1507
1520
18 هفته آنومالی باید بری. بعدش بالای سه هفته دکتر خودش میفرسته برا وزن بچه و اینجور چیزا. کلا ۲ یا ۳ ...

تشکر عزیزم بیتا خانوم صحیح و سالم بغل بگیری خواهری انشاالله

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا زایمان همه مامانا راحت باشه دخترمنم سلامت بهم برسون میشه برام دعا کنین🌸🌸🌸،خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

درد پا خیلی بده خواهری ، اگر روغن شتر مرغ داری بزن اصلش باشه خیلی خوب عزیزم آب روی آتیش  

میگیرم حتما

مرسی

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت

@آذر   خواهری استفاده از بادکش سینه تو بارداری ضرر داره؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
1517
عه خداروشکر  فکر کردم نداری اصلا خدا برات حفظشون کنه

ممنونم گلکم هرگلی بوی خودشو داره خواهری نمی دونی چقدر دوسش داشتیم وسرسفره میگفتیم چند وقت دیگه یه کوچولوی ناز هی میاد ظرفارو میزنه میشکنه یا دفتر بچه هارو پاره میکنه خلاصه نیومده حسابی واسش غش میکردیم هدا نداد نشد شکرش

سلام عزیزم  خوبی خانومی؟بهتر شدی دردات تموم شد؟

سلام عزیزم.بهترم خداروشکر درد دارم اما مثله پریودیه به شدت دیشب نیس دیگه.

الانم روگام زدم امدم خونه

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.
1334
ای جونم نوش جونت منم اوایل دوبار هوس کردم خوردم ولی میگن نباید بیشتراز دوسه بار بخوری

مرسي خواهري😍😍

واقعا؟

من زياد خوردم اخه 

من هوس نميكنما خودم از بچگي خوشم مياد دوست دارم ميخورم 

تو بارداري هم ي ٤باري خوردم😢

خداروشکر.عزیزم.خیلی مواظب خودت باش.اصلا سردی نخور.احتمال زیاد دفع شده.ان شاءالله زودی دوباره باردار ...

چی بخورم الان بهتره؟نبات اشکال داره؟

ان شاا...عزیزم .

نمیدونم والا دکتر گفت مشکل داشته که سقط شده کارخداوطبیعته.

گفت احتمال داره مثلا تخمکت۱۴ ازاد شده تو ۱۸ نزدیکی کردی تخمکت کیفیتش پایین بوده اینطور شدم

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.
1403
خداروشکر  پسر گلت خوب شده💟 اینجور مادرشوهرا باید بمیرن آدم از دستشون راحت بشه

اره شکره خدا خوب شد❤

از دست احمق جماعت فقط باید فرار کرد

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام   
زهرا اگه گروه خونیت منفیه شوهرت مثبت باید روگام بزنی منم قبل عملم که سقط بشه برام زدن 

الان زدم خواهر.چقدم گرون بود 

الان زدم خواهر.چقدم گرون بود 

چند؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام دوستان..

یه چندروزیه خیلی سرم شلوغه.چله آیت الکرسی از۲۰ تا دیروز رو با تاخیر امروز خوندم.حلال کنید.ایلیا و زینب وemmy و آرزو و حسنا و سمیه حلال کنید توروخدا.

رادمهر و بهار خانم آیت الکرسی امروز به نیت شما خونده شد.ایشاالله که همتون حاجت روا بشین

😘😘😍😍امیر علیم معجزه ی زندگیه منو عشقمه😘😘😍😍
1514