1507
1411
خداروشکر واقعا هم خوشحالی داره میدونی من در مقابل اینهمه تلاشم حقم بود خدا بهم پاداش بده خدایی حقم ن ...

حتما که حقته اما الان ناراحتم که انقد انرژیت کم شده بخدا معجزه خدا از ماهم دورنیس خداروچه دیدی ،خداروشکر که باهم خوبید و حداقل ازاین نظر خیالت راحته انشالله که تو هم دلت شاد میشه عزیزدلم 

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن
@1992zahra     عزیزدلم،حالت چطوره؟؟؟ بمیرم برا دلت خیلی غصه م شد،نمیدونم چی بگم خودت ...

فدات عزیزم.رسیدن بخیر گلم.

خدانکنه عشقم.

خواست خدابود دیگه ناراحت نباش.

فقط دردام کم شده نسبت به دیشب نمیدونم کامل سقط شده یاهنوز فعالیت کنم

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.
سلام دیروز خیلی نگرانت شدیم الان چطوری؟

شرمنده بخدا واقعا توان نداشتم بیدار بمونم بیام سایت

الحمدلله بدنیستم، چندپست بالاتر نوشتم جریانو

دکتر گفت پیاده روی کن سجده برو ک بچه شاید بچرخه ولی اگه نشد بعد ۳۹ هفته سز

تولیدات خانگی انجام میدی اما هنوز به درآمد بالا نرسیدی؟ 

می‌خوای اصول کسب‌وکار خانگی رو یاد بگیری؟ و فروش‌تون روز به روز بیشتر بشه؟

بیا اینجا  همه رو یاد بگیر

بچه ها پامو ببینین این الانه خیلی بهتر از دیروزه چیکار کنم اینجوری بمونم ک میترکم @samin11   ...

واااای

بسم الله

یهو اینجوری شده یا از قبل یکم یکم اینجور شد؟؟

نمک و حذف کن دیگه

البته ماه آخر ورم طبیعیه ها اگه فشار نرمال باشه مشکلی نیست ولی اذیت میشی دیگه

معمولا این روتین دکتره که بخواد بده یا نه. من برای بهزاد غربال دومم گرفت با اینکه اول نرمال بود برای ...

تشکر عزیزم ممکنه سونو گرافی هایی که تا آخر بارداری باید بریم بگی لطفا یه سونو ساک رفتم یه سونو قلب رفتم یه سونو ان تی رفتم بقیشو نمیدونم خواهری

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا زایمان همه مامانا راحت باشه دخترمنم سلامت بهم برسون میشه برام دعا کنین🌸🌸🌸،خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)
1475
سلام عزیزم چی شد رفتی دکتر چی بهت گفتن؟؟؟

داره سقط میشه عزیزم

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.
ای واااای راست میگی؟ از کجا فهمیدی؟مگه سونو دادی؟؟؟

نه دیگه تابلوعه خودمم ک گفتم، دکتر ضربانو چک کرد گفت سرش بالاس، یه ماما هم هست باتجربس اونم همینو گفت البته گفت transverse شده

اون پایینا کلی پا میزنه

نمیفهمم الان مشکل کجاست چیو توهم زدی؟خونریزیت وحشتناک بوده یافک نمیکردی سقط باشه الان فهمیدی؟ اگه م ...

زهرا جون خیلی ناراحت شدم برای سقطت. ایشالا زودی باردار میشی. 

راستی درباره روگام فکر نکنم بزنن اخه فاکتور indirect coombs که توی اخرین ازمایشت بود منفیه فکر نکنم دیگه لازم باشه روگام بزنی ولی ازمایشو به دکترت نشون بده.

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1485
نه عزیزم شب که نمیتونی نخوابی ،الان بهتری؟

خوابیدم.

دررام نسبت به دیشب کمترهیه درد پری معمولی دارم الان

واااای بسم الله یهو اینجوری شده یا از قبل یکم یکم اینجور شد؟؟ نمک و حذف کن دیگه البته ماه آخر ور ...

آره یهو

یه ورم معمولی تو پاهام بود

ولی دیروز صورت و دستامم باد داشت پاهامم ک درحال انفجار

نمک نمیخورم بخدا

دکتر واسه همین نگران شد میدونه پرهیز میکنم

داره سقط میشه عزیزم

زهرا

گروه خونیت منفیه؟؟؟

نمیدونم تو سن بارداریه تو چجوریه ولی بنظرم حتما باید بزنی

زودتر برای همین موضوع برو دکتر

سهل انگاری نکنا

خیییلی خیلی موضوع مهمیه،اگه قرار به زدن باشه نهایت 72ساعت فرصت داری عزیزم

پشت گوش نندازا خواهری،فردا جمعه ست،همین امروز برو بزن

1403
زهرا جون خیلی ناراحت شدم برای سقطت. ایشالا زودی باردار میشی.  راستی درباره روگام فکر نکنم بزنن ...

نه خواهری

Indirect combs اگه مثبت باشه یعنی دورازجون کارازکار گذشته و دیگه زدنش فایده نداره

باید بزنه،فقط چون سن بارداریش کم بوده شک دارم

نترس عزیزم از من به تو نصیحت حتما موقع دردات ورزش کن،حتما خیلی به سریع شدن روند زایمان کمک میکنه، ...

ممنونم عزیزم

حتما حتما تلاشمو میکنم ک ورزش کنم.

ی سوال

حتما درد باید با انقباض همراه باشه ک نشون بده درد زایمانه؟

ی صلوات هدیه کنیم ب مادرای آسمانی
آره یهو یه ورم معمولی تو پاهام بود ولی دیروز صورت و دستامم باد داشت پاهامم ک درحال انفجار نمک نمی ...

اشکال نداره

خودتو نگران نکن و استرس نداشته باش

ورم بدون فشار مشکلی نداره،دیگه شده دیگه

ان شاءالله بقیه ش بخیر و خوشی بگذره

آره یهو یه ورم معمولی تو پاهام بود ولی دیروز صورت و دستامم باد داشت پاهامم ک درحال انفجار نمک نمی ...

عقیق ماساژم فکر کنم خوب باشه ها.آخه آدم ورم میکنه تو ماه اخر اما این خیلی زیاده.اذیتت میکنه خب

الهی بمیرم چقدر سخته الان برات راه رفتن

ی صلوات هدیه کنیم ب مادرای آسمانی
1514