1232
1247
به تو ربطی نداره که دخالت میکنی.طرف حسابم تو نیستی که دهنتو باز میکنی اراجیفتو تحویل میدی.امیدوارم ه ...

ول کن بابا درحدی نیست بخوای ریپلای کنی من حاضرم تا اخر عمرم بچه نداشته باشم تا گاوی مثل این که شخصیت و ابرو و تربیت منو ببره زیر سوال

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
فدات بشم تو حلال کن... ماهرخ،به مامان اینا گفتی؟داروهاتو قطع کردی؟

آره صبح از اتاق اومدم بیرون مامانم گفت دردات آروم شد؟روم نشد جلو بابام بگمش...رفتم حیاط صدای مامانم زدم بهش گفتم....گیر داده خودم میرم دکتر ببینم چرا سقط میکنی...گفتم نرو ما دیگه نمیخ ایم انتقال بدیم ولی نمیدونم گوش بده یا نه

نبات کی باید سونو بشم ببینم بقایا هست یا نه؟

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

ععععه..پس چرا ربط نداره؟؟؟ مگه نباید هرچقدر بچه بزرگتر شدهمونقدر شکم بیشتر بیاد جلو و بزرگتر شه؟؟؟پس ...

بستگی به آناتومی بدن و کجا بودن جنین توی رحم داره

من توی ۹ ماهگیم شبیه ۶ یا ۷ ماهه ها بودم. اما پسرم موقع تولد کاملا رسیده بود و وزنش هم نرمال

جوجه من بیشتر سمت پهلوم بود و من بیشتر عرضی چاق شدم تا اینکه شکمم بیاد جلو

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام   
آره صبح از اتاق اومدم بیرون مامانم گفت دردات آروم شد؟روم نشد جلو بابام بگمش...رفتم حیاط صدای مامانم ...

من برا سقطم دکتر برا چهار روز بعدش سونو نوشت به گمانم😔

1156
ناراحت نیستم ازت ماهرخ جان ببخش اگه من ناراحتت کردم منو میشناسی،من واقعا منظورم به تو نبود و نیست ...

الهی فداتشم تو خواهر بزرگمی تو دعوا نکنی کی دعوا کنی اتفاقا مرسی امروز ظهر انقد سر نماز گریه کردم که چشام رگ قرمز توشه ازش خواستم هروقت خواست بهمون بچه بده تو کارش دیگه دخالت نمیکنم ولی بهترین ازش میخوام

امیدوارم ببخشه منو خیلی ناراحت بودم دیشب😔😔😔

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
ممنون عزیزم. من پلی کیستیکم ..نه هنسرم مشکل نداره...نع عزیزم من به آی یو ای اعتقادی ندارم البته کم ...

خب پس مشکل حادی نداری عزیزم .... سنی هم نداری هنوز خیلی فرصت داری هنوز خانومای همسن شما ازدواج نکردن حتی....به خودت برس عزیزم کتاب بخون ورزش کن جوونیت رو با غصه خوردن هدر نده بچه هم به موقعش میاد تو زندگی.... منم خودم مثل شما ی سقط داشتم که رشدش متوقف شد درکت میکنم ولی این نیز بگذرد....

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍
منم وقتی ناراحتم غر میزنم که خالی شم. با خدا دردو دل نکنم با کی دردودل کنم. خدا خودش میدونه چقدر دوس ...

منم وقتی ناراحت میشم واسه خودم همینطور با خدا حرف می‌زنم شکایت می‌کنم گله می‌کنم گاهی خودمو واسه خدای خودم لوس می‌کنم.... گاهی عصبی میشم شرط میذارم الکی میگم قهر می‌کنم... همسرم ی وقتایی از این حرف زدنام هنگ می‌کنه میگه داری کفر میگی، ولی من اینجوری سبک میشم بعدش از خدا معذرت می‌خوام که انقد حرف زدم بازم قربون صدقه خدا میرم🙈 به کی پناه ببریم جز خدا ؟ از کی آرامش بخوایم جز خدا؟

خدایا امانتت برگشت به آغوش خودت...ولی من همیشه منتظر معجزتم... خدای مهربونم دوباره عشق و امیدم رو تو دلم بذار💟
الهی فداتشم تو خواهر بزرگمی تو دعوا نکنی کی دعوا کنی اتفاقا مرسی امروز ظهر انقد سر نماز گریه کردم که ...

