1147
1226
اینقد دلم پره که از بغض گلو درد گرفتم..منتظرم برم خونه خودم یه دل سیر گریه کنم. دور بشم از همه .از ...

بخدا الان دارم پستارو میخونم دارم گریه میکنم اکثراسختی کشیدیم ولی خب شما بیشتر درگیر بودید اگه نگم کاملا اما کمی درکتون میکنم واسه همین میفهمم الان چه دل پردردی دارید خدا هممونو کمک کنه ویه گوشه چشمی بهمون بکنه فرزندصالح و سالم نصیبمون کنه انشالله 😔😔

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

خوش بگذره عزیزم با کی میرین؟ چند روزه

فدات عشقم

با مامانم اینا

10 روز احتمالا

گرنگهدار من آنست که من میدانم..... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😊😊😊خدایا یه آجی یا داداش برا دخترم لطفا😍😍😍مرسی. عاشقتم
سارا ابروهامو دوس ندارم تا به تا شده 😭😭

عکس بده ببینیم

گرنگهدار من آنست که من میدانم..... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😊😊😊خدایا یه آجی یا داداش برا دخترم لطفا😍😍😍مرسی. عاشقتم
1156

امروز سوره حشر به نیت حاجت روایی همه بچه ها خوندم و دراخر واسه خودم انشالله هرچی خیره پیش بیاد 

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼
امروز سوره حشر به نیت حاجت روایی همه بچه ها خوندم و دراخر واسه خودم انشالله هرچی خیره پیش بیاد 

ممنونم عزیزم

انشاالله حاجت روا شی

1233
ممنونم عزیزم انشاالله حاجت روا شی

سلام خواهرگلم انشالله به همچنین 

فردا وقت دکتر داره؟ 

اره عزیزم ۷نیم شب

بهتون خبرشو حتما میدم 

دعا کنید برام دکتره بگه عمل کنه یا دارو بخوره حاضرم یکسال دارو بدم بهش ولی طبیعی بشم

خدایا خودتفقط میتونی مشکلمو حل کنی نه دکتری نه دارویی😔😔

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
سلام عزیزم قربونت تو خوبی روبراهی؟

فدات شم خداروشکر خوبم ابروهات بهتره😊گفتی تابه تا شده؟ترمیم کن 

فدات شم خداروشکر خوبم ابروهات بهتره😊گفتی تابه تا شده؟ترمیم کن 

حسنا چطوری 

اینماه میخوام تاپیک بترکونیاااا باید مثبت بشی

شب عیدی دلمونو شاد کن

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
1167
اره عزیزم ۷نیم شب بهتون خبرشو حتما میدم  دعا کنید برام دکتره بگه عمل کنه یا دارو بخوره حاضرم ...

انشالله که راحت درمان بشه وزودخبرای خوش ازت بشنویم 

حسنا چطوری  اینماه میخوام تاپیک بترکونیاااا باید مثبت بشی شب عیدی دلمونو شاد کن

واااای توروخدا دعا کن انشالله که دعای شما درحق منم اجابت بشه خداازدهنت بشنوه و برام بمونن 

من انقدر به خدا امیدوارم که از همین الان اعمال ماه اول بارداریو انجام میدم و میدونم خدا خیلی خیلی مهربونه انشالله که لطفش شامل حال هممون بشه 

برا بخیه هات مشکل پیش نمیاد 😁 مهشید من پارسال جراحی شکمی داشتم از زیر سینه تا روی ناف عمودی جر خور ...

واقعا؟؟؟؟عمل چي بود ابجي؟؟؟؟فك كنم قديم سزارين ها عمودي بودن ميدونستي

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر تولد يكسالگي پسرمه ،،،،اخي يادش بخير پارسال اين موقع برا تموم شدن تيكرم لحظه شماري ميكردم💋❤️❤️❤️❤️❤️❤️
ممنونم عزیزم انشاالله حاجت روا شی

عزیزم ازمایش دادی؟پریود که نشدی؟

1241