1507
1520
ازمايش هاي مربوط به سقطو بده شوهرتم اگه از نداده بده 

دارم ديوونه ميشم 

به حق حضرت زهرا خدا روزي هيچ زني نكنه خيلي دردناكه من راضي بودم نه ماه درد بكشم اما بمونه برام 😔

ارزو دارم دق ميكنم از ديروز بدترم ديروز تو درگيري سونو و رفت وامد گذشت امروز از صب دارم دق ميكنم 😔

😢😢😢😢

خدا خودش کمکت کنه عزیزم

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
آزم مثبت شد عزیزم😘😘😘

مبارکهههه مبارکههه    

آرزو جون خیلی خوشحال شدم. از اون سری که بخاطر کیستت ناامید شده بودی به فکرت بودم ببین چه زود خدا جواب دعاهاتو داد.

انشاالله بارداری راحتی داشته باشی و صحیح و سالم بغل بگیریش.

چطوری به شوهرت گفتی؟ غافلگیرش کردی؟

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

مبارکهههه مبارکههه       آرزو جون خیلی خوشحال شدم. از اون سری که بخاطر کیستت ناامی ...

مرسی عزیزدلم

انشاالله به زودی قسمت خودت بشه

خدا یه حال اساسی بهم داد. گفت من باید بخوام من بخوام همه چی درست میشه

هنوز بهش نگفتم. شب آزمایش و بی بی رو بهش میدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
مبارکهههه مبارکههه       آرزو جون خیلی خوشحال شدم. از اون سری که بخاطر کیستت ناامی ...

اگر شد پستونک میگیرم میذارم کنار آز و بی بی بهش میدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1475
مرسی عزیزدلم انشاالله به زودی قسمت خودت بشه خدا یه حال اساسی بهم داد. گفت من باید بخوام من بخوام ه ...

مرسی عزیزم

آره واقعا حالا قشششنگگگ حالشو ببر  

چه هیجان انگیز، بعدش بیای برامون تعریف کنی عکس العملش چی بود  

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی عزیزم آره واقعا حالا قشششنگگگ حالشو ببر     چه هیجان انگیز، بعدش بیای برامون تعریف ...

باشه

اصلا یه حالی ام. تو شوکم

انشاالله این حال قسمت خودت بشه به زودی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسی عزیزم خیلی اذیتتون کردم تو این یه سال

مگه میخوای بذاری بری؟ هنوز کولیک مونده قد و وزن مونده شیر نخوردن مونده خخخخ

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  

نه بابا کجا ولتون کنم برم

حالا حالاها باید اذیتتون کنم😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432
ارزو دارم دق ميكنم از ديروز بدترم ديروز تو درگيري سونو و رفت وامد گذشت امروز از صب دارم دق ميكنم 😔

😔😔😔😔ميفهممت خيلي حال بديه الهي خدا ارامش بهت بده اينكه ميگي يه بارم اينجوري شده پس قبل اقدام به بارداري حتما ازمايشهاي سقط رو بده كه ان شا الله دفعه ديگه باردار شدي سالم برات بمونه

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت

آذرجون من خداروشکر نه لکه بینی دارم نه درد خاصی. 

بذارم هشت هفته برم سونو؟ فقط شنبه میرم آز تیرویید و anti tpo میدم. ویتامین دی رو بخورم؟ 

چقدر سوال شد😁😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مباركه عزيزم به سلامتي اين دوران رو طي كني

مرسی عزیزم

انشاالله قسمت خودت به زودی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهي لك بيني نشان از بارداري داره گاهي هم شروع پريوده شايد فردا بي بي بزني تشون بده يا صبر كن ببين ...

گفتم تا جمعه صبر کنم ببینم شروع میشه

البته به نظر خودم پریودیه چون چندماه پیشم دوفاستون خوردم دوروز فقط لک میدیدم بعد پریود شدم 

میگم حتما بدنم رو دوفاستون اینجور جواب میده

گیج شدم

مرسی عزیزم انشاالله قسمت خودت به زودی

نه ديگه غلط كنم با اين وضعيت ديگه پشيمون شدم همش استرس بكشم حالا چي بشه خدا نخواست ديگه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت
1476
اسپرم تا۵روز زنده اس بابا.

زهرا جون سلام حال و اوضاعت چطوره جواب ازت نيومد هنوز معلوم نيست سپيده كه همونsseeaaهست علايم خارج رحمي چه طور بود همش فكر ميكنم مال من اينطوري باشه ولي خوب لك و اينا ندارم درد يك طرفه هم ندارم ولي خيلي ميترسم تا فردا تكليفم چي ميشه حتي لك ندارم دلم خوش باشه داره ميفته خودش بلاتكليفي خيلي بده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت
دارم ديوونه ميشم  به حق حضرت زهرا خدا روزي هيچ زني نكنه خيلي دردناكه من راضي بودم نه ماه درد ب ...

عزيز دلم قوي باش تو بازم مادر ميشي انقد بخودت سخت نگير

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر تولدپسرمه ♥️خداياجونم ازت ممنونم كه منم مادرشدم  🙏
دارم ديوونه ميشم  به حق حضرت زهرا خدا روزي هيچ زني نكنه خيلي دردناكه من راضي بودم نه ماه درد ب ...

منم الان زنگ زدم بتام شده ۲۴۰ 

دکتره گفت برو بیمارستان باجوابت .الان برم دارو میده یعنی .بعد دوباره باید از بدم یابرم سونو واژینال ؟

بعد تاچندوقت جلوگیری باید بکنم؟

@samin11    

@آذر

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.
1514