1600
1480
خوبه تو بارداری هر یک ماه باید آز بدی و داروتو ادامهذبدی

آره. حالا شنبه میرم آز

مرسی عزیزم. خدا بیتا و بهزادتو برات نگه داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
بخدا همش تو فکر خودتو دخترتم  چقدر این طفل معصوم زجر میکشه و چقدر تو از از دیدن رنج اون زجر می ...

ممنون عزيزم خودت و انقدر ناراحت نكن همين دعا ميكنيد يك دنيا لطف در حقم ميكنيد شايد خدا به دلهاي پاك شما نگاه كنه و ما رو بي جواب نذاره

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

یه پستونک خریدم دادم بهش گفت این چیه اینو برا من خریدی منم میخندیدیم بعد گفت جدی براچیه گفتمش آزم + ...

عزززززیزم 😍😍😍😢😢

الهی به سلامتی بارداریتو بگذرونیو جمعتون چهارنفره بشه و دلتون خوش

میگفتی بیچاره بچم عجب بابای خنگی داره 

مثلا کنکورم داره 😅 فکر کنم انقدر خونده مغزش هنگ کرده

گفت اصلا مسکن مصرف نکن .گاهی دردش کمتره اما من راه میرم بلکه زودتر تموم شه.دعام کن دلت پاکه بچه هم ش ...

خدا خودش کمکت کنه😢😢😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
1546
عزززززیزم 😍😍😍😢😢 الهی به سلامتی بارداریتو بگذرونیو جمعتون چهارنفره بشه و دلتون خوش میگفتی بیچا ...

😂😂😂😂😂

مرسی عزیزم. انشاالله

واقعا شوک بزرگی بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه هاتوروخدا حلالم کنید اینجااز دردام میگم وصفحه هارو جلو میبرم ببخشید اخه هم میترسم هم کسی نیس ازش ...

خوب ميكني بيا اينجا بگو ما واسه همين دورهم جمع شديم 

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت
خوبه تو بارداری هر یک ماه باید آز بدی و داروتو ادامهذبدی

آذرجون میگم من کی روگام بزنم .

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.
1566
منو درجریانی که دکتر یه چیز۶ میلی دید گفت شاید ساکه توتخمدانم یه چیز۱۷ میلی دید گفت به احتمال ضعیف خ ...

خب پس نگران نباش اصلا عزیزم انشاءالله زیاد طول نمیکشه

یا رب شکر که دخترمو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
خودتم رژیم داری ؟ آ چ آ معمولا برای ریفلاکسیا میدن برای آلرژی پپتی یا پپتی جونیور انشاله که همین ش ...

اره گفت رژیم باید بگیر برا این اچ . آ هست شیر خشکش گفت توت فرنگی بادمجان گوجه آجیل فست فود سس اینا نباید بخورم

یا رب شکر که دخترمو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
چقد طول میکشه تاسقط کنم ؟ دردام کمترشده الان راه میرفتم افتاد نشستم یکم اومده .

نمیدونم برای همه که مث هم نیس اما تامیتونی تحرک داشته باش راه برو 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن
1537
ديگه فكر نميكنم نياز باشه اينجا باشم حالا تونستم هراز گاهي ميام از حالتون جويا بشم 

فدات بشم هرجا هستی انشالله سلامت باشی 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن
نمیدونم برای همه که مث هم نیس اما تامیتونی تحرک داشته باش راه برو 

یعنی شب نخوابم راه برم؟

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.
خب پس نگران نباش اصلا عزیزم انشاءالله زیاد طول نمیکشه

خداکنه .

وقتی میپرم دردم بیشترمیشه

یعنی شب نخوابم راه برم؟

نه عزیزم استراحت کن خودتو خسته نکن

نه عزیزم استراحت کن خودتو خسته نکن

از سرشب که دردام شروع شد یه سره راه رفتم کمرم دردگرفته من دیسکم دارم.

نمیدونم روگامو کی بزنم

1578