1600
1605
نه ماه قبلش ای یو ای بودم ۱۴ تا امپول زدم سینال اف وگونال واچ ام جی زدم ،ماهی که حامله شده هیچ داروی ...

اااا چه باحال 

خيليا بعد از عكس رنگي باردار ميشن

من قبلا باردار شدم فقط پلي شدم چند ساله خيلي شديد

اميدوارم جواب بده حالا كه فولي دارم 😊

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
اره غروب بیمارستان بودم گفت اگه خونریزیت خیلی شدید شد بیا فعلا نیس اونطوری. خیلی بده از ته قلبم میخ ...

اره واقعا سخته دركت ميكنم 😔 ممكنه يهو يه خونريزي يهويي داشته باشه ولي اگه زود كمتر شه مهم نيست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺

بنام خدا

عاقبت در یک شب ازشبهای خوب

کودک من  پا  به دنیا  می نهد....

آن  زمان  بر  من  خدای  مهربان

نام   شورانگیز   مادر    می نهد

مادرهای عزیزتاپیک

🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀

مژگان👩مینامادریاسین👶سارا👶فاری👩رویا👩👩مامان آدرین👶فائزه👩سمانه👩جانان👶شبنمو👩 فرزانه👩الی👩ثریا👶جوجو👶تنهاترین👶مامان سحر👩مانیا👶فاطی👶آذر گلی👶سعیده👧ساناز👶پریسا👧👶یلدا👶روشنا👧رها👶زهرابانو👧مینا👶👧صوری👧مادر فاطیما👧ایلیا👶الینا👧حنا👧ندا👶آیتان👶نرگس👶نبات👶شقایق سحر۶۶👧نینا آتی   زی زی👧آراد👶سحر👶نیما👶سحر۱۱۵👧مهناز👧شیوا👶بارانا👶غزال👶مرضیه👧 👧آهسته👶سمیه👶مریم مهربون👶پری👶 نیلسا👶نیکاوو 👶 عسل61 👶صبا👶فاری 👧ترمه👶مهشید👶 سوییچ👧شبنم👧زینب استارتر👶دلارام👶سارینا👧ماهک👶محبوبه👧شکیبا👧طنین👶عارفه👧نگین👧مامان امیر علی👶بستنی👧حورا👶مرضیه👧فری😊لنا مامی😊مه گل 😊سروناز👧دختر بهار👧سپینود👧فرزانه👶👧نیازی👶👶سپیده👶حسنا۱۳۷۸👶👧

باردارهای عزیز تاپیک👇

🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀

نانا👶دریا👧 عقیق👶نیلورخ👶مامان رادمهر👶زهرا👧فرشته اسمونی👧صحرا👧حدیث👧پگاه👧اذر جونی👶شب بو👧من و تو👧 آذر👧 ایلیا👧شادی بهاری👧مریم بانو👶مسافر۸۸😊فرزان😊هلنا😊نازگل😊نیلو مامان😊ماهک😊ماری😊مریم۷۰۲۷😊مایساکوچولو😊فاطمه ۱۳۷۷😊فاطیما۶۸😊زهرا خانوم ۹۸😊یلدا😊الینا😊مامانی😊رزبانو😊

اقدامیهای عزیز تاپیک

🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀

اقدامی...............مدت اقدام..................... موعد پری

ثمین ................... ۱۲ سال...................۲۷خرداد ماه

النا.......................۴۱ ماه.....................۲تیر ماه

زهرا....................۱۷ ماه......................۳ تیر ماه

مامان سوفی...........۴ ماه.....................۳ تیر ماه

رویا.................۸ سال و ۸ ماه...............۵ تیرماه

بانو مهربون...........۵ ماه.......................۷ تیر ماه

حمیده..................۳سال .....................۸ تیر ماه

مامان حسام...........۱ ماه......................۱۱تیر ماه

بانو......................۴ ماه......................۱۵ تیر ماه

سومی..................۸سال......................۱۵ تیرماه

پریسا ..................۱۷ ماه.....................۱۸ تیر ماه

شهلا ....................۶ ماه.....................۳۰ تیرماه

🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀

لطفا کسانیکه پریود میشن تاریخ بعدی پریودشون  رو ریپلای کنن بگن.یا کسانیکه تازه وارد هستن میخوان اسمشون اضافه بشه ریپلای کنن چندماه اقدامن وموعد پریودشون رو بگن دیگه من تک تک نپرسم.و همچنین لیست هر روز بروز رسانی میشه اسامی کسانی که اون روز موعدشونه پاک میشه تا دوستان بیان از وضعیت خودشون اطلاع بدن و تاریخ جدیدشون و بگن .

