1648
1632
 سعی میکنم حتما شال بپیچم

منظورم از نظر تغذیه ای هست.زیاد مواد غذایی سرد نخور.یا اگر مبخوری حتنا گرمیجات در کنارش بزاری تو برنامت که خنثی شه

همیشه یکی هست که دائم حواسش بهت باش.هیچ وقت نگران نباش

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1522
منظورم از نظر تغذیه ای هست.زیاد مواد غذایی سرد نخور.یا اگر مبخوری حتنا گرمیجات در کنارش بزاری تو برن ...

سلام خوبی عزیزم

کوچولوهات خوبن؟

ایلیا شما هم شکمت اومده پایین؟

من امروز صبح ک بیدارشدم متوجه شدم مدل شکمم عوض شده

ی صلوات هدیه کنیم ب مادرای آسمانی
سلام خوبی عزیزم کوچولوهات خوبن؟ ایلیا شما هم شکمت اومده پایین؟ من امروز صبح ک بیدارشدم متوجه شدم ...

سلام عزیزم ممنون.تو خوبی؟نی نی خوبه؟ آره من هم شکمم پایین تر از قبل.و البته به من گفته هفته دیگ ۲۷ باید زایمان کنم چه طبیعی چه سز...اگر حرفش عوض نکنه دکترم

همیشه یکی هست که دائم حواسش بهت باش.هیچ وقت نگران نباش
چی شد؟ 

هیچی رفتم از عصری جوابش بیاد برم بیمارستان نشون بدم.دکتر گفت ببر اتاق معاینه نشون بده خودشون میدونن چکار کنن.

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.
سلام عزیزم ممنون.تو خوبی؟نی نی خوبه؟ آره من هم شکمم پایین تر از قبل.و البته به من گفته هفته دیگ ۲۷ ب ...

ممنونم گلم

آره دختر من دیشب خیلی تکون میخورد.یعنی تا صبح درگیرش بودم.صبح ک پاشدم دیدم مدل شکمم از هندوونه ای شده مثل ی توپ

گفتم حتما زایمانم نزدیک شده😑

یهو ترسیدم

خب شما تا ۲۷ دیگه ی هفته دیگه رو هم رد کردی آخرای۳۹ هفته میشی فکر کنم.بسلامتی و دل خوش انشاا...

ی صلوات هدیه کنیم ب مادرای آسمانی
1614
چی شد؟ 

برو از دیگه بابا دلم اب شد

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.
زهرا درد و خونریزی هم داری الان؟

لک قهوه ای دارم.دردم گاهی خفیف میگیره وول میکنه

سلام عزیزم ممنون.تو خوبی؟نی نی خوبه؟ آره من هم شکمم پایین تر از قبل.و البته به من گفته هفته دیگ ۲۷ ب ...

ایلیا مگه دومیت نیست؟

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
1641
پس لکه بینی داشتی پیگیر کارات بشو و ب ماهم خبر بده ک چیکار کردی عزیزدلم

ممنون از محبتت.

میگم  بهتون عزیزم.

سلام ثمین جونم خوبی  بالاخره رفتم دکتر شنبه گفتم بابا یه عکس رنگی برا من بنویسید اخه اگه لولم ...

عکس رنگی که باید روز ۸یا ۹پریود باشه دیگه از بتا لازم نیست من قبلش نزدیکی هم نداشتم اصن نپرسید عفونت داری یا ن ابن سینا هم انجام دادم 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس ۹۸..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..مامان شدن شکر خدای مهربون 
منظورم از نظر تغذیه ای هست.زیاد مواد غذایی سرد نخور.یا اگر مبخوری حتنا گرمیجات در کنارش بزاری تو برن ...

اهان . باشه عزیزم تمام سعیم میکنم 

میگم من اینماه ای یو ای کردم و بعدش دوفاستون خوردم سه روزه فقط روزی یه لک میبینم یعنی پریود شدم ؟

یکبازم حدود یکسال پیش دوفاستون خوردم دو روز فقط لک دیدم اما الان ۳ روزه و ای یو ایم کردم. 

انشاالله انشاالله تو هم به زودی یه بارداری سالم رو تجربه کنی

عزیزم مبارک باشه خواهری ، خدا معجزشو بهت نشون داد خیلی خوشحال شدم برات ، خدا دخترگلت رو حفظ کنه ،نی نی تو راهیتم به سلامتی بیاد بغلت 

خدایا زایمان همه مامانا راحت باشه دخترمنم سلامت بهم برسون میشه برام دعا کنین🌸🌸🌸،خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)
1645