خدا خیلی بخشنده است 

حکمت کاراش رو عقل کوچیک ما درک نمیکنه

من خودم ماه سوم اقدامم‌باردار شدم همون سه ماهی که منتظر بودم اندازه ۳ سال پیر شدم😔

چاره ای جز صبوری نیست

الهی که خدا همه دلهای شکسته رو شاد کنه و صدای خنده و گریه یه جوجه فسقلی از هر خونه ای شنیده بشه

الهی آمین

1213
خب پس مشکل حادی نداری عزیزم .... سنی هم نداری هنوز خیلی فرصت داری هنوز خانومای همسن شما ازدواج نکردن ...

مشکله حادم سقطمه دیگه..دوتا بارداری با آی وی اف و رشد بتای نرمال ولی عاقبتشون سقط میشه

ممنون عزیزم..انشالههه انسان به امید زندس مام هنوز امید داریم بالاخره یه روز میشه دیگه

بله که میشه ، ان‌شاءالله که میشه، همه معنی زندگی امیدوار بودنه، ناامیدی بذریه که شیطان تو دلمون میذاره، توکل به خدا

خدایا امانتت برگشت به آغوش خودت...ولی من همیشه منتظر معجزتم... خدای مهربونم دوباره عشق و امیدم رو تو دلم بذار💟
مشکله حادم سقطمه دیگه..دوتا بارداری با آی وی اف و رشد بتای نرمال ولی عاقبتشون سقط میشه

ماهرخ آزمایشاتتو تکمیل کن

گرنگهدار من آنست که من میدانم..... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😊😊😊خدایا یه آجی یا داداش برا دخترم لطفا😍😍😍مرسی. عاشقتم
الهی فداتشم تو خواهر بزرگمی تو دعوا نکنی کی دعوا کنی اتفاقا مرسی امروز ظهر انقد سر نماز گریه کردم که ...

سپیده جان،قربونت برم...

ما رابطمون رابطه ی دوستی نیست،دیگه باهم خواهریم...

اگه قرارباشه اینجوروقتا ازهم ناراحت بشیم که دیگه چه فایده؟

فدای گریه هات،یکی از بزرگترین ارزوهام مامان شدنه شماهاست... اصلا هیچی بهم لذت نمیده وقتی میبینم شماها اینقد دارین اذیت میشین

اگه چیزی هم میگم به خدا فقط واسه اینه که طاقت دیدن ناراحتی تونو ندارم...

ان شاءالله خدا خودش این روزای سخت و به شیرینی بی انتها تبدیل کنه و مامان شدنتونو به زودیه زود ببینیم...

1167
ماهرخ آزمایشاتتو تکمیل کن

اگه یوقت باز خواستم برم انتقال بدم حتما تکمیلش میکنم..ولی حالا حالاها قصد ندارم...آرزو خیلی خستم شده خیلی..با خودم میگم من که اینقد له شدم حس میکنم دنیا برام تموم شده یجورایی نه راه پس دارم نه نوری ب ای پیش رفتن.خدا به فریاد دل ثمین برسه مطمئنن اون خیلی بدتره

اگه یوقت باز خواستم برم انتقال بدم حتما تکمیلش میکنم..ولی حالا حالاها قصد ندارم...آرزو خیلی خستم شده ...

آره واقعا...

منم همش به ثمین فکر میکنم... 15بار آی وی اف... چقدر سخته...

ماهرخ،کاری به انتقال نداشته باش،برو آزمایشاتتو پیگیری کن...اول مشکل و پیدا کن بعد حالا هروقت خواستی به انتقال فکرکن...

اون قرصی که ثمین برای ایمنیش میخورد و تو نخوردی که،نه؟

فقط آنوکسان میزدی؟؟

یکم به خودت استراحت بده هم از لحاظ روحی هم جسمی. ...بعدش آزمایشای ایمنی وانعقادی رو بده حتما. ...من مطمئنم نتیجه میگیری. ....شما تا همین الانم خیلی سختی کشیدی من تمام خانومای منتظر رو مادر میدونم مادرای قدیم بدون خوردن هیچ قرصی مادرمیشدن بدون سونوگرافی بدون دکتر پس ماهم میتونیم اینو بهت قول میدم که طبیعی باردار میشی 

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍
1220