1676
1605
حمیده اگر دوباره اقدام داشتی پوزیشن های دیگه هم امتحان کن بعدش سعی کن خیلی بهت خوش بگذره،آخر کار هم ...

😂😂😂 نه بابا شانس اوردم ديشبم اقدام كرديم 

امشب حالش خوش نيست 

حالش مثل هواي بهاره 

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
میگم منم ازبعد معاینه دردم کمتر شد اخه زمان معاینه خونریزی کردم. ممکنه دفع شده باشه ؟اخه خیلی ریزوک ...

من بعد از معاینه کلی خونریزی کردم و بعد سقط کردم توی دستشویی بیمارستان

البته قبلش قرص خورده بودم برای سقط و با درد زیاد رفته بودم بیمارستان

قرص ندادن بهت؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
...و من در انتظار معجزه لحظه شماری میکنم.....
😂😂😂 نه بابا تازه ديروز اقدام كردم كلا دو درزه هاش سي جي زدم ورمم بخاطر اونه ولي يكم ترسوندتم 😐

نخیر این یک عدد تخمک واسپرم هستن که همدیگه رو سفت چسبیدن 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس ۹۸..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..مامان شدن شکر خدای مهربون 

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

ااا از بس گرمي خوردم اينطوري شدم ؟ توام با محرك و امپول باردار شدي؟

نه ماه قبلش ای یو ای بودم ۱۴ تا امپول زدم سینال اف وگونال واچ ام جی زدم ،ماهی که حامله شده هیچ دارویی استفاده نکردم فقط عکس رنگی گرفتم فهمیدم رحمم خیلی پایین هست پوزیشنم رو عوض کردم کلا اون ماه بهم خیلی خوش گذشت چون به حاملگی فکر نکردم😂😂😂

خدایا شکرت☘☘☘☘
1522
سقط شب اولش شديده ولي بعد بهتر ميشه ٧ روز خونريزي اگه دردات غيرقابل تحمل شد يا اگه خونريزيت بيش از ...

اره غروب بیمارستان بودم گفت اگه خونریزیت خیلی شدید شد بیا فعلا نیس اونطوری.

خیلی بده از ته قلبم میخام هیچ زنی حس نکنه این دردو الان میفهمم وقتی ماهرخ میگفت از درد دارم جون میدم یعنی جی وقتی از سقطش میگفت واز درداش الان درکش میکنم

خداکنه زودتموم شه خداخودش بهم رحم کنه تواین هفته از استرس داغون شدم

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.
ثمین شوهرت چه جای قشنگیه😍خوش بحالت توام میری اونجا😍خیییلی خوشگله

سمیرا مگه چقدر فاصله داریم پاشو با شوهرت بیا بریم با ما.اره من فردا غ روب میرم دیگه  

به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشتغم هم میگذرد....
ثمین خواهری خصوصیتو چک کن

مبارکه قربونت بشم ...بتات چند بود 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس ۹۸..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..مامان شدن شکر خدای مهربون 
من بعد از معاینه کلی خونریزی کردم و بعد سقط کردم توی دستشویی بیمارستان البته قبلش قرص خورده بودم بر ...

نه گفت برو خونه خودش میشه 

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.
1668

دوستان بادلای پاکتون برام دعا کنید فردا انتقالم موفقیت امیز باشه وانشاالله جنینام برام بمونن،اینبار دیگه مامان بشم😍

خداجونم دوقلوهامو برام حفظ کن..بسلامت بده بغلم🙏😍...میشه برای سلامت جوجه هام یه صلوات مهمونم کنی😘
نه ماه قبلش ای یو ای بودم ۱۴ تا امپول زدم سینال اف وگونال واچ ام جی زدم ،ماهی که حامله شده هیچ داروی ...

تو ای وی اف نکردی ؟فک کردم ای وی اف کردی 

مرسی عزیزم انشاالله تو هم دو هفته دیگه آز مثبتتو برامون بذاری

قربونت برم عزیزم انشاالله

خداجونم دوقلوهامو برام حفظ کن..بسلامت بده بغلم🙏😍...میشه برای سلامت جوجه هام یه صلوات مهمونم کنی😘
مشگل انعقاد داشتم.

خب پس بخور فقط من تا حالا هر چی سقطی دیدم آسپرین یدونه دوز ۸۰ میخورده ولی دکتر شما تشخیصش اینطور بود دو تا بخوری پس بخور

یا رب شکر که دخترمو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
داره دردم شدید میشه باز

پس کامل سقط نشده

یا رب شکر که دخترمو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
گفت اصلا مسکن مصرف نکن .گاهی دردش کمتره اما من راه میرم بلکه زودتر تموم شه.دعام کن دلت پاکه بچه هم ش ...

دلم پیشته اصن ..

همش یادمی کلی دعات کردم عزیزم

راه برو طناب بزن زعفرون غلیظ دم کن بخور ..

لعنتی چقد دردناکه سقط ..

یاده خودم افتادم چقد درد کشیدم .. چقد گریه کردم ..

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام   
1645