1147
648
اره عزیزم ۷نیم شب بهتون خبرشو حتما میدم  دعا کنید برام دکتره بگه عمل کنه یا دارو بخوره حاضرم ...

انشاالله که همه چی همونطور که دلتون میخواد پیش بره

خداجون برای تو غیرممکن وجود نداره... غیرممکن های زندگیمونو ممکن کن   
البته مهشید تو لکه بینی داری نباس نزدیکی کنی من بعد اون سقطم تا دوماه بدم میومد از شوهرم بس ک درد ک ...

اره ميدونم فدات ميخام اطلاعات جم كنم اخه بلدنيستم چيزي

دعا كن ....💫دعا كن شايد بزرگترين آرزوي تو كوچكترين معجزه خداوند باشد.،،، 

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

اره ميدونم فدات ميخام اطلاعات جم كنم اخه بلدنيستم چيزي

سلام مامانی خوبی گل پسر حالش چطوره ؟خودت بهتری 

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼
1158
دوشنبه از دادم بتا 1 بود ولی هنوز پری نشدم😑😑😑

امیدت بخدا باشه قبلا که انگار سابقه داشتی پس شاید بارداری 😍😍😍😍ای جونم امسال خیلی از بچه های تاپیک نمیتونن درست خونه تکونی کنن بار شیشه دارن 😍

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼
چون مشكل تو سقطه در هر صورت مثبت ميشي اين جاي شكرش باقيه احتمالا مشكل خود ايمني داري پس ميزنه جنين ...

نمیدونم .شاید انتقالای بعدیم به این راحتیا مثبت نشه ...اگه با پرد حل شه خوبه ولی با سرم؟؟ابدا بتونم بگیرم .میدونی هر سرم چنده؟/بیشتر از دو میلیون .

مشکل اینع خودش نمیگیده باید زور پشتش باشه..فعلا که بیخیالشم 

الان بهتری عزیزم؟میگم کاش جنین ک ازت سقط شدومیبردی ازمایش .ما همه چیزمون خوبه و معلوم نشده چرا هی سقط میکنم ایندفه پردنیزول و ....اینا داده ولی زبونم لال خدایی نکرده گفت اگر باز سقط شد محصول سقطو ببریم ازمایشگاه ژنتیک تا ازمایش کنن دقیق میفهمن مشکل چیه البته گفت ۶ یا ۷ تومن هزینشه 

1140
عه پری نشدی هنوز🤔 علایم چی تو دست و بالت داری؟؟ راستی اذر لک هاش قطع شد؟ بازم بی بی زد؟

خوبی فاطمه جونم، مرسی ک جویای احوالمی،

لکم از قیری ب لک ساده رسیده با شیاف البته، بی بی میزنم اصلا رنگ نداره همون هاله س، ولی ثانیه اول میفته، بقیه فقط دمای بدنم بالاس، اصلا سردم نمیشه تو هوای سردم، من خیلی سرمایی ام، همین،

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی فاطمه جونم، مرسی ک جویای احوالمی، لکم از قیری ب لک ساده رسیده با شیاف البته، بی بی میزنم اصلا ...

از قیری به ساده🤔🙂جالب تعریف کردی انشالله که بارداری اذرجون😍😍

مشکل اینع خودش نمیگیده باید زور پشتش باشه..فعلا که بیخیالشم 

دوتا فوش اساسی بش بدی میپره میاد خودش تو دلت، خودش منتظره مامانش ی خانم موفق از همه جهت باشه، تا پز مامان خوشگلشو بهمه بده،

دیوونه بخدا من هم سن تو بودم منتظر میموندمو هدفهامو پیگیری میکردم، ولی چه کنم ک وقتی همسن تو بودم تا پارسال تو عذابی بودم ک خانواده شوهرم انداخته بودنم،  الانم ک سر وا کردم باید زود بچه بیارم ک دیر نشه واسه دومی لااقل، 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم .شاید انتقالای بعدیم به این راحتیا مثبت نشه ...اگه با پرد حل شه خوبه ولی با سرم؟؟ابدا بتونم ...

مگه خود ایمنی داری؟

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
... معجزه ی خدا !!! بالأخره اومدی !!!... 
584
امیدت بخدا باشه قبلا که انگار سابقه داشتی پس شاید بارداری 😍😍😍😍ای جونم امسال خیلی از بچه های تاپی ...

آره

من سابقم خرابه😥😥😥

انشاالله

دوتا فوش اساسی بش بدی میپره میاد خودش تو دلت، خودش منتظره مامانش ی خانم موفق از همه جهت باشه، تا پز ...

خب پاشو برو یک از بده تکلیفت مشخص بشه چرا خودتو اذیت میکنی 

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو وصل هستی به بهشت ......گر وصل شوم بتو ...بهشت کشیده میشود به زیر پاهایم .....
از قیری به ساده🤔🙂جالب تعریف کردی انشالله که بارداری اذرجون😍😍

خخخ خوااهر چه کنم من ماههاست ک با عرض پوزش 5 روز اول پریود قیری هست، بعد شروع میشه، الانم دو شبه پرو میزنم لک هستم فقط باید استراحت کنم بلکه اون لک هم قطع بشه، 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی فاطمه جونم، مرسی ک جویای احوالمی، لکم از قیری ب لک ساده رسیده با شیاف البته، بی بی میزنم اصلا ...

انشاالله که ننه ای. فردا میری آز؟ 

واقعا؟؟؟؟عمل چي بود ابجي؟؟؟؟فك كنم قديم سزارين ها عمودي بودن ميدونستي

فک کنم یه بار گفت طحالشو عمل کرده چون خواهر شوهر منم طحالشو عمل کرد از زیر سینه تا بالای ناف بخیه بود

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روی پیشونی فرشته ها نوشته هر کی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧👧بار الهی شکرت خدایا چشم هیچ زنی رو منتظر نی نی نذار نی نی منم به سلامت بذار تو بغلم رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
1170