1507
1520
دوستان بادلای پاکتون برام دعا کنید فردا انتقالم موفقیت امیز باشه وانشاالله جنینام برام بمونن،اینبار ...

انشا الله موفق باشي گلم

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

من که کلی چربی داره سه بارهم سزارین شدم دلدرد نداشتم بعدش.بالاخره عمله دیگه بعدش درد وبخیه داره ولی ...

بالاخره بی هیچ که نیست.والا من پسرم طبیعی زایمان کردم ولی چند روز اول درد داشتم

همیشه یکی هست که دائم حواسش بهت باش.هیچ وقت نگران نباش
1473
اگر تا ۱۵ روز طول بکشه و پریود نشه آمپول بزنه تا پریود بشه اگر بی بی منفی بود. گاهی از این بهم خوردگ ...

ممنونم اذر جون🙏

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو دخملي دخمل😛
خخخخخ ترمه ان شاالله توام بشی😂😂😂😂 مرسی خواهری😘😘

وای خواهر چرا نفرین میکنی 😅

خودت خواستی یا...؟

🌹خدا همیشه بهترینها را برایت میخواهد صبور باش و به خدایت اطمینان کن 🌹
ثمین جون ی چیزی میگم باورت نمیشه یه اشناهامون  ۱۲ ساله عروسی کرده شوهرش ازو بود اما حالا یهو دی ...

خداروشکر واقعا هم خوشحالی داره میدونی من در مقابل اینهمه تلاشم حقم بود خدا بهم پاداش بده خدایی حقم نبود؟باز, شکر حداقل ی شوهر خوب دارم بخاطر همین میگم شکر

به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشتغم هم میگذرد....
ثمین برو یه سفر هرجا دوس داری پژمانم نیومد نیومد توی تور کلی دوست پیدا میکنی عشق و حال میکنی. حالا ...

اتفاقا وسطای تیر میرم حالا یا تایلند یا تفلیس

به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشتغم هم میگذرد....
1432
ای وااای الهی بمیییرم من😢😢چقدسختتت واسه من۹هفته بود دیونه  شدم شما چی کشییدی😔😔 ان شااله خ ...

الان تقریبا یه ساله.  من بچه زیاد دوست دارم  البته بگم دوتا دیگه دارم خدا واسم حفظشون کنه

1474
مونده به دکترت بعضی دکترا مینویسن دکتر من فقط یه فاکتور از غربالگری دوم که تو غربال اول نیست رو برام ...

تشکر عزیزم پس سونوشو که باید بریم درسته خواهری 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا زایمان همه مامانا راحت باشه دخترمنم سلامت بهم برسون میشه برام دعا کنین🌸🌸🌸،خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)
تشکر عزیزم پس سونوشو که باید بریم درسته خواهری 

اره عزیزم سونو رو باید بری

یا رب شکر که دخترمو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
ثمین هستی عکس شکممو بزارم دردای پریودی اومده سراغم

دریا درد زایمان رو ادم قشنگ متوجه میشه ببین منظم هست دردات

یا رب شکر که دخترمو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
سلام بچه ها خوبین؟

سلام عقیق جون خودت در چه حالی؟بهتری؟

1514