1507
1482
راستی عزیزم زایمانت طبیعی بود یا سزارین؟اگه طبیعی بودی راحت بود؟اذیت نشدی؟

سلام عزیزم.من سزارین شدم .ولی برام زیاد سخت نبود

😘😘😍😍امیر علیم معجزه ی زندگیه منو عشقمه😘😘😍😍
زهرا اگه گروه خونیت منفیه شوهرت مثبت باید روگام بزنی منم قبل عملم که سقط بشه برام زدن 

الان زدم خواهر.چقدم گرون بود 

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

روگام چيه چرا ميزنن يعني منم بايد بزنم ؟

اگه توگروه خوتیت منفیه شوهرت مثبته بایدبزنی

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.
زهرا رو گام چيه چرا زدي؟  منم بايد بزنم؟

من منفی بودم شوهرم مثبت گفت تا۷۲ساعت بایدبزنی دیگه رفتم زدم

1517
چند؟ 

۶۶تومن خارجیه تومایه ها گوناله

بی حسی بودی؟؟الان راحتی؟ درد نداری؟

آخی عزیزم زایمانت نزدیکه.

چه حسی داری الان؟

1485
متوجه نشدم چی میگی کلا برای قند ناشتا حداقل شش ساعت ناشتایی میخواد اونی شش ساعت نباشه دیگه ناشتا حسا ...

خواهر من دیروز یه آز اورژانسی دادم فکنم واسه دفع پروتئین و اینا

قندم داشت، منتها ناشتا نبودم ۶ صبح صبحانه خورده بودم ۱۰ آز دادم تو این فاصله چیزی نخورده بودم

توی ماه ۵ آز قند دادم قند ناشتام ۱۰۰ بود

میخوام ببینم این قند تصادفی نشونه ی چیه مثلا

ممکنه خوب بودنش نشون دهنده ی کم شدن قند ناشتامم باشه؟ عددش فکنم ۸۴ بود

خواهر من دیروز یه آز اورژانسی دادم فکنم واسه دفع پروتئین و اینا قندم داشت، منتها ناشتا نبودم ۶ صبح ...

جواب آز رو برام بفرست

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
خواهر من دیروز یه آز اورژانسی دادم فکنم واسه دفع پروتئین و اینا قندم داشت، منتها ناشتا نبودم ۶ صبح ...

عقیق زایمانت نزدیکه عزیزم ان شاا..بسلامتی زایمان کنی هرروز میام خبر زایمان ببینم اما هنوز نزاییدی🙄

عزییییییزم چه سخت گذشته پس خداروشکر که خوبه همه چی  دکتر نگفت گل پسره شیطونت سفال شده یا نه؟ ...

رسیدن به خیر، حسابی بخار پز شدید؟😋 

حسین بلا یبوستش خوب شد؟

نباتی من حدود دوساعت پیاده روی میکنم، حدودا ۴تا یه ربعم سجده میرم، بسه بنظرت؟

وای روغن شترمرغ خوبه من سه روزه پام درد میکنه میلنگم

آره عزیزم خیلی خوبه من اصلا نمیتونستم راه برم کلا رگ پام گرفته بود ، یه بار مادر شوهرم برام زد خوب شد ، تو خونه همیشه دارم دستمم درد میگیره میزنم خوب میشه 

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا زایمان همه مامانا راحت باشه دخترمنم سلامت بهم برسون میشه برام دعا کنین🌸🌸🌸،خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)
1474
عقیق زایمانت نزدیکه عزیزم ان شاا..بسلامتی زایمان کنی هرروز میام خبر زایمان ببینم اما هنوز نزاییدی🙄

چطوري زهرا بهتر شدي تموم شد دردات منم امروز بتام افت كرد ولي هنوز لك هم نديدم 

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت

@samin11   سلام بتام افت كرد اومد شد ١٠حالا فعلا لك و خونريزي ندارم دكترم نديد ميگم اگر خونريزي كردم روز سوم پري حساب ميشه يعني برم از مايشات  و بدم يا نه بزارم ببينم ماه بعد پري مياد يا نه

فقط 24 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت
1508