1542
1541
میگم چرا قرص ندادن بهت  برای سقط. تامیتونی راه برو وازپله بالا پاین بیا خوبه منم تجربه سقط داشت ...

گفت نمیدیم فعلا بروسقط میشه .تاحالا راه رفتم دیگه الان خوابیدم خستم خوابمم میاد البته اگه ترسم بزاره بخوابم

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.
میگم منم ازبعد معاینه دردم کمتر شد اخه زمان معاینه خونریزی کردم. ممکنه دفع شده باشه ؟اخه خیلی ریزوک ...

اره احتنالش هست بعد دفع ادم دردش قطع میشه

یا رب شکر که دخترمو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
اره احتنالش هست بعد دفع ادم دردش قطع میشه

درحد پریودی الان درد دارم . اما خون بود فقط لخته نبود اصلا.

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

@samin11   @اذر   . این آنومالی مه. دکتر هپارین کرد روزی دوتا. جمجمه شم دوروز بزرگتراز ...

هپارین رو معمولا روزی دوتا میدن

یا رب شکر که دخترمو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
1546
ولش بابا کم زجر کشیدم ؟

ثمین بخدا دیگه تحمل این یکی رو من ندارم این همه دارو مصرف کردی اون همه از دادی که این جنین ها رو فریز کردی بعد الان میگی فریز نمی کنم یعنی چی اخه ؟بخدا من حس می کنم بدبخت ترین عالمم ی خونه درست حسابی هم ندارم کیه که بدبختی نداشته باشه خواهش می کنم دیگه اذیتم نکن هلیا رو ببین چقد خوشحال شدم براش اخه این چه حکمتیه من نمی دونم 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس ۹۸..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..مامان شدن شکر خدای مهربون 

تا شنبه صبر کن شنبه برو یه سونو بده اگه خونریزیت کمتر شده باشه از الان و دردم نداشته باشی

توم دوتا میزدی؟ خیلی ترسیدم

نه من آنوکساپارین زدم تا ۱۸ هفته نه نترس تو تاپیک سقط مکرر اغلب دو تا هپارین زدن

تا ٧ روز طبيعيه ديگه عين پري ميشه ولي بيشتر طول بكشه يعني بقايا مونده

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
1432
خدانکنه ببخشید باعث ناراحتی میشم 

فداتم اینجا نیایی کجا بری عزیزم ماهمه دوستیم به درد دل هم گوش ندیم چکار کنیم 😥

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس ۹۸..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..مامان شدن شکر خدای مهربون 
توم دوتا میزدی؟ خیلی ترسیدم

جنسیت نی نی چیه 

سلام اذر جون خوبي؟ يه سوال دارم ميگم ميشه كسي جواب از و بي بي ش منفي باشه هشت ... نه روزم عقب انداخت ...

اگر تا ۱۵ روز طول بکشه و پریود نشه آمپول بزنه تا پریود بشه اگر بی بی منفی بود. گاهی از این بهم خوردگی هت هست اما اگر سه دوره تکرار بشه نرمال نیست

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
تا شنبه صبر کن شنبه برو یه سونو بده اگه خونریزیت کمتر شده باشه از الان و دردم نداشته باشی

ماما بیمترستان بعد معاینه دکتر گفت براسونو عجله نکن فردا پسفردا شنبه هروقت شد بده.

اخه قبل از معاینه گفته بود فردابرو .

دیگه نمیدونم حالا فرداهم باز حرکت کنم ببینم چی میشه.واژنمم درد داره انگار

ثمین بخدا دیگه تحمل این یکی رو من ندارم این همه دارو مصرف کردی اون همه از دادی که این جنین ها رو فری ...

چي شده؟ ثمين چيو بايد فريز كنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
1601
فداتم اینجا نیایی کجا بری عزیزم ماهمه دوستیم به درد دل هم گوش ندیم چکار کنیم 😥

شماها خیلی خوبید

ماما بیمترستان بعد معاینه دکتر گفت براسونو عجله نکن فردا پسفردا شنبه هروقت شد بده. اخه قبل از معاین ...

من تو سقط دوم بعد سه هفته اینا رفتم دکتر بعد قطع خونریزی و لکه بینی سونو کرد گفت رحم پاک‌پاک چیزی از بقایا نمونده

گفت نمیدیم فعلا بروسقط میشه .تاحالا راه رفتم دیگه الان خوابیدم خستم خوابمم میاد البته اگه ترسم بزاره ...

سعی کن بخوابی که انرژی بگیری میدونم الان خسته ای. انشالله که دفعه بعد بارداری سالمی داشته باشی باورکن انگار دارم باتو درد میکشم یاد خودم می افتم

شماها خیلی خوبید

زهرا جون نميدونم چي بگم واقعا 😔 ايشالا خدا بهت زود يدونه ميده كه با شادي بغلش كني

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1578