1542
1480
قربونت برم شكر ... خيلي تهوع و سرگيجه دارم از زندگي افتادم ... بيچاره بچم ميخوام براش غذا درست كنم ي ...

آحی عزیزم عب نداره عوضش نتیجه اش شیرینه خدا برات حفظش کنه وبسلامتی دنیا بیاد.

وقتایی که حالت بهتره غذادرست کن براش. ان شاا...ویارت زودتر تموم شه.

منم هیچی عزیزم خدا فقط یه هفته طعم مامان شدن ونشونم داد فک کنم هنوز لایق نیستم 

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.
آحی عزیزم عب نداره عوضش نتیجه اش شیرینه خدا برات حفظش کنه وبسلامتی دنیا بیاد. وقتایی که حالت بهتره ...

ممنونم عزيزم ايشالله

اي جان اينجوري نگو ميدونم خيلي سخته ... ولي همين نشون ميده رحمت امادست معمولا بعد از اين جور اتفاقا سريع حاملگي اتفاق مي افته توكلت به خدا باشه و بدون حتما صلاح و مصلحتي توش بوده ... ايشالله به زودي دامنت سبز بشه و ني ني رو سالم بغل بگيري 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو دخملي دخمل😛
ممنونم عزيزم ايشالله اي جان اينجوري نگو ميدونم خيلي سخته ... ولي همين نشون ميده رحمت امادست معمولا ...

ان شاا...هرچی خیره پیش بیاد 

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

يه سوال بپرسم؟؟ من تا قبل از اقدام پريودم خيلي منظم بود ولي اين ٤ماه هي جلو و عقب ميشه چند روز !!!! ...

طبیعیه

پیش میاد

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.

سلام 

من امروز ۳۵ سیکلم هستم 

هیچ علامتی هم نه از پریود نه از بارداری ندارم

دو بار هم بی بی زدم روز های قبل که منفی بود 

حالا باز بی بی بخرم یا نه دیگه ؟

آهان راستی این ماه لتراکس و دوفاستون خورده بودم 

در این خاکـ /در این مزرعۀ پاکـ/به‌جز عشقـ/به‌جز مهر/دگر هیچ نکاریم ….

اصلا موقع تزریق درد نداشتم،اصصصلا ففط یه درد پری خیییلی کم ولی اون چیزارو داشت میکرد تو وحشتناک بو ...

پس حتما وارد نبوده طرف من اونا رو هم گذاشت داخل رحم منظورت همون لوله لس که مایع تزریق میکنه دیگه مثل درد پاپ اسمیر بود 

تو وصل هستی به بهشت ......گر وصل شوم بتو ...بهشت کشیده میشود به زیر پاهایم .....
سلام  من امروز ۳۵ سیکلم هستم  هیچ علامتی هم نه از پریود نه از بارداری ندارم دو بار هم ب ...

اگه از موعدت رد شده که باردار نیستی منفی اگه نه که صرر کن بعد موعدت بی بی بزن 

تو وصل هستی به بهشت ......گر وصل شوم بتو ...بهشت کشیده میشود به زیر پاهایم .....
8
نه عزیزم باز بودم😭😭اون چیزایی که میندازن تو بدن خیلی درد داره،نمیدونم چرا بی حس نمیکنن😭 خواهر با ...

برای زخم عنبر نسارا خیلی خوبه 

نزدیکی ام نکن 

یه دوره ام مترونیدازول استفاده کن

انشاله زود خوب میشی و مامان میشی

ممنونم گلم آره دختر من دیشب خیلی تکون میخورد.یعنی تا صبح درگیرش بودم.صبح ک پاشدم دیدم مدل شکمم از ه ...

میشم ۳۸ هفته تموم و تازه میرم تو ۳۹

همیشه یکی هست که دائم حواسش بهت باش.هیچ وقت نگران نباش
بتاش رشد نکرده احتمال خارج رحمی میده زهرا دیگه تازه باردار شده ساک دیده نشده یه چیزی تو تخمدانش دید ...

اي بابا:(😢😢😢

خدايااا شكرت... تو هميشه صداي منو شنيدي؛ تو همون علي كل شي قدير هميشگي مني
1601
زهرا چی شدی؟ رفتی آز؟

اره عزیزم رفتم عصری جواب میدنساعت۶

اي بابا:(😢😢😢

خوبی دوقلوهات خوبن؟عکسشون بزار یکم دلم باز بشه

بچه ها فردا انتقال دارم ..امشب چه کارهایی انجام بدم خوبه؟

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجونم دوقلوهامو برام حفظ کن..بسلامت بده بغلم🙏😍...میشه برای سلامت جوجه هام یه صلوات مهمونم کنی😘
پس حتما وارد نبوده طرف من اونا رو هم گذاشت داخل رحم منظورت همون لوله لس که مایع تزریق میکنه دیگه مثل ...

آره همون لوله ها،میچرخوند تو رحمم😭😭منم فقط جیغ میززدم

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پروردگارا! من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریائی خود نداری... من چون تویی دارم، و تو چون خودی نداری  
برای زخم عنبر نسارا خیلی خوبه  نزدیکی ام نکن  یه دوره ام مترونیدازول استفاده کن  ا ...

مرسی از راهنماییت عزیزم شب حتما میرم میخرم عنبرنسارا،الان دیگه خونریزی ندارم

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پروردگارا! من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریائی خود نداری... من چون تویی دارم، و تو چون خودی نداری  
1578