1676
1605
اره فتال پل وكيسه زرد ام داشت نزديك هفت هفته بودم  دلم شكسته از ديروز سرم داره منفجر ميشه حالم ...

عزیزم میدونم از دست دادن جنین سخته منم هنوز بعدازیک سال یادم میاد اشک میریزم. به دعاهم اعتقاد دارم خانواده شوهرم خیلی برامون میگیرن تا حالا دوبار مجبور شدم برم و باطل کنم.اما یه چیزی خواهرانه بهت میگم از روی تجربه خودم،اینکه کارات به انتها نرسه یا برسه دسته خودته،ببین منم اون زمان پایان نامه ارشدم مونده بود یه ترم تمدید زدم استادم از ایران رفت و من موندم بدون استاد و هیچ کس موضوع پایان ناممو قبول نمیکرد.یه مدت افسرده شدمو مثل تو گفتم چرا کارام همش توش گره میفته ولی یروز تصمیم گرفتم خودم واسه زندگیم تلاش کنم و منتظر کسی نباشم.یه ماه تمام هرروز دنبال استادا بودم اخرش بهترین استاد دانشگاه قبولم کرد و زود بهم کد داد واسه دفاع و بهترین دفاع رو انجام دادم خیلی زودتر از دوستام مدرکمم گرفتم.بهم ثابت شد همه چی دسته خوده آدمه.اگه گره افتاده بیشتر تلاش کن تا بهش برسی. 

الان تو حامله شدی اونم دوقلو پس میتونی بازم حامله شی،طبیعی سقط شده پس از همین ماه میتونی بازم اقدام کنی.برو دنبال دلیلش و از لطف خدا ناامید نباس،یه یاعلی بگو و قوی تر شروع کن.ببخشید زیاد حرف زدم😄بالا منبر میرم دیگه پایین نمیام

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پروردگارا! من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریائی خود نداری... من چون تویی دارم، و تو چون خودی نداری  
همه چی خوبه.برو بکن توی چشم محمدتبار بگو چی رو میخواستی لاپرا کنی

میخواست هیستروسکپی کنه😄قشنگ ناقصم میکرد😄دکتر یدک گفت اصلا زیر بار هیستروسکپی نرو،لاپرا خیلی امن تره.تجربه شد برام حرف یه دکترو قبول نکنم

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پروردگارا! من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریائی خود نداری... من چون تویی دارم، و تو چون خودی نداری  

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

ارزو خوابت نمیبره از ذوق وهیجان واسترس .اره

از استرس اینکه بی بیم کاذب باشه

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
بخدا من آلزایمر دارم حالا چرا اینقدر نوبت دهیش طولانیه لامذهب

شلوغه بابا تا 8 شب مریض میبینه سرویسمون کرده

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
1677
آخی عزیزم خدایا هزاران مرتبه شکر😍😍😍😍 ،  راستی ترمه جون من چون خیلی لاغرم بعد 12هفتگی  ...

عزیزم چه جالب 😃😍

🌹خدا همیشه بهترینها را برایت میخواهد صبور باش و به خدایت اطمینان کن 🌹
مبارکه عزیزم😄ایشالا بارداری خوبی داشته باشی و یه نینی خوشگل بیاری برامون

مرسی عزیزم

انشاالله قسمت خودت به زودی

فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
سپیده ببین من بچه نیستم و از روی هوا هم حرف نمیزنم سرم ی اثبات علمیه دقیق روش نیست همین سارای خودمون ...

میدونم سارا رو ولی نمیدونم بلاخره یه جای کار میلنگه که نمیشه بخدا تو کف سارا موندم که چرا نمیشه دلیلش چیه نمیدونم ولی توام مطمعنم باید یه دارویی مصرف کنی مال تو شرایط بدنت خوبه فقط باید تشخیص دارویی خوب بدن برات

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا

Samin11@  سلام خوبی ثمین به نظرت میگم من چرا تخمدانم دوباره کیستش بزرگ شده ،اول بود ۵۰ میلی ماه پیش شد ۲۰ میلی من فقط ماه پیش ۲ تا hcg زدم این ماه شد ۶۰ میلی ،دیگه دکتر گفت ۲ ماه ال دی بخور فقط ،سونو بده ببینم از بین رفته ،بخاطر تنبلی تخمدان کیست بزرگ میشه  انقدر ؟ 

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدوارم همه خانمای چشم انتظار دامنشون سبز شه به امید خدااا❤❤                                                                     خوردیم‌ چو گنجشگ به دیوار بلورین ♤♤                    پنداشتیه بودیم که این پنجره باز است ☆☆
1668
چندروزه دارم عزیزم .از اول نداشتم. نگران نباش قرار نیس همه مثله من بشن ان شاا...بارداری سالمی داری

انشاالله

انشاالله تو هم به زودی یه بارداری سالم رو تجربه کنی

انشاالله انشاالله تو هم به زودی یه بارداری سالم رو تجربه کنی

ان شاا...عزیزم 

الان از دکتر وازمایش اومدم

دوخت سرویس اشپزخانه وسیسمونی نوزاد بانازلترین قیمت..    امید اول وآخرم خداست...یَدُالله فوقَ اَیدیکُم                                                          خدایا گفتی ناامید نباش روحرفت حساب کردم میدونم روقولت هستی.
[QUOTE=93356202]بچه ها من تازه وارد این تایپکم.... خیلی نگرانم هر کی میدونه جواب بده. من دو ماهه پری ...

سلام 

خانومی  این ثمین خانوم همونی هستند که از رو سونو ی قلب جنسیت نی نی رو حدس میزنن؟

سلام خوبین

ان شاا...عزیزم  الان از دکتر وازمایش اومدم

چی شد؟ 

1651