1147
44
پدر مارو در اورده پدرم قشنگ وکیل مدافع شوهرمه دیگه تا وقتی ک هست مهدی حرفی نمیزنه اگه خدایی نکرده ...

خوب حتما شوهرت خوبه که بابات هم هواشو داره خدا سایه پدرمادرتو از سرت کم نکنه ببین شوهرت چه کیفی میکنه ها 😎😎😎😎

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼
انشالله خدا بزودی یه فرزند سالم و صالح بهتون میده گلم غصه نخور

مرسی عزیزم اوایل خیلی غصه میخوردم اما الان چندماهیه دیگه برام مهم نیست. ....هیچکس درک نمیکنه آدمو تواین موردمنم توقعی ندارم از کسی .... شوهرم هم گناه داره میخوام آگه بشه برم سرکار درسم هم ادامه بدم بچه رو بیخیال شماها خیلی خوبین بخدا چقدر آمپول میزنین دارو میخورین هزینه میکنین به بدنتون فشار میارین آخرشم معلوم نیس جواب بده یا ن 😐 من هنوز آمادگیش رو ندارم برا اینکارا از هیچ لحاظ. ....

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1156
این رحمم هم یا ازینور بوم میفته یا از اونور بوم😀😀😀مرسی گلم، پیگیری میکنم، توکل برخدا، 

خخخخ هنوز دکترامو نگرفتم ایشالله بعد دوباره ویزیتت میکنم 😅عزیزم انشالله همین ماه مامان شده باشی 

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼
خدا میگه از تو حرکت از من برکت با یکجانشینی و دست رو دست گذاشتن چیزی درست نمیشه تا بنده نخواد خدا وا ...

من از9ماه بعد عروسی بچه میخواستم دیگه. ....ولی حق با شماست اگرخدا بخواد بعداز عید میرم نامه از دکترمیگیرم بره پیش اورولوژ خودم فکرمیکنم از واریکوسل باشه

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶
منو؟؟؟؟؟ چرا؟ تحفه نیستم فاطیما،یه دختر لاغره زشتو هستم 😂😂

منم دوس دارم ببینمت 😍😍😍😎

1140
من از9ماه بعد عروسی بچه میخواستم دیگه. ....ولی حق با شماست اگرخدا بخواد بعداز عید میرم نامه از دکترم ...

انشالله که زودتر نتیجه میگیری گلم امیدتو از دست نده خودتم خوب کاری میکنی میری دکتر اول و اخر فقط خداست ولی دکترها هم وسیله ای هستن که خدا مارو به خواستمون برسونه انشالله که زودتر مامان میشی گلم 

منم دوس دارم ببینمت 😍😍😍😎

ببخشید توروخدا

شوهرم طلاقم میده 😁😁😁

اصلا تو گوشیم عکس ندارم از خودم

حالا اگه خیلی اصرار داشتین تو تل براتون عکس میزارم ولی اینجا واقعا نمیتونم

بازم ببخشید 😳😳😳

انشالله که زودتر نتیجه میگیری گلم امیدتو از دست نده خودتم خوب کاری میکنی میری دکتر اول و اخر فقط خدا ...

مرسی عزیزم انشاءالله به همه خواسته هات برسی وخیلی زود مامان بشی من این هفته میرم مشهد به نیت همتون نماز میخونم ودعا میکنم لیست اقدامی های این تایپیک خالی به 🙏🙏🙏🙏

آره خواهر فردا میرم، میگم آرزو پس چرا بی بی رنگ نمیگیره؟!

والا نمیدونم خواهر

کلا به بی بی اعتمادی نیست

خداجون برای تو غیرممکن وجود نداره... غیرممکن های زندگیمونو ممکن کن   
ببخشید توروخدا شوهرم طلاقم میده 😁😁😁 اصلا تو گوشیم عکس ندارم از خودم حالا اگه خیلی اصرار داشتین ...

منم دوس دارم ببینمت

1103
نمیدونم .شاید انتقالای بعدیم به این راحتیا مثبت نشه ...اگه با پرد حل شه خوبه ولی با سرم؟؟ابدا بتونم ...

عزيزم منم سه بار سقط داشتم تازه سقط اخرم كه خيلي بد بود هفته م بالا بود تو ١٥ هفته قلب بچه م وايساد ازمايشات سقط مكرر رو دادم الان ٧ دوره سرم دارم با بيمه تامين اجتماعي هر دوره ش ميشه ٤٠٥ تومن دو ميليون قيمت آزادشه 

اگه بيمه داري غصه نخور خيلي كمتر از دو ميليون ميشه دعا كن اگه مشكلي هست همين ايمني باشه كه خيلي راحت با دارو قابل حله البته فك كنم شما بايد هيسترو هم بشي حتما اين دفعه بيا تهران اول بررسي شو كامل بعد حالا انتقالت رو برو همون مركزي كه جنينات هستن 

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزيزم منم سه بار سقط داشتم تازه سقط اخرم كه خيلي بد بود هفته م بالا بود تو ١٥ هفته قلب بچه م وايساد ...

انشاالله به سلامتی زایمان کنی و نی نی نازتو بغل کنی😍😍😍

عزیزم این چه حرفیه مطمئن باش همه ننه میشیم😃....من 25سالمه اولش خواستم باردار بشم 3ماه بعد حامله شدم ...

میفهمم چی میگی.ولی حداقلش شما ۲۵ سالته.میدونی امسال نشد سال دیگه.فقط باید دنبال درمان باشی.

من ۴۰ سالمه.ذخیره م اومده پایبن.چقد واقعا فرصت دارم.؟شوهرمم وضعیتش افتضاحه.هیچ جورم بهتر نمیشه.قراره چند روز دیگه از بده.حتی یه درصدم فرق کنه واقعا خوشحال میشم.

دوستان توروخدا برام دعا کنید زودتر مامان بشم.ان شاالله خدا همه رو حاجت روا کنه.  
انشاالله به سلامتی زایمان کنی و نی نی نازتو بغل کنی😍😍😍

ممنونم عزيزدلم فدات خدا دختر گلتو واست حفظ كنه و دوباره به زودي مامان شي😘💕

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بستگی به آناتومی بدن و کجا بودن جنین توی رحم داره من توی ۹ ماهگیم شبیه ۶ یا ۷ ماهه ها بودم. اما پسر ...

آخه من عرضی هم چاق نمیشم...من خودم یکم تپلم همیشه همه بهم میگفتن حامله شم دیگه میترکم..ولی تابه الان تغییری نکردم.من از خدامه چاق نشما ولی خب بعضی وقتا نگران رشد پسرم میشم

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😘😘😍😍امیر علی من و باباییش تو رااااهه😘😘😍😍
1170