1507
1482
بخدا انقد گریه کردم اصا باورمون نمیشدکه باردارم  بتامم خیلی خوبه کاش خدا ناامیدم نکنه الهی امین ...

انشاالله به سلامتی بغلش میگیری

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
بخدا انقد گریه کردم اصا باورمون نمیشدکه باردارم  بتامم خیلی خوبه کاش خدا ناامیدم نکنه الهی امین ...

خداروشكر به سلامتي ان شاالله اينسري به سلامتي طي بشه

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت
خیلی خوشحال شدم عزیزم یهو دیدم چندبار خوندم که مال قبل نباشه ،ان شاالله بارداری سالمی داشته باشی و ب ...

فدات بشم دعام کن حتما خدا بخاطر شماها کمکم میکنه چندبارسقط داشتم اما همش بتام پایین بود اما الان یهو فهمیدم باردارم و بتام خوبه 

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

بچه ها ی چیزی میگم هنوز خودمم باورم نشده من دوباره باردارم چندروزه از پری گذشته اما امیدی به بارداری ...

وای عزیزم چقد خوشحال شدم الهی شکر خداروهزاران مرتبه شکر .

ان شاا...بارداری خوب وسالم وراحتی داشته باشی وبسلامتی نی نی وبغل بگیری.

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.
1475
خداروشكر به سلامتي ان شاالله اينسري به سلامتي طي بشه

انشالله ،خدادل همه رو به زندگی خوش کنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن
وای عزیزم چقد خوشحال شدم الهی شکر خداروهزاران مرتبه شکر . ان شاا...بارداری خوب وسالم وراحتی داشته ب ...

عزیزم ممنونم ازت انشالله که با دعاهاتون این بار برام میمونه الان درکت میکنم که چه حسی داری ولی خداخیلی بزرگه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله به سلامتی بغلش میگیری

انشالله فک کن انشالله مال منم میمونه نی نی هامون باهمن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم گلکم هرگلی بوی خودشو داره خواهری نمی دونی چقدر دوسش داشتیم وسرسفره میگفتیم چند وقت دیگه یه کو ...

بله اون که معلومه

انشاله اینبار سالم میاد بغلت

بچه هات چند سالشونه؟

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1485
مبارک باشه عزیزم انشالا به سلامتی طی کنی این دوران رو ونی نی بغل بگیری😘😘

سلام حدیث جونم خوبی فدات شم ممنونم ازت انشالله خدا نی نی رو برات حفظ کنه دعام کن حتما

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله فک کن انشالله مال منم میمونه نی نی هامون باهمن 

آمین آمین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
وای عزیزم چقد خوشحال شدم الهی شکر خداروهزاران مرتبه شکر . ان شاا...بارداری خوب وسالم وراحتی داشته ب ...

بنظرت وضعيتم عجيب نيست بتا اومد پايين ولي نه درد نه لك نه خونريزي دارم بنظرت خارج رحم نيست 

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت
من دوشنبه باید زایمان کنم.یکم استرس دارم با اینک بچه دوم

اخی خب استرس الان طبیعیه .ان شاا...بسلامتی زایمان میکنی .

اگه یادت بود منم دعاکن لطفا

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.

@samin11   خواهر بیا که حسنا ننه شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474
وای حسنا خداروشکر. مبارکه عشقم عجب خبر خوبی بود. دکتر چی گفت؟  وای تپش قلب گرفتم

قربونت برم خواهری کن و برام دعا کن دکتر برام دارو وامپول و شیاف نوشت گفت شنبه از تکرار کن دوباره بیا ولی بتات خوبه خداخواسته سوپرایزت کنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام حدیث جونم خوبی فدات شم ممنونم ازت انشالله خدا نی نی رو برات حفظ کنه دعام کن حتما

سلام عزییییزم

مبارکه

چقدر خوشحاااااال شدم

بسلامتی و دل خوش😗😘😍😍

ی صلوات هدیه کنیم ب مادرای آسمانی
آخرین پریت کی بوده؟ 

۱۸ اردیبهشت بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزییییزم مبارکه چقدر خوشحاااااال شدم بسلامتی و دل خوش😗😘😍😍

قربونت برم سلامت باشی ممنونم ازت محتاج دعاتونم بخواید که برام بمونه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قربونت برم خواهری کن و برام دعا کن دکتر برام دارو وامپول و شیاف نوشت گفت شنبه از تکرار کن دوباره بیا ...

خب خداروشکر

انشاالله به سلامتی بغلش کنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1514