1147
1247
بعدچهل روز ميتونم برم اي يو دي بزارم

اینو نمیدونم چون من با ک اندوم نزدیکی میکنم‌

گرنگهدار من آنست که من میدانم..... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😊😊😊خدایا یه آجی یا داداش برا دخترم لطفا😍😍😍مرسی. عاشقتم
ععععه..پس چرا ربط نداره؟؟؟ مگه نباید هرچقدر بچه بزرگتر شدهمونقدر شکم بیشتر بیاد جلو و بزرگتر شه؟؟؟پس ...

نه خانونی ربط نداره بعضی داخل شکمشون بزرگ تر هست اصلا به اندازه شکم وزن جنین ربطی نداره

یا رب شکر که دخترمو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
ارزو خبرای جدیدو بگو

آذرجونی قراره فردا بره آز بده

زهرا هم فردا میره سونو

ماهرخم که میدونی

خودمم هنوز پریود نشدم😑😑😑

گرنگهدار من آنست که من میدانم..... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😊😊😊خدایا یه آجی یا داداش برا دخترم لطفا😍😍😍مرسی. عاشقتم

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

اینو نمیدونم چون من با ک اندوم نزدیکی میکنم‌

اوكي ،منكه ميترسم از مزديكي انگار يادم رفته هيچ حسي ندارم تو بارداري هم نداشتم شايد دوسه بار،،،الان انگارهيچي بلد نيستم😅،،،از طرفي ام از بخيه هام ميترسم

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر تولد يكسالگي پسرمه ،،،،اخي يادش بخير پارسال اين موقع برا تموم شدن تيكرم لحظه شماري ميكردم💋❤️❤️❤️❤️❤️❤️
اوكي ،منكه ميترسم از مزديكي انگار يادم رفته هيچ حسي ندارم تو بارداري هم نداشتم شايد دوسه بار،،،الان ...

فعلا نزدیکی نکن تا چهل روز

ای یو دی برا بعضیا لکه بینی میاره

1156
نه اونو نخوردم خداکنه به سرم نکشه .دیگه هزینه سرم رو ندارم من.آنوکسا داشتم آره نبات شوهرم میگه دیگه ...

خیلی ها با قرص هم جواب گرفتن ماهرخ نگران نباش من خودمم دیدی تا ۱۸ هفته و از قبل اقدام خوردم عزیزم نگران نباش

یا رب شکر که دخترمو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
فعلا نزدیکی نکن تا چهل روز ای یو دی برا بعضیا لکه بینی میاره

باشه حتما خاهري ميخام اطلاعات بگيرم اصلا ميلي ندارم ،،،

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر تولد يكسالگي پسرمه ،،،،اخي يادش بخير پارسال اين موقع برا تموم شدن تيكرم لحظه شماري ميكردم💋❤️❤️❤️❤️❤️❤️
باشه حتما خاهري ميخام اطلاعات بگيرم اصلا ميلي ندارم ،،،

یه کم طول میکشه برگردی به روال عادی

نگران نباش استرسم نداشته باش که خیلی رو شیرت تاثیر داره

مراقب اشکان جونمونم باش😍😍😍

مرسی عزیزم.خدا دل همه منتظرارو شاد کنه.

الهی آمین

1221
یه کم طول میکشه برگردی به روال عادی نگران نباش استرسم نداشته باش که خیلی رو شیرت تاثیر داره مراقب ...

فدات عزيز دلم ،،،،❤️❤️❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آذرجونی قراره فردا بره آز بده زهرا هم فردا میره سونو ماهرخم که میدونی خودمم هنوز پریود نشدم😑😑😑

عه پری نشدی هنوز🤔

علایم چی تو دست و بالت داری؟؟

راستی اذر لک هاش قطع شد؟

بازم بی بی زد؟

👼🏻 رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 👼🏻
اوكي ،منكه ميترسم از مزديكي انگار يادم رفته هيچ حسي ندارم تو بارداري هم نداشتم شايد دوسه بار،،،الان ...

برا بخیه هات مشکل پیش نمیاد 😁

مهشید من پارسال جراحی شکمی داشتم از زیر سینه تا روی ناف عمودی جر خوردم اندازه یه وجب

درست دوهفته بعد عمل نزدیکی داشتم 😂😂

👼🏻 رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 👼🏻
1167
عه پری نشدی هنوز🤔 علایم چی تو دست و بالت داری؟؟ راستی اذر لک هاش قطع شد؟ بازم بی بی زد؟

نه پروژسترون خونگیم زدم ولی هنوز نشدم

سینه هام درد میکنن و بی اشتها شدم

لکه بینی داره ولی هاله بی بیش میگه پررنگ تر نشده

از آمپول میترسم

البته مهشید تو لکه بینی داری نباس نزدیکی کنی من بعد اون سقطم تا دوماه بدم میومد از شوهرم بس ک درد ک ...

چهارشنبه شب یه لک قهوه ای روشن دیدم و تمام

اینقد دلم پره که از بغض گلو درد گرفتم..منتظرم برم خونه خودم یه دل سیر گریه کنم. دور بشم از همه .از ...

ماهي طفل معصوم😢😢😢😢

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايااا شكرت... تو هميشه صداي منو شنيدي؛ تو همون علي كل شي قدير هميشگي مني