1608
1609
عزیزم موقع اقدام عقب و جلو شدن پریود طبیعیه  نشون میده بونت داره آماده میشه برای تنبلیت دارو ...

نه گفت دارو لازم نداره بهم فقط فوليك اسيد داد

گفت همه چي اكي هست برو هروقت باردار شدي بيا

ايشالله همه زودتر ني ني دار شن 🥰

آره منم امروز خیلی ناراحت شدم  هم برای زهرا هم کاترین هم هلیا مامان الهی که زودتر دلشون شاد ب ...

مامان هلیاچرا؟کدوم زهرا؟؟؟؟

مادربودن زيباترين شادي دنياست     ونميداني من چقدربه خاطرتوبه اشكهايم لبخندزده ام😊         شكرخدا مامان دوتاپيرهن پري👭دختراي مامان خيلي دوستون دارم💘خدايا كاري كن هرزني طعم مادر شدن روبچشه🙏🏻

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

ووی چه عکس خوشگلی،مبارکهههههههه،روزچندمه؟؟؟

5 روز عقب انداختم

مرسی عزیزم😘😘😘😘

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
وااااااااای خدایییییبا مثبته مثبت  بیا بغلم خوشگله خیلی مبارکت باشه فردا برو از  کی بی ب ...

رادمهرجان بهترین روزا،همین روزای آخرانتظاره،قدرشوبدون،خیلی انتظارشیرینیه

مادربودن زيباترين شادي دنياست     ونميداني من چقدربه خاطرتوبه اشكهايم لبخندزده ام😊         شكرخدا مامان دوتاپيرهن پري👭دختراي مامان خيلي دوستون دارم💘خدايا كاري كن هرزني طعم مادر شدن روبچشه🙏🏻
1613
آره منم امروز خیلی ناراحت شدم  هم برای زهرا هم کاترین هم هلیا مامان الهی که زودتر دلشون شاد ب ...

الهی آمین

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین😍😍😍😍😍😍خدایا عشقم و پرنسسای خوشگلمو برام حفظ کن🙏خیلی خیلی دوست دارم. شکرت
5 روز عقب انداختم مرسی عزیزم😘😘😘😘

خوشحال شدم برات عزیزم،اینباربی بیت خوب رنگ گرفته،یادمه اونسری دیرنشون داده بود انگار،سراولی

خوشحال شدم برات عزیزم،اینباربی بیت خوب رنگ گرفته،یادمه اونسری دیرنشون داده بود انگار،سراولی

مرسی عزیزم

آره خداروشکر

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قوربونت بشم منم خوبم 😍😍😍اونام خوبن خاله جونی پدر مامانشونو درمیارن  دلم برات یه ریزه شده بو ...

فاری چیکارامیکنی؟؟؟هلناوفاطمه چطورن؟؟؟اسم دومی هلنابود درسته؟؟؟از خانم طلاچه خبر؟؟؟

برا عکس رنگی چندم سیکلم برم پیش اون دکتر ک برام فرستادی.حتما باید دکتر تودفترچه بنویسه عکس رنگی و ک ...

بخدا هیچی یادم نمیاد دقیق ولی همون دوم سیکلت که بری جای خادم 

بعد اون مینویسه بری 

فکر کنم باید بین هفتم سیکلت تا دهم بری بازم از بچه هاییکه تازه عکس رنگی گرفتن بپرس 

تو وصل هستی به بهشت ......گر وصل شوم بتو ...بهشت کشیده میشود به زیر پاهایم .....
8

هلیا مامان بتاش چند شد؟؟؟

تو وصل هستی به بهشت ......گر وصل شوم بتو ...بهشت کشیده میشود به زیر پاهایم .....
عشقم مردا نفهم ترین موجودات کره ی زمینن تو از حرف مرد که نباید ناراحت بشی دلداری دادنشونم به درد لای ...

خواهر شوهرم گفته 

رخ بده قشنگ ترین اتفاق زندگیم منتظرم    
رادمهرجان بهترین روزا،همین روزای آخرانتظاره،قدرشوبدون،خیلی انتظارشیرینیه

اره ولی یکم استرس دارممممم

همش فکر میکنم کارام مونده

1601
منم درد وحشتناک داشتم خیلی دردناک بود خیلی.چقدر گرفت؟

خاک بر سر محمدتبارو همین ازادبخش😒همین لعننی گفت چسبندگی داری دیگه😭 دیگه نمیرم دکتر😭 ثمین زخمامو چه کنم؟ نزدیکی نکنم؟ این ماه صدتومن پول دارو گیاهی دادم😄حیفه

فردا باید برم عنبرنسا بخرم واسه زخمام

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پروردگارا! من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریائی خود نداری... من چون تویی دارم، و تو چون خودی نداری  
عززززززیزم😔😔 خیلی درد داشتی؟ حتما چسبندگی داشتی؟  درسته خیلی سخت بوده ولی انشاله که ثمرش خو ...

نه عزیزم باز بودم😭😭اون چیزایی که میندازن تو بدن خیلی درد داره،نمیدونم چرا بی حس نمیکنن😭 خواهر با این زخما این ماهم پرید😄کلی دارو گیاهی خوردم حیف شد😄

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پروردگارا! من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریائی خود نداری... من چون تویی دارم، و تو چون خودی نداری  
برا عکس رنگی چندم سیکلم برم پیش اون دکتر ک برام فرستادی.حتما باید دکتر تودفترچه بنویسه عکس رنگی و ک ...

عزیزم به من گفتن روز اول تا سوم پری بیا واسه نوبت،روز ۸ پری هم نوبت زد واسه عکس

هزیمه ام سیصد شد اینجا که من رفتم،

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینم عکس بعدش

مبارکه عزیزم😄ایشالا بارداری خوبی داشته باشی و یه نینی خوشگل بیاری برامون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مبارکه عزیزم😄ایشالا بارداری خوبی داشته باشی و یه نینی خوشگل بیاری برامون

منم رفتم عکس اونقدری درد نداشت فقط مثل پریودی موقعی که اون مایع تزریق شد دردم گرفت 

حتما بسته بوده یا گرفته بوده که اینقدر درد داشتی

1611