سپاس میگذاریم..باآرزوی خوشحالی برای همه ی شما

تو وصل هستی به بهشت ......گر وصل شوم بتو ...بهشت کشیده میشود به زیر پاهایم .....

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

اهان . باشه عزیزم تمام سعیم میکنم  میگم من اینماه ای یو ای کردم و بعدش دوفاستون خوردم سه روزه ...

من راستش در مورد آی یو آی اصلا اطلاعات ندارم.از ثمین یا بقیه بپرس در این مورد

همیشه یکی هست که دائم حواسش بهت باش.هیچ وقت نگران نباش
ایشالله فردا بارندگی باشه حال وهواش😉

😂😂😂 فك نكنم ديگه نياز باشه 

بسته همين يبار

با اين دردي كه من دارم و ترشح صبحم مطمئنم امروز تخمك گذاريمه

تو نت خوندم بعد از اين علائم چند ساعت بعدش تخمك ازاد ميشه

پس اسپرمها تر گل ور گل منتظرن 😬😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1613
رحمت تعجب کرده اسپرم توش وارد شده داره اووردز میکنه خخخخخ 

😂😂😂 كثافت 😂😂😂 بايد از همون بلشه 

اخه قبلا هم امپول زدم فقط اسپرمي نرفته اون تو 

بار اوله لينطوري شدم 😁🙄

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا نمیوامشون .۱۲تا جنین فریز داشتم فقط چهارتاش مونده کو بقیش همشون باعث عذابم شدن انصاف بود؟ولش ح ...

فك نكن فقط خرابش نكن

بزار بمونه برا خودش 

اصلا فك كن ميخواي اهداش كني به كس ديگه 🤦🏼‍♀️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
بگو درد دارم باید نزدیکی کنی وگرنه تخمدانم میترکه

ولش كن بخواد بگيره ميگيره الانم اسپرم زنده تو بدنم دارم

تازه احساس ميكنم امروز روز تخمك گذاريم بوده با توجه به علائمم و تحقيقاتم در نت 😜

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه من 27انشاالله قطعیه زایمانم.احتمال زیاد گفتم به دکترم سزم کن.چون بچه درشنه...فقط ی سوال دکترم من از سز خیلی ترسونده.همش میگ شکمم چون یکم چربی داره بعدش سخته و... دل درد میشم و.. 

واقعا اینقدر سخته سزارین؟

بنام خدا عاقبت در یک شب ازشبهای خوب کودک من  پا  به دنیا  می نهد.... آن  زمان ...

منم هستم لالاي لاي💃🏻💃🏻

تيكرت داره تموم ميشه دختر 😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فداااااات عزیزززززززززم😍😍😍😍

كي زايمان كردي؟؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام قربانت خواهر خوبیم شکر ،، شکر محمدحسین هم خوبه امروز ۵سی سی کردن شیرشو خدارو هزار مرتبه شکر هن ...

خداروشکر ک خوبه محمدحسین کوچولو

خاله فاطمه  ب فداشون🌺🌺🌺

جیگرشو

این کوچولورو ببین،،عاشقشم💖

هم اسم خودمه😍

زنده باشن الهی

هنوز مادر نشدم،اما میدانم ک خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی ک جای خالی اش تنهادغدغه زندگی ام شده.این روزها تنهاخدا میداند و میبیند ک مادرانگی هایم راچگونه درتنهایی و خلوتم بروز میدهم.با کودک نداشته ام راه میروم و حرف میزنم و مدام زیرلب میگویم کی ازپیش خدا می آیی؟ملاقاتت باخدا تمام نشد!آه نمیدانی اینجابرای نداشتنت هزارراه نرفته را میروم تا تو را به دست آورم.می دانی فرزندم تا پای جان هم برای داشتنت رفتم.تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تاروزی تورا در آغوش بگیرم.این روزها ک همه ب مادرانشان هدیه میدهند،من اما از تو میخواهم خودت را ب من هدیه کنی،مهمانیت باخدا بس است!بیا ک دیگر تاب نگاه های سنگین جماعت را ندارم!بیاو درمقابل دیدگان پدرت سرافرازم کن.راستش رابخواهی از روی پدرت هم خجالت میکشم.امسال هم گذشت ونیامدی ومادرنشدم.اماهیچ کس نمیداند حس مادرانگی ازتمنای وجودم لبریز شده.هیچ کس نمیداند درونم داغ نداشتنت مثل کوه آتشفشان درحال انفجار است.فرزندعزیزم،اینجابرای داشتنت دست ب هرکاری زدم،هزاردرد را تحمل کردم،انصاف نیست کسی را ک برایت این همه بیتابی میکند را بیشتر از این چشم انتظاربگذاری.من خودم راهمین حالامادرمیدانم بخاطر حسی ک برای داشتنت از وجودم لبریزشده،ب خاطرتمام سختی هایی ک برای داشتنت ازیک مادرواقعی بیشترکشیدم،بی منت!اماهیچکس مرامادرخطاب نمیکند،میدانی تا تو رانداشته باشم هیچکس مرا مادر ب حساب نمی آورد.عزیزترین آرزو هایم،بیاو رویاهایم را سروسامان بده!
1601
بچه من 27انشاالله قطعیه زایمانم.احتمال زیاد گفتم به دکترم سزم کن.چون بچه درشنه...فقط ی سوال دکترم من ...

