1177
44
دراز کشیده بودم .بلند شدم برم توالت  کله پایین تنم داغ شد..حس کردم یه چیزی میخواد دفع شه.نشستم ...

چیییی؟!

متوجه منظورت نمیشم اصلا😶

مطمئنی عزیزم؟

اعصابم ریخت به هم

امیدوارم یکی از قل ها بوده باشه

چون خواهرشوهرم ivfکرد یکی از قل هاش افتاد اون یکی موند تو رحمش و الان ماشالله۴ سالشه

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! بذار که طعم شیرین مادر بودن رو بچشم ای مهربان ترین😍 
من نمیدونم تا چندسال دیگه مگه من خدام؟؟؟؟!!! من میگم این رفتار خیلی بده تا قبلش چله میزاریم صلوات ...

من همیشه گفتم بازم میگم امیدوارم از حرفم دلگیر نشید ولی دل داغونه ما رو فقط خودمون درک میکنیم نه بقیه.شماها فقط ناراحت میشیزد و بیرون گود دارین رو منبر از خدا حرف میزنین زبونم لال بشه الهی ولی ی لحظه فکر کن اگر روزی همین خدا ی ناخن از حسین کند زبونم لال تو بازم میگی خداااا اگر من چله گذاشتم فقط به درخواست نیاز بود و بس

میگن شبا ، فرشته ها از آرزوی آدما ، قصه میگن واسه خداخدا کنه همین حالا رویای تو گفته بشه پیش خدا
نه دفعه دومه...هر دو بار بعد از شش سال با آی وی اف باردار شدم

ماهرخ جان واقعا موندم چی بگم عزیزم حکمت خداست و ما ازش بی خبریم فقط توصیه ام بهت اینه نا امید نشو عزیزم و برو دنبال علت مطمئن باش مامان میشی یک روز یه یر برو تاپیک سقط مکرر عزیزم خانومی بوده ۷ بار سقط داشته و باردار شده پس ناامید نشو

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روی پیشونی فرشته ها نوشته هر کی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧👧بار الهی شکرت خدایا چشم هیچ زنی رو منتظر نی نی نذار نی نی منم به سلامت بذار تو بغلم رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

چیییی؟! متوجه منظورت نمیشم اصلا😶 مطمئنی عزیزم؟ اعصابم ریخت به هم امیدوارم یکی از قل ها بوده باش ...

سلام حورا جان خوبی،؟یه زحمتی داشتم برات من خواهرم قرار سرویس لحاف تشک دخگلی رو بدوزه ولی اندازه نمیدونه میخواستم اگه زحمتی نیست لحاف و تشک و بالش سید علی که از تولیدی الا رو گرفتی بی زحمت اندازه هاشون رو بگی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روی پیشونی فرشته ها نوشته هر کی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧👧بار الهی شکرت خدایا چشم هیچ زنی رو منتظر نی نی نذار نی نی منم به سلامت بذار تو بغلم رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
1156
فک نکنم حق الناسی به گردن من باشه😥 ولی خب تو دلم ترس این فکر هست که نکنه کاری کردم ... خدا بزرگه .. ...

عزیزم آدم وقتی ی جا گیر میکنه همش این فکرا میاد تو ذهنش. حق میدم بهت

همیشه خدا رو در نظر بگیر و بگو خدا همه چیزو بخودت و مصلحت خودت میسپرم. خودت هر چی ب خیرمه برام رقم بزن. 

خواهش میکنم گلم 

خواهریا خوبید؟ من چرا بی بی چک میذارم اصلا پررنگ نمیشه در حد هاله میمونه؟     همون ثانی ...

سلام خوبی اذر شیاف پروژسترون میذاری

لکه بینیت قطع شده؟

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
1194
الهی شکر که این گلتم رشد کرد عزیزم. متاسفانه همیشه دیر به حکمت خدا پی میبریم. به قول یه عزیزی ما خوا ...

آره خدا رو شکر. الهی که تا آخرش صحیح و سالم رشد کنه . دعا کن برام. 

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
... معجزه ی خدا !!! بالأخره اومدی !!!... 
الهی شکر که این گلتم رشد کرد عزیزم. متاسفانه همیشه دیر به حکمت خدا پی میبریم. به قول یه عزیزی ما خوا ...

ما ها عجولیم خب دست خودمونم نیست. سخته صبور بودن. 

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
... معجزه ی خدا !!! بالأخره اومدی !!!... 
1179
ماهرخ جان واقعا موندم چی بگم عزیزم حکمت خداست و ما ازش بی خبریم فقط توصیه ام بهت اینه نا امید نشو عز ...

ممنون عزیزم..فعلا دیگه دنبال درمان نمیرم اقدامامون رو داریم اگه بخواد بشه خودش میشه...میخوام ادامه تحصیل بدم شایدم رفتم دنبال کارای که تو این چند ساله بخاطر احتمالی که میدادم باردار شم نرفتم...

اگه طبیعی باردار میشدم و سقط میشد سخت نبود برام 

من همیشه گفتم بازم میگم امیدوارم از حرفم دلگیر نشید ولی دل داغونه ما رو فقط خودمون درک میکنیم نه بقی ...

ثمین

هرکی ندونه تو خوب میدونی

منم حسبن و بی دردسر به دست نیاوردم که،غربالگریم یادت رفته؟؟؟؟؟

گفتن تو ریسک پرخطر هستی،سندروم داون......

یکبار دیدی من حتی تو اون شرایط اینجوری حرف بزنم ؟؟؟

درضمن من اصلا منظورم تو نبودی،یادم نمیره پارسال بعد منفی شدن آی وی افت داشتی به بارانا میگفتی خدا نخواسته و کفر نگو و ...

من اصلا منظورم تو نبودی،تو همیشه پای خدا وایسادی ،غرغر کردی که حق هم داشتی ولی تو اون فاز نموندی

ثمین هرکی ندونه تو خوب میدونی منم حسبن و بی دردسر به دست نیاوردم که،غربالگریم یادت رفته؟؟؟؟؟ گفتن ...

نبات عزیزم منظورت منم ..ولی من بازم پای حرقمم خداتون اصلا عادل نیست ..عادل نیست چون اشکای من .ثمین .سارا و امثال ماها رو نمیبینه..عادل نیست چون به یکی زرتی بچه میده و اونم به عمد سقط میکنه..عدل نداره چون تو و امثال تو اینقد راحت باردار شدین که الان براشش رو منبرین.امیدوام هیچوقتم درکمون نکنی عزیزم .که اگع تو موقعیت ما باشی مطمئنم بهتر از ما رفتار نمیکنی

نبات عزیزم منظورت منم ..ولی من بازم پای حرقمم خداتون اصلا عادل نیست ..عادل نیست چون اشکای من .ثمین . ...

ماهرخ جون موندم بخدا وقتی خوندم چی شده 

واقعا نمیدونم چی بگم فقط ازخدا میخوام بهت ارامش بده ودلت اروم شه همین😢😢😢😢😢😢

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1182