1676
1605
ممنونم دخترتو شیر میدی دعاکن زودتر تموم شه.میگم طبیعیه دردا کم وزیاد بشه؟

حتما عزیزم اصلا نگران نباش اره دردا کم و زیاد میشه عین زایمان نزدیک سقط فاصله دردا کم و کم تر میشه و منظم تر من بار دوم خیلی راحت سقط کردم چون مدام بالا پایین میپریدم 

یا رب شکر که دخترمو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
میشه غذا بخورم یا شکمم خالی باشه؟

نه بخور عزیزم چرا نخوری گرسنه نمون

یا رب شکر که دخترمو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

توچکار کردی زود افتاد؟

زهرا برا من تو یه روز نیفتاد ها اخه برا من اصلا جنینی در کار نبود بارداری هام‌پوچ‌بود هر بار یه تیکه میدیدم ولی درد زیادی نداشتم در کل

بچه ها دخملی به شیرم آلرژی داره باید رژیم بگیرم و روزی دو بار شیر خشک مخصوص بدم بهش😢😢😢😢😢

عه چه بد

چرا همه بچه های الان یا ریفلاکس دارن یا آلرژی 

شیر چی میدی؟

انشاله زود خوب میشه راحت همه چی میخوری

1677
وای حسنا دل وکمرم داره میترکه از درد پاهام ضعف میره تامقعدم درد گرفته انگار داره خون خارج میشه. ای ...

الهی عزیزم 😭😭😭😭

شیاف دیکلوفناک بذار تحملش راحتتر بشه

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام   
عه چه بد چرا همه بچه های الان یا ریفلاکس دارن یا آلرژی  شیر چی میدی؟ انشاله زود خوب میشه راح ...

والا نمیدونم‌که اخه چرا اینجوری شد قبلا آپتامیل ۱ میدادیم دکتر این بار آپتامیل اچ آ داد گفت بده بخوره روزی دو بار بعد یه ماه بیار ببینم وضعیتش چطور

خبري نيست نميدونم ميدوني يانه دخترم ديابت گرفته درگير اون شدم امروز انقدر داغون شدم خيلي خودم و كنتر ...

بخدا همش تو فکر خودتو دخترتم 

چقدر این طفل معصوم زجر میکشه و چقدر تو از از دیدن رنج اون زجر میکشی😭😭😭

چقدر خوبه که دخترت انقدر فهمیده است

انشاله خدا زودتر بهش سلامتی بده 

واقعا شرایط سختی داری خدا کمکت کنه و روزهای خوش رو بهت نشون بده

8
زهرا برا من تو یه روز نیفتاد ها اخه برا من اصلا جنینی در کار نبود بارداری هام‌پوچ‌بود هر بار یه تیکه ...

منو درجریانی که دکتر یه چیز۶ میلی دید گفت شاید ساکه توتخمدانم یه چیز۱۷ میلی دید گفت به احتمال ضعیف خارج رحمیه که باافت بتا ومعاینه خداروشکر احتمالش رد شد حالا نمیدونم بااین اوضاع چقد میکشه تاسقط بشه منم جنین وجفت فک نکنم اصلا باشه

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.
الهی عزیزم 😭😭😭😭 شیاف دیکلوفناک بذار تحملش راحتتر بشه

گفت اصلا مسکن مصرف نکن .گاهی دردش کمتره اما من راه میرم بلکه زودتر تموم شه.دعام کن دلت پاکه بچه هم شیر میدی😭😭

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.
والا نمیدونم‌که اخه چرا اینجوری شد قبلا آپتامیل ۱ میدادیم دکتر این بار آپتامیل اچ آ داد گفت بده بخور ...

خودتم رژیم داری ؟

آ چ آ معمولا برای ریفلاکسیا میدن برای آلرژی پپتی یا پپتی جونیور

انشاله که همین شیر بهش بسازه و زود خوب شه

خوبه تو بارداری هر یک ماه باید آز بدی و داروتو ادامهذبدی

سلام اذر جون خوبي؟ يه سوال دارم ميگم ميشه كسي جواب از و بي بي ش منفي باشه هشت ... نه روزم عقب انداخته باشه حامله باشه؟ مثلا لقاح دير تشكيل شده باشه .؟ يا نه اگر نه از چيه؟ قرص نخورده ميدونم تا الان هميشه منظم بوده

تو دخملي دخمل😛

بچه هاتوروخدا حلالم کنید اینجااز دردام میگم وصفحه هارو جلو میبرم ببخشید اخه هم میترسم هم کسی نیس ازش راهنمایی بگیرم مامانمم انقد ترسیده طفلک اصلا روم نمیشه جلوش حرف بزنم برعکس مجبورم بیشتر خودمو خوب نشون بدم

بچه هاتوروخدا حلالم کنید اینجااز دردام میگم وصفحه هارو جلو میبرم ببخشید اخه هم میترسم هم کسی نیس ازش ...

اين چه حرفيه ما همه اينجا درد و دل ميكنيم و غر ميزنيم ... خودت رو ناراحت نكن خواهري به خودش بسپر ايشالله درست ميشه عزيزم نگران نباش انقدر

تو دخملي دخمل😛
عزیزم خیلی ناراحت شدم برات ولی تقدیر الهی هست و نمیشه کاریش کرد انشاءالله دوباره شاهد معجزه خدا میشی

ممنون عزيزم ناراحت چرا ديگه هركي يه قسمتي داره تو زندگيش

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت
توچکار کردی زود افتاد؟

خدا منو ببخشه من چون نمیخواستم از قبل همش پله بالا پایین کردم وسایل سنگین بلند کردم کلی بپر بپر و ورزش کردم 

من از صبح خونریزیم شروع شد نصفه شب ساعت ۳ درد شدید گرفتم رفتم دستشویی دیدم حجم خون زیاد با لخته ریخت تو کاسه توالت 

یه نیم ساعتی همونجور نشستم بعد بلند شدم دیگه از فرداش خونریزیم کمتر شد

انشاله که راحت دفع بشه و درد زیادی نکشی😔

گفتم چیه بیا بتعریف ذوق درکنیم😍

یه پستونک خریدم دادم بهش گفت این چیه اینو برا من خریدی منم میخندیدیم بعد گفت جدی براچیه گفتمش آزم + شده گفت الکی میگی گفتمش نه به خدا گفت پس آزت کو بهش نشون دادم میگه کجاش نوشته مثبت بهش میگم عددش نشون میده. شوک شد بغض کرد گفت دیگه باید خیلی به خودت برسی

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
بچه هاتوروخدا حلالم کنید اینجااز دردام میگم وصفحه هارو جلو میبرم ببخشید اخه هم میترسم هم کسی نیس ازش ...

خجالت بکش دختر اینجا نگی به کی بگی

منم مثل توام دردامو به مامانمینا نشون نمیدم 

نمیذارم اونا بفهمن اصلا قضیه اون بارداری و سقطمو بهشون نگفتم تازه گفتم اونم به خواهرام به مامانم نه چون تحمل دیدن زجر بچشونو ندارن

قبلا هم یه بار پام در رفته بود بهشون نگفتم 

همین جا درد و دل کن سبک شی

1645