا ..... وقتي صداش ميزني و خالصانه باهاش حرف ميزني، وقتي با تمام وجودت حس ميكني غير از اون كاري از دست هيچكس برنمياد ، اون لحظه چشم هايت را ببند،در دلت با خداي خود سخن بگو ، به همان زبان ساده ي خودت بگو ، هر چه ميخواهي بگو، او ميشنود . اگر به خدا اعتقاد داري  اگر باهاش حرف بزني و ازش كمك بخواي نميذاره دست خالي بموني . همه ي مشكلاتت رو رها كن و بگو خدايا خودت درستش كن ، چون تو قدرتش رو داري و من ضعيفترينم. اونوقت اروم باش و ببين كه چطوري همه چي درست ميشه .خدايا شكرت دوستت دارم.♥️
من روزی دوتا شیاف میزنم. هنوز آمپولو شروع نکردم البته من درد و انقباض دارم

منم درد دارم

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم دوقلوهامو برام حفظ کن..بسلامت بده بغلم🙏😍...میشه برای سلامت جوجه هام یه صلوات مهمونم کنی😘
1331