1421
1389
سلام عزیزم.اره مث دیروز هاله انداخت.اخه روتست نوشته جواب بعد۵دقه نامعتبره.منم تا۵دقه صبرکردم دیدم مث ...

اهان میخوای فردا یا امروز برو بتا بده بعد دوروز هم تکرارش کن ...نه بابااون مال اونایی که بعد ۵ دقیقه یا بیشتر هاله می ندازه مال تو که هاله محو نبود قشنگ معلومه خط دومش

خدایا حرفی دارم؛                                                      خواسته ای دارم؛                                                       پول کار نمیخواهم؛                                                   قدرت و شهرت نمیخواهم؛                                         فقط از تو میخواهم؛                                                 هیچ امیدی رو ناامید نکنی💔💔
ممنونم از لطفت عزیزم

انشاالله همین ماه بنویسمت جزو باردارا 😘

خدایا حرفی دارم؛                                                      خواسته ای دارم؛                                                       پول کار نمیخواهم؛                                                   قدرت و شهرت نمیخواهم؛                                         فقط از تو میخواهم؛                                                 هیچ امیدی رو ناامید نکنی💔💔

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

بچه ها از رو بتا سن جنین رو میشه فهمید؟دوستم سه ماهه پریودنشده نامرتبه الان بارداره بتا1000نمیدونه چ ...

سلام عزیزم بطور مشخص نمیشه از روی بتا گفت ولی حتما به دوستت بگو چکاب ۴۸ ساعته انجام بده ،توی سونو بالای ۲۵۰۰ که باشه بتا ساک و زرده و جنین قابل روئیته در بیشتر مواقع

انشاالله همین ماه بنویسمت جزو باردارا 😘

نمیدونم چرا این ماه اینقدر امیدوار بودم،ولی انگار تمام علائمم داره محو میشه،الان فقط نوک سینه هام حساسه،به بو حساسم ،گرفتگی زیر دلم شدید و دردی شبیه پریود دارم،خیلی به دعاتون احتیاج دارم گلم،راستی من این ماه عرق رازیانه خورده بودم شنیدم خیلی برای پاکسازی رحم و بارداری مفیده

1390

سلام

منم این ماه اقدام کردم

ولی آقامون میگه کاش تا دوسه ماه دیگه باردار نشی

بخاطر درسم

زمانیکه مرگم  فرا برسد این منم که باید بمیرم ؛پس بگذار آنگونه که میخواهم زندگی کنم!
اهان میخوای فردا یا امروز برو بتا بده بعد دوروز هم تکرارش کن ...نه بابااون مال اونایی که بعد ۵ دقیقه ...

اره.انشاالله تااخرهفته صبرمیکنم تاخوب بره بالابتا

فقط 32 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم چرا این ماه اینقدر امیدوار بودم،ولی انگار تمام علائمم داره محو میشه،الان فقط نوک سینه هام حس ...

اره این ماه خوردی ماه بعدبارداری حتما.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1394
میشه برای منم دعا کنی گلم😭😭😭😭😭

حتتما عزیزم چرا نمیشه😍از طرف همتون دعا میکنم اگه زنده باشم و لایق

پروردگارا! من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریائی خود نداری... من چون تویی دارم، و تو چون خودی نداری  
1427
فداتشم.امروز دقیقا دوهفتس از hcgمیگذره.فردام موعدمه که باید پ شم.ایشالا فردااول صبح میزارم

عزززززززززززززیزم ، خیلی خیلی برات خوشحال شدم و ذوق کردم ، بهت تبریک میگم ان شالله دوران خیلی خوبی رو سپری کنی 

فدات....مرسی که حواست به من وخانومای باردارواقدامی اینجا هست

کلی ذوق میکنم کسی بی بیش مثبت میشه و باردار میشه ،اخه مامان شدن واسم یه ارزوی بزرگه عزیزدلم،بخصوص بعد سقطم بیشتر حساس شدم

کلی ذوق میکنم کسی بی بیش مثبت میشه و باردار میشه ،اخه مامان شدن واسم یه ارزوی بزرگه عزیزدلم،بخصوص بع ...

ببین بخداوندی خدا شعارنمیدم ولی دلتوصاف کن وفقط بسپاربه خدا.منکه سپردم به خدا وبه حکمتش حسابی امیدواربودم خدا دلموشاد کرد.تاخدانخوادبرگی از درخت نمیفته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1339