طبيعي هم سخته سز هم سخته هر دوش بهر حال سختي داره ولي من از دو نفر كه بچه اولشون طبيعي بود دومي سز شنيدم سز خيليييي راحت تره

تو بچت درشته حتي ممكنه درد طبيعي رو بكشي بعد سز شي

مطمئن باش اون قدر كه دكترت ميگه سخت نيست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فدات عشقم هنوز باور نکردم انشاالله به زودی بی بی مثبت خودتو ببینیم ذوق کنیم😍😍😍😍

تیکرت مبارک‌دختر😍😍😍😍

مررررسی ان شاءالله 🌺

دعام کن

هنوز مادر نشدم،اما میدانم ک خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی ک جای خالی اش تنهادغدغه زندگی ام شده.این روزها تنهاخدا میداند و میبیند ک مادرانگی هایم راچگونه درتنهایی و خلوتم بروز میدهم.با کودک نداشته ام راه میروم و حرف میزنم و مدام زیرلب میگویم کی ازپیش خدا می آیی؟ملاقاتت باخدا تمام نشد!آه نمیدانی اینجابرای نداشتنت هزارراه نرفته را میروم تا تو را به دست آورم.می دانی فرزندم تا پای جان هم برای داشتنت رفتم.تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تاروزی تورا در آغوش بگیرم.این روزها ک همه ب مادرانشان هدیه میدهند،من اما از تو میخواهم خودت را ب من هدیه کنی،مهمانیت باخدا بس است!بیا ک دیگر تاب نگاه های سنگین جماعت را ندارم!بیاو درمقابل دیدگان پدرت سرافرازم کن.راستش رابخواهی از روی پدرت هم خجالت میکشم.امسال هم گذشت ونیامدی ومادرنشدم.اماهیچ کس نمیداند حس مادرانگی ازتمنای وجودم لبریز شده.هیچ کس نمیداند درونم داغ نداشتنت مثل کوه آتشفشان درحال انفجار است.فرزندعزیزم،اینجابرای داشتنت دست ب هرکاری زدم،هزاردرد را تحمل کردم،انصاف نیست کسی را ک برایت این همه بیتابی میکند را بیشتر از این چشم انتظاربگذاری.من خودم راهمین حالامادرمیدانم بخاطر حسی ک برای داشتنت از وجودم لبریزشده،ب خاطرتمام سختی هایی ک برای داشتنت ازیک مادرواقعی بیشترکشیدم،بی منت!اماهیچکس مرامادرخطاب نمیکند،میدانی تا تو رانداشته باشم هیچکس مرا مادر ب حساب نمی آورد.عزیزترین آرزو هایم،بیاو رویاهایم را سروسامان بده!
طبيعي هم سخته سز هم سخته هر دوش بهر حال سختي داره ولي من از دو نفر كه بچه اولشون طبيعي بود دومي سز ش ...

من بچه اولم طبیعی بودم.انشاالله که دردم نگیره تا دوشنبه

دیگه ی کم مونده اعصابمبهم بریزه ها.دکتر شدی براخودت؟من همیشه پریودام با لخته ی گوشتیه هربار منسقط می ...

خب تو هميشه هموني من فقط همون يبار بود ك هميشه ام برام عجيب بود اما با اين سقط دقيق عين الان بود حالتام نميدونم انشالله توهم باشه 😔

از بیشعور هم بیشعورتره این یه هفته ای که پسرم مریض بود انقد اذیتم میداد که وقتی شوهرم میومد انقد گر ...

خداروشکر  پسر گلت خوب شده💟

اینجور مادرشوهرا باید بمیرن آدم از دستشون راحت بشه

1578