1676
1605
آذرجون میگم من کی روگام بزنم .

اگر ار هاش منفی هستی حالا که سقط کردی باید بزنی بریرپیش دکترت بهت میگه هر چه زودتر بهتر

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

وای چقد سقطی داشتیم😭😭😭😭😭😭

یا رب شکر که دخترمو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

اره گلم مال من ۱۸هفته وچهار روزش بود دکترم گفت نگا نکن امامن دیدم چند بار امده خوابم وبغلم گریه میکن ...

الان بچه نداری ؟

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس ۹۸..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..مامان شدن شکر خدای مهربون 
1522
دوتا دارم

الهی شکر 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس ۹۸..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..مامان شدن شکر خدای مهربون 
اجي فردا مياي اردبيل؟ شماره اصليمو داري تماس بگير حتما منتظرتم 

اره فردا میام  الانم سرعینم از ظهر اردبیل بودم بهت پیام دادم غروب

به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشتغم هم میگذرد....
@samin11   @اذر   . این آنومالی مه. دکتر هپارین کرد روزی دوتا. جمجمه شم دوروز بزرگتراز ...

پروردگارا اینا این حرفا رو از کجاشون در میارن ؟هپارین میدن سقط نشه بعد تو میگی دوتا کرده سقط بشه؟

ثمین بخدا دیگه تحمل این یکی رو من ندارم این همه دارو مصرف کردی اون همه از دادی که این جنین ها رو فری ...

پگاه من هرچی بگم هیچکدومتون درک نمیکنید همدردی میکنید ولی درک نمیکنیزد الهی سر هیچکس نیاد روزای من.پگاه بخدا دیگه امید ندارم.بخدا بسخه اینقدر عذاب کشیدن و خودمو گول زدن.حماقت بسه

8
ماما بیمترستان بعد معاینه دکتر گفت براسونو عجله نکن فردا پسفردا شنبه هروقت شد بده. اخه قبل از معاین ...

زهرا یکبار برات توضیح میدم دیگه هم چیزی نمیگم.بتای تو داره افت میکنه اصلا نیازی به سونو نیسنت فقط هر ۴۸ساعنت تیتر بتا بده همین

پگاه من هرچی بگم هیچکدومتون درک نمیکنید همدردی میکنید ولی درک نمیکنیزد الهی سر هیچکس نیاد روزای من.پ ...

یعنی چی اخه خوب فریز کن بینم چی میشع اخه 

ثمين شكمم ورم كرده وايميسم درد تخمدونام امونم ميبره ☹️ مسخره كرده منو نشسته ام خيلييي درد دارما واي ...

رحمت تعجب کرده اسپرم توش وارد شده داره اووردز میکنه خخخخخ 

واااااا  @samin11   عقلتو از دست دادي دختر؟ ادم پلهاي پشت سرشو خراب نميكنه نميخواي انت ...

واقعا نمیوامشون .۱۲تا جنین فریز داشتم فقط چهارتاش مونده کو بقیش همشون باعث عذابم شدن انصاف بود؟ولش حمیده دیگه حتی بهشفکرم نمیکنم

😂😂😂 نه بابا شانس اوردم ديشبم اقدام كرديم  امشب حالش خوش نيست  حالش مثل هواي بهاره&nbs ...

بگو درد دارم باید نزدیکی کنی وگرنه تخمدانم میترکه

کم که نیست بزرگتره ,دیگه لامذهب دو روزه فقط به بچم ایراد نگیر

ثمين من ديروز رفتم سونو گفت بقايا ام نداري 

ولي من از ديروز لخته دفع ميكنم 

الان طبيعي وضعيت ام ؟

درد ندارم فقط پاهام درد ميكنه 

نخیر این یک عدد تخمک واسپرم هستن که همدیگه رو سفت چسبیدن 

اميدةارم همين باشه كه ميگي ☺️☺️☺️

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
1651