1464
1411
ديگه فكر نميكنم نياز باشه اينجا باشم حالا تونستم هراز گاهي ميام از حالتون جويا بشم 

عزیزم انشاءالله دخترت شفا پیدا کنه ،مواظب خودتون باشید

خوردیم‌ چو گنجشگ به دیوار بلورین ♤♤                    پنداشتیه بودیم که این پنجره باز است ☆☆
تشکر عزیزم خدا خیرت بده ،یعنی به نظرت لازمه غربال گری دوم رو هم بدم ؟اونم آزمایش داره؟

معمولا این روتین دکتره که بخواد بده یا نه. من برای بهزاد غربال دومم گرفت با اینکه اول نرمال بود برای بیتا هم فقط آز آلفافتوپروتیین رو گرفت. اون فقط آز هست

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

مامانا، من جدیدن این سایت رو دیدم و ازش اسباب‌بازی خریدم

واسم یه کد تخفیف 25٪ فرستاده تا آخر آذر، خیلی خوبه، شمام بخرین

این کد تخفیفشه: hooyo-ni25

@0عقیق0     خواهرگلم کجایی؟؟ خوبی؟؟؟ امروز نبودی انگار نگرانتم،یه خبر از خودت بده عزی ...

سلام عشقم خوبی تو؟ هنوز شمالی؟

ببخشید نگرانت کردم سه شنبه از ۶ صب ک پاشدم همینجوووور کار کردم تا ۱۲ شب، البته کارای سنگین نبود اما داغون و خسته بودم و کمردرد

دیروزم باز از ۵ صب پاشدم 

دکتر رفتم

فشارم بالا بود ۱۵ رو ۹.۵ ، کلی هم ورم داشتم، پاهام ک عین بادکنک بود انگشتام خم نمیشد

دکتر آز اورژانسی نوشت، گفت انشالا جوابش نرمال باشه وگرنه ممکنه همین امروز سز شی😢 😟 ۴ ساعت طول کشید تا آز دادم و ج اومد، دیگه نگم ک چی بهم گذشت تو اونمدت

خداروشکر به خیر گذشت و شب دیگه فشارم اومد ۱۲.۵ ، دکتر زنگید پرسید و گفت خوبه و فعلا تا دو هفته دیگه میتونیم صبر کنیم

دیگه از ۷ صب تا ۵ عصر بیرون درگیر اینکارا بودم، جنازه اومدم خونه و پشت بندش مهمون اومد برام

وقتی رفتن منم رفتم غش کردم

ولی هنوز ورم دارم چقد اذیت کنندس😬

@1992zahra    

1475
منظم نیس.اما اخه من اصلا تو این چند ماه همچین دردی نداشتم ی درد پریوده خفیفه

نگران نباش دریا اینا ماه درده چیزی نیس

هروقتم دردات منظم شه باز کلی وقت داری واسه آماده شدن و رفتن

منو ببین با اینهمه انقباض و درد هنوز سور و مور و گنده اینجام 😂 من گاهی هر یه ربع ده تا انقباض دارم نفسم بند میاد، پس اصلا نترس

خداروشکر مرضیه جان  همون جوری ام خیلی ورم کردم یهو بچه سرتقمم همچنان سرش بالاس

خداروشکر به خیر گذشت نمک رو کلا حذف کن اصلا نخور ای پر رو بگو بچرخ دیگه

یا رب شکر که دخترمو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
1432
بچه ها پامو ببینین این الانه خیلی بهتر از دیروزه چیکار کنم اینجوری بمونم ک میترکم @samin11   ...

یا خدا عقیق چرا اینجوری شدی یهو🙁🙁🙁🙁🙁

یا رب شکر که دخترمو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
معمولا این روتین دکتره که بخواد بده یا نه. من برای بهزاد غربال دومم گرفت با اینکه اول نرمال بود برای ...

آذرجان سلام خوبی؟

یه سوال

آز خون اگه ناشتا نباشیم فاکتور مربوط ب قند ینی blood suger قابل اعتناس اعتباری داره؟

مثلا قند ناشتا قبلا ۱۰۰ بوده الان قند با سه چهارساعت ناشتایی کمتر باشه این معنیش اینه ک واقعا قند خون کمتر از قبل شده؟ آزمایشگاه هم همون جای قبلی

خب تو هميشه هموني من فقط همون يبار بود ك هميشه ام برام عجيب بود اما با اين سقط دقيق عين الان بود حال ...

نمیفهمم الان مشکل کجاست چیو توهم زدی؟خونریزیت وحشتناک بوده یافک نمیکردی سقط باشه الان فهمیدی؟

اگه مشکلت خونریزی هست که عجیبه دکترگفت باید بیای بیمارستان

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.
1396
منظم نیس ی چند دقیقه ای دیروز درد داشتم شبم درد داشتم تا الان ک خبری نیس.اما بگی نگی یکم ترسیدم

نترس عزیزم

از من به تو نصیحت

حتما موقع دردات ورزش کن،حتما

خیلی به سریع شدن روند زایمان کمک میکنه،اله کلنگ حین دردا خیلی خوبه،به پایین اومدنه بچه کمک میکنه،بشین پاشوهم خوبه هرچند که موقع دردا انجام دادنش سخته اما اگه بتونی خودتو کنترل کنی و انجامش بدی دردتو تسکین میده

از آب گرمم استفاده کن،هم دردتو آروم میکنه هم آرامش میده بهت

ان شاءالله هر وقت که صلاحته زایمان راحت و بی دردسری داشته باشی

التماس دعا گلم

نمیفهمم الان مشکل کجاست چیو توهم زدی؟خونریزیت وحشتناک بوده یافک نمیکردی سقط باشه الان فهمیدی؟ اگه م ...

سلام عزیزم حالت چطوره؟

چیکار کردی؟ نتونستم بخونم ولی همش تو فکرتم و دلم خیلییییی ناراحته برات

ممنون عزيزم ان شا الله شما هم باردار بشي و سالم باشه

ممنونم انشالله بادعای شما

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن
سلام عشقم خوبی تو؟ هنوز شمالی؟ ببخشید نگرانت کردم سه شنبه از ۶ صب ک پاشدم همینجوووور کار کردم تا ...

عزییییییزم

چه سخت گذشته پس

خداروشکر که خوبه همه چی 

دکتر نگفت گل پسره شیطونت سفال شده یا نه؟

ماهم دیروز برگشتیم خونه

1508