1345
1363
خوبه ک تنظیمی و تنبلی نداری دیگ با خیال راحت جلوگیری نمیکنی منتظر میمونی تا بشه منکه تنظیم نیستم

خب ما مشكل ديگه داريم عزيزم تحرك و مورفولوژى پايين شوهرم!!! بعضى وقتا فكر ميكنم ده سالم جلوگيرى نكنم هيچ اتفاقى نميفته

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب ما مشكل ديگه داريم عزيزم تحرك و مورفولوژى پايين شوهرم!!! بعضى وقتا فكر ميكنم ده سالم جلوگيرى ...

دارو روش اثر نمیکنه؟!

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫میشه برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید😍

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
یکی از نشونه های رفلاکس اینه که استفراغ جهشی بپره بیرون

جهشی یعنی بپره بیرون ؟؟؟؟

فقط 37 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍😍باردارنیستم😃✋ ......❤💚💞تیکرتولد یکسالگی دوتا عشقمه👩👨..........👫فاطمه 👧👦محمدحسین 💃😍😘
فدات عشقم دیروز تا جوابو گرفتم تو آزمایشگاه زدم زیر گریه خدا توراهی خودتم برات حفظ کنه

حق داشتی درسته خیلی روحیتو حفظ میکردی اما توی دلت معلومه که غوغابودخداروشکر عزیزم 

ممنون 😘😘😘😘

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فدات عشقم😂😂😂😂😘😘😘😘 دکترمو دوسش دارم به دکتر آزمایشگاه فحش بدین. دکتر شریعتی. آزمایشگاهش رو س ...

دکتر شریعتی خره گاوه منه سوار بشی راه میبره    

پروردگارا! من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریائی خود نداری... من چون تویی دارم، و تو چون خودی نداری  
یعنی عاشق خودمم این ساعت از شب پریدم توی آشپزخونه دوتا چیپس و ژامبون و پنیر درستیدم با پژی خوردیم.

ساعت سه و نییییمممم؟؟؟؟      مگه نمیخواستی ده کیلو لاغر کنی دخترم؟  

پروردگارا! من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریائی خود نداری... من چون تویی دارم، و تو چون خودی نداری  
آره بابا میخوابه اصلا نگران نباش.وای یادمه اولین بار هایپر شدم بهم سرم زدن بعد گفتن برو نگو قند ادم ...

نه بخدا اصلا .همش بدحالم ان شالله سرطان گرفتم دارم راحت میشم. به شدتم گرممه دارم آتیش میگیرم

دیگه چیییییی!!!   مریضیات همش عصبیه هیچیتم نیست

بچه ها مامانم اینا از یکشنبه رفتن شمال

احتمالا تا شنبه یکشنبه بعد اونجان

منم دلم میخواد برم یک ساله مسافرت نرفتم از اسفندم ک همش خونه و استراحت بودم یه مهمونی ام نرفتم

ولی نمیدونم برم شمالو یا نه🙁

میترسم ته دلشون زیاد خوشحال نشن مزاحمشون باشم😢

بچه ها مامانم اینا از یکشنبه رفتن شمال احتمالا تا شنبه یکشنبه بعد اونجان منم دلم میخواد برم یک سال ...

سلام فاطمه جون خوبی خواهر بهتری؟

گل پسرات خوبن.به نظرم برو هم روحیه هم حالت خیلی بهتر میشه .اونا هم اذیت نمیشن‌.اینو میگم چون میدونم چقدر سخته همش تو خونه بودن.چون خودم تو شهر غریبم همینجوری هیچ جا نمیرم 

برو به خودت سخت نگیر 

1288
بچه ها مامانم اینا از یکشنبه رفتن شمال احتمالا تا شنبه یکشنبه بعد اونجان منم دلم میخواد برم یک سال ...

بیا عزیزم الان شمال هواش خیلی خوبه زیااد گرم نیست.مگه میشه خانوادت ناراحت بشن دختر!!! چه فکرایی میکنیاااا

تازه بهشون بیشترم خوش میگذره

سلام فاطمه جون خوبی خواهر بهتری؟ گل پسرات خوبن.به نظرم برو هم روحیه هم حالت خیلی بهتر میشه .اونا ...

سلام عزیزم

قربونت ممنون خوبن

شما چطوری؟ گل دخترت خوبه؟

همسرم ک خیلی دلش میخواد بریم

باشه برم ببینم امروز میتونیم جم و جور کنیم مهمونم میاد چقد کار دارم🙄

بیا عزیزم الان شمال هواش خیلی خوبه زیااد گرم نیست.مگه میشه خانوادت ناراحت بشن دختر!!! چه فکرایی میکن ...

سمیرا تنکابنن میگفتن سر ظهر گرم میشه ولی شرجی نیس

آره؟

والا نمیدونم، نه ک ناراحت بشن ولی شاید بخوان خودشون راحت باشن ولی من برم بچه هام بالاخره زحمته براشون، خب هرکی یه اخلاقی داره چمیدونم

1364