1147
648
خوبم مرسی عزیزم..تو چیکار کردی؟

من هیچی خواهر

کلی کار رو سرم ریخته 😕😕

عروسی داریم لباس ندارم

کلی ازمایش دارم که انجام ندادم

دکتر باید برم

کارت ملی مو نگرفتم

بدتر از همه قسط اجازه هیچ کاری بهمون نمیده

الانم خونه مامانم هستم کاراشو انجام میدم 🙄

👼🏻 رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 👼🏻
چکار باید بکنیم ما😐 عجب دردسری شد قبل از ازدواج اصلا نمیدونستم اسپرم چیع😕یک بارم به بچه فکرنکردم ا ...

شما مشکلتون چیه؟

من دیر ازدواج کردم.چند سال ناراحت بودم که چرا مورد ازدواج پیش نمیاد.حالام باید در حسرت بچه بسوزم.

دوستان توروخدا برام دعا کنید زودتر مامان بشم.ان شاالله خدا همه رو حاجت روا کنه.  

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

نه اونو نخوردم خداکنه به سرم نکشه .دیگه هزینه سرم رو ندارم من.آنوکسا داشتم آره نبات شوهرم میگه دیگه ...

ماهرخ جان ي سونو برو 

دعا كن ....💫دعا كن شايد بزرگترين آرزوي تو كوچكترين معجزه خداوند باشد.،،، 
یه مدت به خودتون استراحت بدین توام اصلا حرفی جلو شوهرت نزن ماهرخ خودت خیلی بهترازمن میدونی که دوتا ...

میدونم اصلا طبیعی نیست .اصلا...مخصوصا اون انقباضای کوفتی.و اون گرفتگی و کشیدگی زیر شکم از همون اول بارداری

میرم دنبالش خیلی دلم میخواد بدونم مشکلم از کجاست ..آخه تو اون مرکزی که به گفته دکترم کمتر کسی جواب میگی ه و مثل خصوصیا نیست من هر دو انتقالم مثبت شدم..دفعه اول شش نفر بودیم فقط من مثبت شدم ایندفعه هم پنج نفر بودیم .با اینکه من شمارشوند نگرفتم ولی یکی از همون خانوما توی تاپیک میکرویب ها اتفاقی پستشو دیدم که نوشته بود فلان تاریخ انتقال دادن و خبر از سه تاشون گرفته منفی شدن خودشم منفی..من نگفتم اون نفر پنجم من بودم  چون دلم نیومد ناراحت بشه.ـباز فکر گنه همه منفی شدن آرومتره تا اینکه یه نفر بین اونا مثبت شده باشه..فقط بهش گفتم که من دو تا انتقال مثبت داشتم ..نا امید نشه چون میخواست یکبار دیگه تو یه مرکز دیگه پانکچر بشه.

1156
انشاالله براتون معجزه شه عزیزم

ای وای رز بانو.معجزه.برا من باید معجزه شه.خدا خودش بهمون رحم کنه.

@نبات7   ابجي انقد لاغر شدم چكاركنم؟؟؟؟امروز پرناتال خوردم ي دونه از هفته ديگه ميخام ليدي ميل بخورم بقول شوهرم اينحور ادامه بدي محو ميشي 🙄🙄🙄🙄🙄،،،،،كي ميتونم برم اي يو دي بزارم؟؟؟؟؟بنظرم اي يودي بزارم خوبه؟

احتمالا فردا میرم مهشید

زودتر برو ،،،ابجي فدات من موندم چرا اينجور ميشه بازم توكل بخدا ،،،،شايد علتش مشخص نيس

1194
ای وای رز بانو.معجزه.برا من باید معجزه شه.خدا خودش بهمون رحم کنه.

خدا به هممون رحم کنه.بعضی بچه های اینجا بارداریشون واقعا معجزه اس. استارتر رادمهر و چندتای دیگه

امیدت به خدا باشه

خداجون برای تو غیرممکن وجود نداره... غیرممکن های زندگیمونو ممکن کن   

@Nilsaaa24841   سلام عزيزم خوبي ميگم كي  پريود ميشيم بعد زايمان؟؟؟؟من امروز شانزده روزه زايمان كردم هنوز خون ريزي ملايم و كم و كم رنگ دارم،،،،،راستي تو نزديكي داري؟؟؟؟

خدا به هممون رحم کنه.بعضی بچه های اینجا بارداریشون واقعا معجزه اس. استارتر رادمهر و چندتای دیگه امی ...

ان شاالله.اینقد غصه دارم.همش میریزم تو خودم.شاد نیستم.ولی خودمو شاد نشون‌میدم.نمیخوام کسی بفهمه.میخوام چله بگیرم میبینم نمیشه.اصلا سردرگمم.برام دعا کن لطفا.

@Nilsaaa24841   سلام عزيزم خوبي ميگم كي  پريود ميشيم بعد زايمان؟؟؟؟من امروز شانزده روزه ...

تا چهل روز نباید نزدیکی کنی

تو سزارین تا 70 روز لکه بینی دارن

خدا به هممون رحم کنه.بعضی بچه های اینجا بارداریشون واقعا معجزه اس. استارتر رادمهر و چندتای دیگه امی ...

و صبا،،،،خيلي نامرده نيومد  ي خبربده من عكس پسرش نديدم اصلا نميدونم كي زايمان كرد 🤔

1167
ان شاالله.اینقد غصه دارم.همش میریزم تو خودم.شاد نیستم.ولی خودمو شاد نشون‌میدم.نمیخوام کسی بفهمه.میخو ...

عزیزم انشاالله دلت شاد شه

1178