1147
44

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156
قیافشو پاشو بزن خب 😂

فاطيما ابروهات چه خبر

اون شب رفتي؟ تعريف كن😅

اي نامرد روزگار من نديدم اخر

به خاطر تو هم شده هميشه آبي می مانم🌊به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد🌸دلم ميخواهد زودتر دستهايت را بگيرم🤰🏼زودتر روي دستهايم تكانت دهم بخوابی🤱🏼زودتر برايت با زبان كودكانه قصه بگويم،بهانه بگيري و من كلافه شومبريزی،بپاشيو من حرص هايم را سر بيخيالي خالی كنم
پردنیزولون رو؟؟

ماهرخ پرد نخوردي؟

به خاطر تو هم شده هميشه آبي می مانم🌊به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد🌸دلم ميخواهد زودتر دستهايت را بگيرم🤰🏼زودتر روي دستهايم تكانت دهم بخوابی🤱🏼زودتر برايت با زبان كودكانه قصه بگويم،بهانه بگيري و من كلافه شومبريزی،بپاشيو من حرص هايم را سر بيخيالي خالی كنم
پردنیزولون رو؟؟

هپارين داشتي بعدانتقال؟

1189
نه سارا نخوردم..کاش سرخود میخوردم 

كاش ميخوردي چيز بدي نيس

عيب نداره قربونت بشم

اره آنوکساپارین رو از قبل از انتقال داشتم...کاش اصن مثبت  نشده بود

انوكسانو بعد انتقالت ادامه دادي يعني؟ يا فقط قبلش بود

الهي بگردم حالتو درك ميكنم نميتونم بگم ناراحتي نكن

واست چندبار ريپلاي كردم ظهر نديدي فكر كنم

من فكر كنم تو از اونايي كه بايد پرد بخوري

اره آنوکساپارین رو از قبل از انتقال داشتم...کاش اصن مثبت  نشده بود

چون مشكل تو سقطه

در هر صورت مثبت ميشي اين جاي شكرش باقيه

احتمالا مشكل خود ايمني داري پس ميزنه جنينو

با پرد حل ميشه

ازمايش igv & iga هم بده شايد سرم بخواي

پردنیزولون رو؟؟

آره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روی پیشونی فرشته ها نوشته هر کی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧👧بار الهی شکرت خدایا چشم هیچ زنی رو منتظر نی نی نذار نی نی منم به سلامت بذار تو بغلم رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
1167
ممنون عزیزم.قسمت نبود دیگه بدرک.انشالله شما نینیتو صحیح و سالم بغل بگیری

ماهی خوشگلم، بخدا تو سنی نداری ک از الان بچه بیاری اصلا، برو دنبال برنامه هات اصلا بهش فکرم نکن، خیلی کارا ک اگ نی نی بیاد نمیتونی دستت بسته میشه رو برو انجام بده برو مسافرت ادامه تحصیل ورزش یا هرکاری خودت دوست داری و علاقه داری، فنچولی من، تو خودت نی نی هستی،همزمان هم عملیاتتو با خیال راحت بکن هروقتم گرفت میگیره، 

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سپید میخوام ادامه تحصیل بدم... یکم سرپا شم میرم دنبال کاراش

کار خیلی خوبی میکنی من داوود نمیذاره وگرنه واسه کارشناسی ارشد حتما شرکت میکردم ولی خوب همینکه نصف روزم سرکارمم برام بسه

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
چکار باید بکنیم ما😐 عجب دردسری شد قبل از ازدواج اصلا نمیدونستم اسپرم چیع😕یک بارم به بچه فکرنکردم ا ...

شوهرمنم میگه وقتی میخواستم ازدواج کنم قبلش همه مشکلات و همه اتفاقاتی که تو یه زندگی مشترک میفته رو با خودم مرور کردم بهش فکر کردم بعد اومدم خواستگاری میگفت این یه مورد اصلا بهش فکرم نمیکردم بخواد برامون پیش بیاد

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
شوهرمنم میگه وقتی میخواستم ازدواج کنم قبلش همه مشکلات و همه اتفاقاتی که تو یه زندگی مشترک میفته رو ب ...

فردا وقت دکتر داره؟ 

خداجون برای تو غیرممکن وجود نداره... غیرممکن های زندگیمونو ممکن کن   
میدونم اصلا طبیعی نیست .اصلا...مخصوصا اون انقباضای کوفتی.و اون گرفتگی و کشیدگی زیر شکم از همون اول ب ...

خوب این خیلی جای امیدواری داره یعنی جنینات کیفیتشون عالیه یعنی بدنت خیلی خوب جنین رو قبول میکنه رحمت عالیه ایشالله مشکل قطع رشدشم معلوم میشه

1178