1648
1632
حرف الکی نزن ثمین یه چیزی بگم درسته تو 16 بار ای وی اف کردی اصلا 20 بار ای وی اف کردی ولی وقتی اصول ...

سپیده ببین من بچه نیستم و از روی هوا هم حرف نمیزنم سرم ی اثبات علمیه دقیق روش نیست همین سارای خودمون اینبار 16میلیون هزینه ی پانکچر و سرمش شد بازم منفی شد طرازی کلا به همه ی مریضاش سرم تجویز میکنه من رفتم پیش توکلی که بهترین ایمونولوژ تهرانه آزمایشاتمو نشونش دادم حتی دوبار ازمایش ایمنیم رو گفت تکرار بکن گفت سرم اصلا به درد شما نمیخوره توی سمینارهایی که توی خارج از کشور هم میریم برا مریضا تجویز نمیشه  یکی از دوستام مشکل ایمنیش از منم بدتر بود و براش تجویز نشد توی المان و هفته ی دیگه زایمانشه .و بچش هم صحیح و سالمه/حتی پردنیزولون رو هم تا هفته ی 8 بهش داده بودن و بعد قطع کردن.من پیش رزاقی هم رفتم گفت شما سرم لازم ندارید سرم مثل قرص مسکن و استامینوفن ی تلقینه مریضا میان اصرار میکنن ما هم مجبوری میدیم ولی بهشون میگیم اصلا فایده نداره .سپیده اینهمه سال خرج کردم و در به در دکتر بودم به نظرت برا پولشه پی این سرم نبودم؟بخدا پیش 2تا از بهترین ایمونولوژ ها رفتم پیش طرازی و رزاقی و دکتر خودم رفتم که دکتر رزاقی قبولش داشت طرازی گفت من کلا به همه ی مریضا بعد یکبار سقط میدم سرم روبقیه هم گفتن تو نیاز نداری به سرم به نظرت من چه کنم خواهر؟

به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشتغم هم میگذرد....
بیار هرچی مدرک داری بشین مرتب کن اونایی که بنظرت پایینه رو هم دورش خط بکش  واسه خودتم بیار&nbs ...

نه پیش طرازی یا عارفی نمیرم .میخوام بیام لیزر از اونورم بیام پیش یارقلی

آ باریکلاااا  میدونم خودت و همه دکترای که میری میگن سرم لازم نداری ولی اگرم خواستی باز انتقال ...

من غلط بکنم باز انتقال بدم 19 تیر شار ژ فریزم تموم میشه و من حتی قصد شار ژ مجدد رو ندارم

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

ثمين من رفتم سونو گفت هيچي نيست  بقايام نيست  من ام لخته بزرگ دفع نكردم ،يعني تو اين سن ...

ای وای تو چرا سقط کردی؟مگه نگفتی جنین. دیده شد؟من تو۵/۶هفته بود سقطم.مث پریود بود.ولی لخته غلیظم ازم اومد

1613
فداااات عزیزم

ای جان زایمان کردی 🤗مبارک باشه قدمش پر خیر و برکت باشه 😍😍😍

به عشق خدا زندگی کن 🥀                     ‌‌‌‌‌‌‌‌‌                        ........         تا خدا هم به عشق تو                                                       ............        خدایی کند🌷       
ثمين من رفتم سونو گفت هيچي نيست  بقايام نيست  من ام لخته بزرگ دفع نكردم ،يعني تو اين سن ...

درک میکنم حال الان تو خدا صبر بده😔😔

ولی من که سقط کردم کاملا مشخص بود تو ۶ هفته بودم یه چیزی شبیه جفت هم روز بعدش دفع کردم مگه میشه اینجوری 

به عشق خدا زندگی کن 🥀                     ‌‌‌‌‌‌‌‌‌                        ........         تا خدا هم به عشق تو                                                       ............        خدایی کند🌷       
ممنون ولي الان تاپيكا رو ميخونم كه بتا ثابت بوده ترسيدم اكثرشون خارج رحمي بوده خيلي نگران شدم 😔😔😔

منم دقیقا از همین میترسم برات نتونستم دهنمو وا کنم بگم

8
سلام قربانت خواهر خوبیم شکر ،، شکر محمدحسین هم خوبه امروز ۵سی سی کردن شیرشو خدارو هزار مرتبه شکر هن ...

