1507
1411
نرماله عزیزم

تشکر عزیزم خدا خیرت بده ،یعنی به نظرت لازمه غربال گری دوم رو هم بدم ؟اونم آزمایش داره؟

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا زایمان همه مامانا راحت باشه دخترمنم سلامت بهم برسون میشه برام دعا کنین🌸🌸🌸،خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

سمیرا مگه چقدر فاصله داریم پاشو با شوهرت بیا بریم با ما.اره من فردا غ روب میرم دیگه  

مرسی مهربووون😍😍😍خوش بگذره بهت😘😘😘

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پروردگارا! من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریائی خود نداری... من چون تویی دارم، و تو چون خودی نداری  
1473
خب پس بخور فقط من تا حالا هر چی سقطی دیدم آسپرین یدونه دوز ۸۰ میخورده ولی دکتر شما تشخیصش اینطور بود ...

اره چون دکتر خوبیه باید بهش اعتماد کنم ان شااله این بار نینیم سالم و به موقع بیاد بغلم

شماهم واسه سلامتیه نی نیم دعا کنید🙏🙏

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره گلم مال من ۱۸هفته وچهار روزش بود دکترم گفت نگا نکن امامن دیدم چند بار امده خوابم وبغلم گریه میکن ...

ای وااای الهی بمیییرم من😢😢چقدسختتت

واسه من۹هفته بود دیونه  شدم شما چی کشییدی😔😔

ان شااله خدا جاشو بایه بچه ی سالم و ناز پرمیکنه واستون🙏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وااای چ بیبی مثبت قشنگی😍مبارکه آز دادی؟؟

مرسی عزیزم😘😘😘😘

آره خداروشکر مثبت بود. بالای200 بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
عکس رنگی که باید روز ۸یا ۹پریود باشه دیگه از بتا لازم نیست من قبلش نزدیکی هم نداشتم اصن نپرسید عفونت ...

منم ۴ سال پیش ابن سینا انجام دادم روز فکر کنم ده سیکلم بود بهم قبلش آزیترومایسین دادن که عفونت نداشته باشم 

ولی اینجا محکم کاری بیشتر کردن 

امروز اسیر شدم با دکتر رفتن برای معاینه هر جا میرفتم بهم نوبت نمیدادن میکفتن وقت پره گفتم بابا من اگه تاییدیه دکتر بهم نده شنبه نمیتونم عکس رنگی بگیرم دیگه زوری یه نفر بین مریض ردم کرد عفونتم نداشتم 

🙏 رَبِ لا تَذَرْنی فَرْدَاً وَاَنْتَ خَیْرِ الوارِثینْ 🙏
1432
مرسی عزیزم😘😘😘😘 آره خداروشکر مثبت بود. بالای200 بود

بسلامتی و‌دلخوش مبارک باشه خداروشکر چقدر حاملگی دوستات حالتو خوب میکنه 🙏😘😘

🙏 رَبِ لا تَذَرْنی فَرْدَاً وَاَنْتَ خَیْرِ الوارِثینْ 🙏
ثمين من ديروز رفتم سونو گفت بقايا ام نداري  ولي من از ديروز لخته دفع ميكنم  الان طبيعي و ...

ا

اون لخته ها جداره ی رحمته داره میریزه مشکلی نیست بهترین روش بتایه هروقت به صفر رسید میشه با خیال  راحت نشست سر جا.بعدم ده روز از سقط گذشت باید رفت سونو اونروز اگر گفت پاکی قابل اعتماده

به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشتغم هم میگذرد....
1476
مبارکه قربونت بشم ...بتات چند بود 

فدات عشقم😘😘😘

بالای 200 بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
تیکرت مبارک‌دختر😍😍😍😍 مررررسی ان شاءالله 🌺 دعام کن

مرسی عشقم

چشم حتما. اگر قابل باشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بسلامتی و‌دلخوش مبارک باشه خداروشکر چقدر حاملگی دوستات حالتو خوب میکنه 🙏😘😘

مرسی عزیزم

انشاالله قسمت خودت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اااا چه باحال  خيليا بعد از عكس رنگي باردار ميشن من قبلا باردار شدم فقط پلي شدم چند ساله خيلي ...

پلی کیستیک شدید به تو نمیگن که با ی لتروزول فولی غالب داری به من میگن که با لتروزول و کلومیفن و اچ ام جی 

۱۳تاو مریونال ۸تا فولیام از 

۱۲اونورتر نمیره 

به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشتغم هم میگذرد....

@1992zahra    

خواهری کاش کاری از دستم برمیومد میتونستم برات انجام بدم. دلم برات آتیش میگیره حالتو اینجوری میبینم. فقط از خدا میخوام حال دلتو خوب کنه🙏🙏🙏

نمیدونم برای تو ناراحت باشم یا کاترین یا هلیامامان

خدا خودش دلتونو آروم کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1457