1232
1247
به تو ربطی نداره که دخالت میکنی.طرف حسابم تو نیستی که دهنتو باز میکنی اراجیفتو تحویل میدی.امیدوارم ه ...

ماهرخ ولش کن

گرنگهدار من آنست که من میدانم..... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😊😊😊خدایا یه آجی یا داداش برا دخترم لطفا😍😍😍مرسی. عاشقتم
در ضمن  منبرای تو حرف نمیزنم که بخوای قضاوت بکنی.هر وقتم گفتم جسد ابراز وجود کن

ولش کن یه عقده ای داشت اومد اینجا خالی کرد رفت

گرنگهدار من آنست که من میدانم..... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😊😊😊خدایا یه آجی یا داداش برا دخترم لطفا😍😍😍مرسی. عاشقتم
میدونم عزیزم پست بعدیتو هم خوندم فک میکنم لایکتم کردم کلی گفتم برای همه کسایی که پستم رو میخونن

قربونت دلت عزیزم، هیچ کلمه‌ای پیدا نمی‌کنم که بتونم احساسم رو بگم، امیدوارم هرچه زودتر به آرامش برسی... 

خدایا امانتت برگشت به آغوش خودت...ولی من همیشه منتظر معجزتم... خدای مهربونم دوباره عشق و امیدم رو تو دلم بذار💟

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

منم وقتی ناراحتم غر میزنم که خالی شم. با خدا دردو دل نکنم با کی دردودل کنم. خدا خودش میدونه چقدر دوس ...

منم وقتی ناراحت میشم واسه خودم همینطور با خدا حرف می‌زنم شکایت می‌کنم گله می‌کنم گاهی خودمو واسه خدای خودم لوس می‌کنم.... گاهی عصبی میشم شرط میذارم الکی میگم قهر می‌کنم... همسرم ی وقتایی از این حرف زدنام هنگ می‌کنه میگه داری کفر میگی، ولی من اینجوری سبک میشم بعدش از خدا معذرت می‌خوام که انقد حرف زدم بازم قربون صدقه خدا میرم🙈 به کی پناه ببریم جز خدا ؟ از کی آرامش بخوایم جز خدا؟

خدایا امانتت برگشت به آغوش خودت...ولی من همیشه منتظر معجزتم... خدای مهربونم دوباره عشق و امیدم رو تو دلم بذار💟
1156
منم وقتی ناراحت میشم واسه خودم همینطور با خدا حرف می‌زنم شکایت می‌کنم گله می‌کنم گاهی خودمو واسه خدا ...

والا

همچین بندگانی رو میبینم میگم برا همینه دنیامون اینطوره. 

جای خدا تصمیم میگیرن.

میگن خدا انقدر مهربونه که حتی شیطانم به بخشش امید داره. ببین دیگه مهربونی خدا چقدره بعد یه آدمایی میان میگن چون این کارو کردی فلان بلا سرت اومد. اگر قرار بود خدا نامهربون باشه استغفرالله که الان هیچ خوشی نداشتیم فقط داشتیم بدبختی میکشیدیم

قربونت دلت عزیزم، هیچ کلمه‌ای پیدا نمی‌کنم که بتونم احساسم رو بگم، امیدوارم هرچه زودتر به آرامش برسی ...

ممنون عزیزم..انشالههه

انسان به امید زندس مام هنوز امید داریم بالاخره یه روز میشه دیگه

ممنون عزیزم..انشالههه انسان به امید زندس مام هنوز امید داریم بالاخره یه روز میشه دیگه

انشاالله عزیزم

ماهرخ دیشبم گفتم من با وجود اینکه آزم منفی شده ولی بازم به بارداریم امیدوارم.واقعا آدم با امیده که زندس

اینقد دلم پره که از بغض گلو درد گرفتم..منتظرم برم خونه خودم یه دل سیر گریه کنم.

دور بشم از همه .از حرفاشون.دلداریاشون

.مثال زدناشون.اوووف .اینقد فشار رومه که فقط به فکر مرگ آرومم

8
ممنون عزیزم..فعلا دیگه دنبال درمان نمیرم اقدامامون رو داریم اگه بخواد بشه خودش میشه...میخوام ادامه ت ...

واقعا سخته ماهرخ میدونم اره یه مدت دنبالش نرو و در کنارش اقدانتو داشته باش

یا رب شکر که دخترمو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
نبات ناراحتی ازم؟؟ناراحت نباش لطفا

ناراحت نیستم ازت ماهرخ جان

ببخش اگه من ناراحتت کردم

منو میشناسی،من واقعا منظورم به تو نبود و نیست

شاید بد گفتم،از خودم ناراحتم که حرفمو بد زدم

چه روز دلگیریه امروز...

آره منم تا چهارماه توجیه بودم که فعلا چهارماهمه.ولی الان که تو پنجم باز تغییری نکردم

دختر من تو ۷ ماهم هر کی میبینه میگه چقد کوچولوعه ولی من برام مهم نیست چون اندازه شکم ربطی به وزن جنین نداره

یا رب شکر که دخترمو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
اینقد دلم پره که از بغض گلو درد گرفتم..منتظرم برم خونه خودم یه دل سیر گریه کنم. دور بشم از همه .از ...

گریه کن خودتو خالی کن

ممنون عزیزم..انشالههه انسان به امید زندس مام هنوز امید داریم بالاخره یه روز میشه دیگه

ماهرخ جان عزیزم اصلا نمیخوام دلداریت بدم فقط از ته دلم از خدادمیخوام طبیعیییی باردار بشی من از این معجزه ها کم ندیدم. ....عزیزم ببخشید میپرسم هروقت حوصله داشتی جواب بده مشکلت چی بودکه آی وی اف کردی؟ همسرتون هم مشکل داشت؟ آی یو آی هم کردین تا حالا؟!

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍
1167
اینقد دلم پره که از بغض گلو درد گرفتم..منتظرم برم خونه خودم یه دل سیر گریه کنم. دور بشم از همه .از ...

😔😔😔😔😔😔😔 

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍
دختر من تو ۷ ماهم هر کی میبینه میگه چقد کوچولوعه ولی من برام مهم نیست چون اندازه شکم ربطی به وزن جنی ...

ععععه..پس چرا ربط نداره؟؟؟ مگه نباید هرچقدر بچه بزرگتر شدهمونقدر شکم بیشتر بیاد جلو و بزرگتر شه؟؟؟پس اگه ربط نداره و بچه خوب رشد میکنه خودشو کجا جا میده

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😘😘😍😍امیر علی من و باباییش تو رااااهه😘😘😍😍
ماهرخ جان عزیزم اصلا نمیخوام دلداریت بدم فقط از ته دلم از خدادمیخوام طبیعیییی باردار بشی من از این م ...

ممنون عزیزم.

من پلی کیستیکم ..نه هنسرم مشکل نداره...نع عزیزم من به آی یو ای اعتقادی ندارم البته کم نبودن کسایی که حواب گرفتن..ولی خب برای مشکل من بدرد نمیخوره

1241