وای خدا جونم😍ماشالا چه ماهه،فاطمه زهرا نگهدارش

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پروردگارا! من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریائی خود نداری... من چون تویی دارم، و تو چون خودی نداری  

بچه ها من عکس گرفتم ولی مرررردم و زنده شدم اینقد جیغ زدم گلوم درد میکنه😭😭😭

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پروردگارا! من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریائی خود نداری... من چون تویی دارم، و تو چون خودی نداری  
زودتر شدن پری یعنی رحم داره آماده مبشه برای بارداری انشاالله

واقعا من همیشه سر موعد میشدم ولی الان ۴ روز زودتر شدم 🙄🙄

درک میکنم حال الان تو خدا صبر بده😔😔 ولی من که سقط کردم کاملا مشخص بود تو ۶ هفته بودم یه چیزی شبیه ...

واقعا نميدونم من يك ساعت بعد خونريزيم سونو شدم اما گفت هيچي نيست اصلا كلا منكر اين شد باردار بودم ك سونو قبلي بش نشون دادم ،قبلش ام لك داشتم اما لخته اي ك شبيه سقط باشه نه خونريزي امروز بود ك اونم رقيق بود با لخته ريز وابكي نميدونم واقعا😔

دلم شكسته خيلي زياد

ای وای تو چرا سقط کردی؟مگه نگفتی جنین. دیده شد؟من تو۵/۶هفته بود سقطم.مث پریود بود.ولی لخته غلیظم ازم ...

ساك بود فتال پل بود كيسه زرد بود نموند ولي نميدونم چرا 

علت سقط شما چي بود؟اصلا من چرا سقط كردم 😭

1641
از مربيم پرسيدم گفت خيلي خوبه اتفاقا 😬 نيم ساعتش با بند تي ار ايكسه باقيش ميدوني فك كنم شبيه پيلاتس ...

اااا چه خوب پس🤔🤔🤔👌🏽👌🏽👌🏽

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوقلوهای نازنینم...دختران دلبندم..به خاطر شما هم شده هميشه آبي می مانم🌊به خاطر شما هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد🌸دلم ميخواهد زودتر دستهايتان را بگيرم🤰🏼زودتر روي دستهايم تكانتان دهم تا بخوابین🤱🏼زودتر برايتان با زبان كودكانه قصه بگويم،بهانه بگيرین و من كلافه شومبريزین،بپاشينو من حرص هايم را سر بيخيالي خالی كنم
مرررررسی عزیزم فداااااات

جیگری تبریک میگم زایمان کردی😍😚

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوقلوهای نازنینم...دختران دلبندم..به خاطر شما هم شده هميشه آبي می مانم🌊به خاطر شما هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد🌸دلم ميخواهد زودتر دستهايتان را بگيرم🤰🏼زودتر روي دستهايم تكانتان دهم تا بخوابین🤱🏼زودتر برايتان با زبان كودكانه قصه بگويم،بهانه بگيرین و من كلافه شومبريزین،بپاشينو من حرص هايم را سر بيخيالي خالی كنم
چقدر بیشعوره..لعنت ب این مادرشوهرا ک میخوان خودشون رو نشون بدن! برن ب درک الان بچه بهتره..

از بیشعور هم بیشعورتره

این یه هفته ای که پسرم مریض بود انقد اذیتم میداد که وقتی شوهرم میومد انقد گریه میکردم بغلش تا اروم بشم.

خدا لعنتش کنه.

الحمدالله پسرم خوبه، تقریبا خوب شده دیگه

خداروشکر

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام   
1628