1472
1411
خوبه. قندتم نرماله هیچ مشکلی نیست ازت BS  یا قند تصادفی خواسته که کاملا نرمال بوده و اینکه قبلش ...

مرسی عزیزم لطف کردی

میگم الان پاهام هنوز خیلی ورم داره، عکسشو دیدی چند ص قبل؟

چیکار کنم کمتر بشه؟ نمک ک نمیخورم فشارم دیروز ۱۵ بود

۱۸ اردیبهشت بود

من 10 اردیبهشت

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
رفتم تكرار كردم افت كرد اومد ١٠ تمومه ديگه

😔😔😔

اشکال نداره خواهر 

حداقل میدونی خدا ممکنه باز معجزشو نشونت بده و مادرشی 

انشاله یه بارداری سالم داشته باشی اینبار

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

بخدا برج ۱ که سقط کردم داغون بودم دکترم دیگه نرفتم چندروز عقب انداختم اما گفتم الکیه واین که میترسیدم دوباره باردارباشم و بتام پایین باشه و باز سقط بشه اما خداروشکر یهو خدا لطف کرد و این بار اوضام خوبه 

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن
من 10 اردیبهشت

😍😍😍😍پس نی نیت بزرگتره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن
1473
خب خداروشکر انشاالله به سلامتی بغلش کنی

انشالله 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها ی چیزی میگم هنوز خودمم باورم نشده من دوباره باردارم چندروزه از پری گذشته اما امیدی به بارداری ...

وای چه خبر خوبی مبارکه حسنا🤩🤩🤩خداروشکر خیلی خوشحال شدم انشالله نه ماه روبه راحتی وسلامتی بگذرونی

خدایا شکرت☘☘☘☘
بخدا برج ۱ که سقط کردم داغون بودم دکترم دیگه نرفتم چندروز عقب انداختم اما گفتم الکیه واین که میترسید ...

خداروشکر الحمدلله

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
بچه ها ی چیزی میگم هنوز خودمم باورم نشده من دوباره باردارم چندروزه از پری گذشته اما امیدی به بارداری ...

وااااااااای خدا 😍😍😍

حسنام جون راست میگی؟؟؟

ای خدا شکرررررت

بعد این همه خبر بد چقدر با شنیدن این خبر شوکه و خوشحال شدم

چند بار پستتو خوندم تا باورم بشه😅😅😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اشکال نداره خودتو نگران نکن و استرس نداشته باش ورم بدون فشار مشکلی نداره،دیگه شده دیگه ان شاءالله ...

خب دقیقا با فشار بود دیگه

نمیدونم الان چنده ولی خداروشکر علائم فشار بالا رو ندارم

البته دیروزم علامتی نداشتم🙄

1334
وای چه خبر خوبی مبارکه حسنا🤩🤩🤩خداروشکر خیلی خوشحال شدم انشالله نه ماه روبه راحتی وسلامتی بگذرونی

ممنونم ازت عزیزم انشالله با دعای شما حتما دعام کن انشالله خدا توراهیتو برات نگه داره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخدا برج ۱ که سقط کردم داغون بودم دکترم دیگه نرفتم چندروز عقب انداختم اما گفتم الکیه واین که میترسید ...

وای خدااااا😍😍

شکرت

چقدر خوب خیلی خوشحال شدم مبارکه، بتات چند بود این سری؟

وااااااااای خدا 😍😍😍 حسنام جون راست میگی؟؟؟ ای خدا شکرررررت بعد این همه خبر بد چقدر با شنیدن ای ...

خودمم باورم نمیشه انشالله که حاجت همه بچه های تاپیک و همه منتظرا براورده به خیر بشه تاحالا چهارتا سقط داشتم همه هم با بتای پایین اما ایندفه بتام خیلی خوبه تورو خدا تودعاهاتون منو یاد کنید این بار صحیح و سالم بغلش بگیرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخدا انقد گریه کردم اصا باورمون نمیشدکه باردارم  بتامم خیلی خوبه کاش خدا ناامیدم نکنه الهی امین ...

مباردرررکه خواهر چه بی بی خوشرنگی 😍😍😍

چه بتای قشنگی

الهی که صحیح و سالم بغل بگیریش

انشاله قسمت همه منتظرا و دوستای گلمون که این چند روز دلشون شکسته شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1476
بنظرت وضعيتم عجيب نيست بتا اومد پايين ولي نه درد نه لك نه خونريزي دارم بنظرت خارج رحم نيست 

خارج رحم درد داره افت بتا نداره انگار.فک کنم یه دفعه شروع بشه از منم یهو شروع شد نترس .دکترگفت بتا اگه افت کنه داخلیه.ازتو هم کم کم شروع میشه دردات.

ولی خیلی بده هنوزم من استرس دارم ودکتر میرم 

امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.
انشاالله زودی قسمتت شه

من ک فک میکنم سینال اثر نکرده چون درد ندارم

اگ درد داشته باشم قطعا تخمک رشد کرده

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫میشه برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید😍
وای خدااااا😍😍 شکرت چقدر خوب خیلی خوشحال شدم مبارکه، بتات چند بود این سری؟

ممنونم سلامت باشی عزیزم بتام ۱۴۴۷ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودمم باورم نمیشه انشالله که حاجت همه بچه های تاپیک و همه منتظرا براورده به خیر بشه تاحالا چهارتا سق ...

انشاله این سری اومده بمونه

انشاله این دورانو به سلامت بگذرونی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودمم باورم نمیشه انشالله که حاجت همه بچه های تاپیک و همه منتظرا براورده به خیر بشه تاحالا چهارتا سق ...

نگران نباش سالمه سالمهههه

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫میشه برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید😍
1331