1619
1605
ممنون خیلی ذوق دارم😍😍😍😍

یه سوال. اوایل بارداری هم حس خوشحالی داشتی؟مثلا نی نی رو دوست داشته باشی یا ذوق کنی براش؟ 

چرا من هیچ حسی ندارم خیلی ناراحتم.فک میکردم بارداری خیلی حس شیرینی باشه.شایدم بخاطر هورمونامه    

هشت  پا  .اولین  و بزرگ  ترین  فروشگاه   اینترنتی  لباس  کودک  و نوزاد  

با  ارسال  رایگان  به   سراسر  ایران

وای نمی دونم ... امروز ۲۲ سیکل هستم ۱۰ روز از iui میگذره، جمعه باید برم آزمایش خون بدم شاید چهارشن ...

خاهر جون فقط تو این پروسه درمان باید توکل کنیم به خدا و مطمعن باشیم تا اون بالایی نخاد هیچ برگی از درخت نمیفته!خیلی وقتا دکترا یه چیزو محال میدونن ولی خدا یه کاری میکنه که فک دکترا میفته!برنامه ریزی برا اینده خوبه ولی امیدتو ازدست نده منکه دلم برات روشنه خاهرجان

خدایا معجزتو نشونه من و خواهرمم بده !میشه برا مادرشدن من وخواهرمم یه صلوات بفرستین 
یه سوال. اوایل بارداری هم حس خوشحالی داشتی؟مثلا نی نی رو دوست داشته باشی یا ذوق کنی براش؟  چرا ...

وای منکه بعداز 4سال اگه بارداربشم ذوق مرگ میشم میمیرم

خدایا معجزتو نشونه من و خواهرمم بده !میشه برا مادرشدن من وخواهرمم یه صلوات بفرستین 
1522
وای نمی دونم ... امروز ۲۲ سیکل هستم ۱۰ روز از iui میگذره، جمعه باید برم آزمایش خون بدم شاید چهارشن ...

یعنی انتظار خر است. همین چندروز که باید وایسی تا ببینی کی دیگه بی بی بزنی اندازه سالی میکذره.من ک روانی شدم.تازه بیشترروزم سرکاربودم مثلا زمان رو نمیفهمیدم

چجوری بود فاطمه جون؟ چیکار کردن توی سونو هیسترو؟ درد داشت؟

یه سری لوازم بود گفت تهیه کنم

یه سوزن بزرگ بود با یه سرم و بتادین و... که یادم نیست.

اول با بتادین ضدعفونی کرد منو بعد یه قیچی زد بهم که دهانه واژنم بازشه که من دردم اومد

بعدشم بااون سوزنه سرم رو با فشار میزیخت داخل لوله هام که اگه بسته باشه باز بشه

که خداروشکر برامن هردو لوله باز بود و اصلا درد نداشتم

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿
وای منکه بعداز 4سال اگه بارداربشم ذوق مرگ میشم میمیرم

من انگار افسرده ام   اینقده دلم میخواد ذوق کنم براش.مامانم میگه چون اولشه هنوز حسش نکردی.وقتی تکون بخوره از این رو به اون رو میشی

جاهای معتبری هستن اینایی ک،گفتم اگر جایی ک دکی گفته خوبه برو همونجا ک بتونه با دفعه قبلب هم مقایسه ...

آره گفتم این دفعه ام برم ببینم چی میشه اگه خوب بود که هیچ اگه خدای نکرده بازم خواست بفرسته دیگه میرم یه جای دیگه 

8
خاله فدااااش 😘😘😘اره عزیزم .قراره اونجا سیکل ای وی اف رو شروع کنم .‌اصفهان خیلی معطلمون کردن دیگه ...

خدانکنه خاله انشاالله هم پسر خاله برام بیاری هم دختر خاله 😘😘

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس ۹۸..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..مامان شدن شکر خدای مهربون 
اره نه تنها اینجا ک کلا من دوروبرمم هرکی جنسیت بچش معلوم میشه دختره! سال دخملاس انگار     ...

اره منم اکثرا دور برم دختر بودن😍🤗

خدایا شکرت به خاطر معجزه قشنگت ،خودت محافظ اش باش 💚 به امید روزی که هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نباشه🙏🌹
1432
قربونت عزیزم😙😙 اره اکثرا دختر دارن از کجا باید شوهر پیدا کنیم براشون😂

حالا ببین همچین صف بکشن😄

خدایا شکرت به خاطر معجزه قشنگت ،خودت محافظ اش باش 💚 به امید روزی که هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نباشه🙏🌹
اینکه خیلی مثل عکس رنگیه من عکس رنگی کرفتم لوله ها باز بودند

من عکس رنگی نرفتم

میگن تو عکس رنگی اگه لوله بسته باشه ادم دردش میگیره اره؟

پروردگارا ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم . . .    الهی شکر♥♥🧿🧿
خب خداروشکر.امروز رفتم‌دکتر مایع امنیوتیکش زیاده.ولی قبول نکرد سز کنه.میگه باید صبر کنیم تا دردات شر ...

انشاءالله که به خیر بگذره عزیزم

حتما پیگیر باش ان شاءالله زودتر به نتیجه برسی ولی برای کسایی که پلیکیستیک هستن دارو و آمپول لازمه خ ...

آخه هم گرونه هم میزنه استخونارو داغون میکنه هم درصد جوابدهیش خیلی کمه.. من شنیدم خیلیها با گیاههای دارویی به نتیجه رسیدن.من هورمونهام تنظیمه دکترم نمیگه چرا این کیستها بوجود میاد. مثل روبات فقط قرص و امپول مینویسه. تازه شوهرمم مشکل داره

من بهترین مامان دنیا میشم واست پس زودتر بیا گندم کوچولوی من
1639