1177
44
خخخ خوااهر چه کنم من ماههاست ک با عرض پوزش 5 روز اول پریود قیری هست، بعد شروع میشه، الانم دو شبه پرو ...

شاید رحمت سرد شده اخه اینا یکی از علائم رحمه سرده انگار .

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼
واقعا؟؟؟؟عمل چي بود ابجي؟؟؟؟فك كنم قديم سزارين ها عمودي بودن ميدونستي

طحالمو در اوردم

عملش سنگین نبود ولی برش عمودی خیلی بده خیلییییی

هنوزم جاش هست

دوهفته بعدش نزدیکی داشتم

👼🏻 رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 👼🏻

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

فدات شم خداروشکر خوبم ابروهات بهتره😊گفتی تابه تا شده؟ترمیم کن 

اسمشم نیار

همین گهی ک هست بمونه

ترمیم عمرا نرم

هنوز درد دارم

1156
طحالمو در اوردم عملش سنگین نبود ولی برش عمودی خیلی بده خیلییییی هنوزم جاش هست دوهفته بعدش نزدیکی ...

من اپاندیسمو عمل کردم دراوردم شوهرم همش به مامانم میگه دخترت ناقص بود دادینش به من گولم زدید😁😁😁😁😁بچه پررو

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼
خوبی فاطمه جونم، مرسی ک جویای احوالمی، لکم از قیری ب لک ساده رسیده با شیاف البته، بی بی میزنم اصلا ...

خب اذر شاید واقعا ننه ای

ای خدا یعنی میشه 😍😍😍😍😍

اسمشم نیار همین گهی ک هست بمونه ترمیم عمرا نرم هنوز درد دارم

وای ینی انقد درد داره ؟کاش بهتربشه و زیاد مشکلش تو چشم نباشه 

شاید رحمت سرد شده اخه اینا یکی از علائم رحمه سرده انگار .

واللا حسنا من ی پودری بود ک واسه رحم سرد درمان بود گرفتم خوردم فرقی نکرد اصلا،  نمیدونم ک، تو پریودی هم اصلا سردی نمیخوردم و رعایت میکردم، 

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1189
شوهرمنم میگه وقتی میخواستم ازدواج کنم قبلش همه مشکلات و همه اتفاقاتی که تو یه زندگی مشترک میفته رو ب ...

هرچی تحقیق میکنم بیشتر نا امید میشم فکرنکنم راهی به جز آی وی اف باشه تحرک صفر رو نهایت بشه15تا برد بالا ....حالا به فرض واریکوسل باشه شوهر من عمل نمیکنه😐با اینکه بیشتراز من بچه دوست داره!!!!

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶
@نبات7   ابجي انقد لاغر شدم چكاركنم؟؟؟؟امروز پرناتال خوردم ي دونه از هفته ديگه ميخام ليدي ميل ...

طبیعیه مهشید

منم سریع کم کردم،مخصوصا تو چون کمک نداری خیلی شرایطت سخته و تند تند کم میکنی

مولتی ویتامین و آهن رو تا 3ماه بعد زایمان باید بخوری

کلسیمم تا پایان شیردهی باید بخوری

باز الان خوبه،یه مدت دیگه موهاتم ریزش پیدا میکنه،برای من که وحشتناکه ریزشش،هرشب یه قرص زینک میخورم ولی بی فایده ست

آیو دی رو نمیدونم مهشید،از مرکز بهداشت بپرس

واللا حسنا من ی پودری بود ک واسه رحم سرد درمان بود گرفتم خوردم فرقی نکرد اصلا،  نمیدونم ک، تو پ ...

برو عطاری بپرس ببین چی خوبه من خودم تو پریودی همش چای کوهی میجوشونم میخورم هم واسه گرماش خوبه هم واسه اینکه عفونتو ازبین میبره .یه روغن گرم مث سیاهدونه یا دارچین یا بادوم تلخ بگیر مدام بمال زیر شکم و تخمدونات حتی پایینه کمرت هم خوبه بمالی 

من اپاندیسمو عمل کردم دراوردم شوهرم همش به مامانم میگه دخترت ناقص بود دادینش به من گولم زدید ...

با پشت دست بزن تو دهنش😁

من انقده خودمو بالا نگه میدارم 😂😂😂

خب اذر شاید واقعا ننه ای ای خدا یعنی میشه 😍😍😍😍😍

یعنی واقعا میشه فاطمه؟ میشه منم ننه بشم؟ من 7سال بخاطر ی مشکلی عذاب کشیدم، خدا کنه ننه بشم دیگ، 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1184
هرچی تحقیق میکنم بیشتر نا امید میشم فکرنکنم راهی به جز آی وی اف باشه تحرک صفر رو نهایت بشه15تا برد ب ...

عملش که سخت نیس 

یعنی واقعا میشه فاطمه؟ میشه منم ننه بشم؟ من 7سال بخاطر ی مشکلی عذاب کشیدم، خدا کنه ننه بشم دیگ،  ...

الهی امین

شدن که میشه

کار نشد نداره 

فقط زمانش اگه جور شه بیفته جلو عالی میشه 🌺🤲🤲🤲

برو عطاری بپرس ببین چی خوبه من خودم تو پریودی همش چای کوهی میجوشونم میخورم هم واسه گرماش خوبه هم واس ...

اون پودر از ترکیب چن گیاه بود ک گرفتم خودم آسیاب کردم عطاری هم گفت عالیه، سیاهدانه هم گرفتم چن بار مالیدم ب زیر دلم، فلفل هم میخوردم، دیگ ی مدت از بس گرمی خوردم زد خارش گرفتم، 😑😑😑😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی امین شدن که میشه کار نشد نداره  فقط زمانش اگه جور شه بیفته جلو عالی میشه 🌺🤲🤲🤲

ان شاءالله گلم، خدا دامن همه رو سبز کنه ماهم داخلشون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1178